Balgat Su Tesisatçısı

Balgat Su Tesisatçısı

Hayatımızın hemen hemen her alanında bulunan su tesisatları, suyu kullanmamız için bizlere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ancak, bazı durumlarda çeşitli sebepler nedeni ile su tesisatlarında belirli kaçaklar oluşabiliyor. Bu kaçakların oluşmasında en önemli etken ise, tesisatın bulunduğu yerin eski olup olmamasıdır. Balgat, Ankara’nın en önemli semtlerinden olduğundan dolayı, şehirleşme oranı yıllardır artmaktadır. Bu nedenle tesisatlarda meydana gelen kaçakların en önemli sebebi de, tesisatların çürümesi olur. Balgat su tesisatçısı olarak, sizlere verdiğimiz hizmetlerde, kaliteyi en üst seviyede tutmak adına pek çok hizmet veriyor, verdiğimiz hizmetler ile sizleri memnun ediyoruz.

Balgat Su Tesisatçısı Hizmeti

Su tesisatlarında kaçak oluşumları genel itibari ile yapıların eski olmasından kaynaklanıyor ancak, bununla beraber daha pek çok sebep bulunur. Profesyonel su tesisatçısı olarak, sizlere bu tür sebeplerin neler olduğundan bahsetmeye çalışacağız.

  • Tadilat ve tamiratlar sonucunda su tesisatlarına zarar verilmesi,
  • Şebeke suyunun her zamankinden daha basınçlı gelmesi,
  • Musluk ve banyo bataryalarının sert bir şekilde açılıp kapatılması,
  • Tesisat döşemesi yapan ustaların, döşeme sırasında kalitesiz malzeme kullanması,
  • Ustaların verdikleri tesisat döşemesi hizmetini etkin bir şekilde yerine getirememesi,
  • Tesisatların dirsek olarak tabir edilen kısımlarının boru ütüsü ile iyi bir şekilde kaynatılamaması,
  • Kostik adı verilen tıkanıklık açıcı kimyasalların tesisat contalarını çürütmesi, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların başlıca sebepleri arasında yer almaktadır.

Su tesisatçısı olarak Balgatta hizmet verdiğimiz Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda, sizlere en kaliteli hizmeti en işlevli şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.

Su tesisatlarındaki kaçakların üstün ekipmanlar ve uzman personeller ile tespit edilip, daha sonra tamir edilmesi, firmamızca en kaliteli şekilde gerçekleştirilir. Su kaçak tespiti hizmetinde kullanılan tespit cihazları ve tamir hizmetinde kullanılan kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin herhangi bir olumsuzluk yaşamasının tamamen önüne geçmekteyiz. Balgat su tesisatçısı olarak bu hususta en kaliteli hizmeti veriyoruz. Ayrıca, hizmetlerimizi Ankara’nın pek çok bölgesine gerçekleştirerek, 7/24 hizmeti sizlere ulaştırmak en önemli hedefimiz. Sizlerde verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.