Altındağ Tesisat İşleri Ustası Ankara

300 binden fazla nüfusu ile Ankara’nın en büyük İlçeleri arasında olan Altındağ’da yaşamakta olan vatandaşlar, ev ve işyerlerinin tesisatlarında çıkan sorunların tamiri için usta arayışına girdi.  Altındağ’da usta aramaya başlayan vatandaşlar artık tesisat ustası aramanıza gerek kalmadı. Ada Dekrorasyon tüm tesisat işlerinizi en uygun fiyatlara ve en kaliteli şekilde hallediyor.

Altındağ’da yaşayan ve ev ile işyeri tesisatında boru tıkanıklığı, damlatan musluklar, pis su gideri tıkanıklığı, boru patlaması ve borulardaki çatlaklar, su tesisatı problemleri, duşakabin tamiri ve montajı, alafranga tuvalet montajı ve tamiri gibi tüm su ve sıhhi tesisat işlerinizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Tesisatlarda meydana gelen tıkanıklıklar ve boru patlamaları ev sahiplerinin korkulu rüyasıydı. Duvarda su sızıntısı göre veya evinin gider borusu tıkandığını gören ev sahipleri büyük panik yapmaktadır. Çünkü eskiden tesisatçılar, kırıkları tamir ve boru değişimi ve sorunun nerede olduğunu anlamak için tüm betonu kırmak zorunda kalıyordu. Ancak teknolojinin ilerlemesi bu konuda gelişmeleri beraberinde getirdi. Artık elektronik cihazlarla tesisattaki sorunlar çok kısa bir süre içinde kırıp dökmeden tespit ediliyor ve sadece sızıntının olduğu bölge kırılıyor. Böylelikle daha büyük sorunların da önüne geçiliyor.

Siz de tesisat işlerinizdeki sorunları 20 yıldan fazla deneyimli ve sektörünün öncü ismi olan Ada Dekorasyona emanet edin. Hem uygun fiyatlar hem de kaliteli işçilik ile tüm sorunları en kısa sürede çözelim.

ALTINDAĞ Su Tesisat Ustası için Tel: 05532672191

ALTINDAĞ’DA HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

 1. Aktaş Mah,
 2. Alemdağ Mah,
 3. Ali Ersoy Mah,
 4. Altınpark Mah,
 5. Anafartalar Mah,
 6. Atıfbey Mah,
 7. Aydıncık Mah,
 8. Aydınlıkevler Mah,
 9. Bağlariçi Mah,
 10. Baraj Mah,
 11. Başpınar Mah,
 12. Beşikkaya Mah,
 13. Çamlık Mah,
 14. Doğantepe Mah,
 15. Doğu Mah,
 16. Feridun Çelik Mah,
 17. Gicik Mah,
 18. Gülpınar Mah,
 19. Gültepe Mah,
 20. Güneşevler Mah,
 21. Hacettepe Mah,
 22. Hacı Bayram Mah,
 23. Kale Mah,
 24. Karacaören Mah,
 25. Karapürçek Mah,
 26. Kavaklı Mah,
 27. Önder Mah,
 28. Örnek Mah,
 29. Peçenek Mah,
 30. Plevne Mah,
 31. Sakarya Mah,
 32. Solfasol Mah,
 33. Tatlar Mah,
 34. Ulubey Mah,
 35. Yıldırım Beyazıt Mah,
 36. Yıldıztepe Mah,
 37. Ziraat Mah,
 38. Zübeyde Hanım Mah.
 39. ADA DEKORASYON TÜM ÇATI İŞLERİNİZ İÇİN: 05532672191