Batıkent Kanal Açma

Batıkent Kanal Açma

Batıkent, Yenimahalle’ye bağlı olan bir semttir ve semtin en önemli sorunu ise, alt yapı yatırımları konusundaki yetersizliklerdir. Ancak bunun önüne geçmek adına yapılan belediye destekli çalışmalar bulunsa da, bu çalışmalar istenilen seviyede değil. Özellikle çalışmaların süregelen bir hal alması ve geliştirilebilir ve yol izlenmesi açısından, pis su gideri tıkanıklıklarında uzman firmalardan yardım almak gerekir. Batıkent kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, sizlere en iyi hizmeti sunmak için, profesyonel bir hizmet veriyor ve tüm tıkanıklıkları kısa süre içerisinde açıyoruz.

Batıkent Kanal Açma Hizmeti

Kanal açma hizmeti veren firmaların çalışmalarına bakıldığında, etkin olan husus kullandıkları ekipmanlardır. Çünkü tıkanıklık olan alanın ve tıkanıklık sebebinin farklılık göstereceği için, ekipmanlarda bu çerçevede farklılaşır. Batıkentte kanal açma hizmeti verirken bu detayları göz önünde bulundurarak, aşağıdaki hizmetleri sizlere sunuyoruz.

  • Kanal İçi Gözetleyici Cihaz: Bu cihaz ile pis su tesisatlarında meydana gelen tıkanıklıkların sebepleri kolay bir şekilde tespit edilebilir. Pis su giderinin içerisine gönderilen kamera sonucunda, monitörden giderin içerisi izlenir ve hangi durumunda tıkanıklığa sebep olduğu belirlenir.
  • Vidanjör: Bina önü giderleri, rögarlar ve fosseptik çukurlarında meydana gelen tıkanıklıkların açılması için kullanılır. Basınçlı su verdiğinden dolayı, daha dar giderler olan daire içi giderlerde bu yöntem kullanılmaz.
  • Spiral Şekilli Tıkanıklık Açan Cihaz: Bu robot cihaz ile daire içi giderlerde meydana gelen tıkanıklıklar özel uçlar yardımı ile açılır. Bu uçlar sert cisim varsa ya parçalar, ya çıkarır ya da giderin etrafını temizleyerek yukarı çıkar. 360 derece dönen bir mekanizmaya sahiptir.

Batıkentte meydana gelen tıkanıklıklarda, Ada Dekorasyon kanal açma firmamız sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara ulaştıracaktır.

Tıkanıklıkların açılması için kullanılan ekipmanlarımız son teknolojinin getirdiği ekipmanları sizlere sunduğundan dolayı, hizmetlerimizden herhangi bir memnuniyetsizlik duymazsınız. Bunun için Batıkent kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda sizlere en iyi hizmetleri ulaştırmak için, profesyonel bir çalışma sistemi üzerinde hareket ediyoruz. Ayrıca hizmetlerimizin tamamı günün her saatinde gerçekleştirilmektedir. Sizler daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

“Batıkent Kanal Açma” için 2 yorum

Yorumlar kapatıldı.