Balgat Tıkalı Kanal Açma

Etimesgutta Su Tesisatçısı ARA

Kanallarda ortaya çıkan tıkanıkların tüm gününüzü mahvetmesinden ve sizlere bir sürü iş çıkarmasından korkuyorsanız, kanalların tıkanıklıkları ile ilgili korkularınızın yersiz olduğunu söyleyebiliriz. Balgat tıkalı kanal açma firması olarak, insanların korkulu rüyası olan kanal tıkanıklıklarını olabilecek en etkili şekilde ve kırmadan dökmeden açıyoruz. Bunu yaparken sizleri hiç yormuyoruz ve zaman kaybetmenize neden olmuyoruz. Aksine kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde tıkalı kanalları en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde açıyoruz.

Kanallarda Meydana Gelen Tıkanıkların Temel Nedenleri

Zamanla ve kullanıma bağlı olarak gider kanallarında yaşanan tıkanıklıkla aslında oldukça normaldir. Sonuçta aktif olarak kullanılan ve zaman zaman insanların kullanırken dikkatli olmadığı alanlardır. Kanallarda meydana gelen tıkanıklıklar sürekli kendini tekrarlayan bir durum ise, durum biraz daha farklıdır ve daha ciddi bir sorun olması muhtemeldir. Yaşanan her türlü tıkanıklık problemini, Balgat tıkalı kanal açma firmamızı arayarak kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Tıkanıklığa neden olan şeyleri bilerek dikkat etmeniz, bu sorunun daha az yaşanmasını sağlayacaktır. Kanallarda meydana gelen tıkanıklıkların en temel nedenleri şöyledir;

  • Mutfak giderlerine atılan, daha doğrusu meyve sebze yıkarken veya bulaşık yıkarken atıkların lavaboya gitmesi
  • Çeşitli yağların dikkatsizce mutfak giderlerine dökülmesi
  • Tuvalet giderlerine atılan, peçeler ve diğer çeşitli yabancı cisimler
  • Banyo giderlerine aynı şekilde dikkatsizce peçete, saç ve benzeri şeylerin gönderilmesi

Kullanıma bağlı olarak kanalların tıkanmasına neden olan faktörlerin dışında, bir de yapısal sorunlardan dolayı ortaya çıkan tıkanıklıklar vardır.

  • İnşaat esnasında gider borularının uygun seçilmemesi veya yerleştirirken doğru bir şekilde yerleştirilmemesi
  • Olası bir çöküntüde gider borularının kırılması ve buna bağlı tıkanıklıklar

Kanal Görüntüleme Sistemi ile Tıkanıklıkların Açılması

Firma olarak tıkalı kanaların açılması konunda oldukça uzman ve tecrübeli olduğumuzu söyleyebiliriz. Balgat tıkalı kanal açma ustası arayanların bu sebeple ilk başvurduğu firmalardan biri olmaktayız. Bu konuda, bu kadar iyi olmamızı sağlayan en önemli özelliğimiz son teknoloji kameralı sistemler ile gider kanallarını önce incelememiz ve bu sayede sorunun çözümünü oldukça kolaylaştırmamızdır. Bu sistem sayesinde, eskiden tıkanıkların çözümünü oldukça zorlaştıran, kırarak tıkanıklığın nedenini bulma işlemine son verilmiştir. Böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlanmaktadır.