Batıkent Klozet-Sifon Tamiri Ustası

Ada Dekorasyon Batıkent ve Ankara geneline klozet ve sifon tamiri ile tüm tesisat işlerini en iyi şekilde tamir ediyor.

Batıkent’te yaşamakta olan binlerce vatandaşların en çok şikayetçi olduğu konuların başında Klozetlerde çıkan sorunlar geliyor. Bu nedenle Batıkent’te yaşayan vatandaşlar, klozet tamiri için usta arayışına girdi.

Yeni binaların inşa edilmesi ile birlikte artık alaturka tuvaletler kullanım dışı oldu. Hemen hemen tüm vatandaşlar, evlerinde alafranga tuvaleti kullanıyor. Alaturka tuvaletler artık sadece eski binalarda ve yeni binaların da bazılarında yer alıyor. Alafranga tuvaletlerin kullanılması ile birlikte klozetlerde sık sık tıkanmalar ve sorunlar yaşanıyor. Klozette yaşanan tıkanmalar, su akmaması, sifon kırılması, sifon çalışmaması,  kapak kırılması gibi sorunlarla karşılaşan vatandaşlar, klozet tamiri için usta arayışına girdi.

Eğer Batıkent ya da Ankara’nın herhangi bir mahallesinde yaşıyorsanız artık bu sorunlarınız için usta aramanıza gerek kalmadı. Ada Dekorasyon, 20 yıldan fazla deneyimi ile tüm tesisat işlerinizi en iyi şekilde hallediyor.

Klozetlerde en sık çıkan sorunların başında sifon bozukluğu ve klozetin alt takımının su akıtması sorunları geliyor. Sifon basınca su gelmiyorsa, sifon kolu kırılmışsa, klozetin alt takımı su akıtıyorsa Ada Dekorasyonu arayın.

Ada Dekorasyon, tüm tesisat işlerinizi en iyi ve en kaliteli şekilde hallediyor. İşinin ehli ustalarımız ve disiplinli ekibimiz ile Ada Dekorasyon tüm sorunları en iyi şekilde hallediyor.

Klozet tamiri, sifon tamiri, klozet alt takımı su kaçırma tamiri, klozet montajı, klozet kapağı tamiri gibi tüm sorunları Ada Dekorasyon en iyi şekilde hallediyor.

Ada Dekorasyon müşterilerinden olan Mehmet Bozkurt isimli kişi, hizmetimiz sonrası duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade ediyor:

“Klozet alt takımı su kaçırıyordu. Bir de sifonda sürekli arıza yaşanıyordu. Usta çağırıyordum yaptığı tamir 3 ay gitmiyordu. Ama Emrah usta klozeti ve sifonu öyle bir tamir etti ki, 1 yıldır hala hiç bir sorun çıkmadı.”

Siz de Batıkent’te ya da Ankara’nın herhangi bir yerinde yaşıyorsanız Ada Dekorasyonu arayın ve sorunları bize emanet edin.

Ada Dekorasyon 20 yıldan fazladır Batıkent ve Ankara’nın tüm geneline tesisat hizmeti veriyor. Siz de kaliteli hizmetlerimizden en uygun fiyatlara faydalanmak için Ada Dekorasyonu arayın.

BATIKENT KLOZET TAMİRİ VE HER TÜRLÜ TESİSAT İŞLERİ İÇİN: 05532672191