Batıkent Tesisat Firması

Batıkent Tesisat Firması

Su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar, hayatın her anını olumsuz yönde etkilediğinden dolayı, kısa süre içerisinde bertaraf edilmesi gerekir. Bu hususunda yerine getirilmemesi sonucunda, pek çok olumsuzluk oluşabilir. Böylece, gerek firmaların, gerekse de kişilerin bu konuda hakkında bilgiye sahip olması gerekli olur. Ancak hangimiz bu konuda yeterli bilgiye sahibiz? Bu biraz tartışılır. Çünkü uzman firmalardan bu konuda bilgi almak, tesisat kaçaklarının sebeplerini öğrenmek gerekir. Batıkentte meydana gelen kaçakların sebepleri de bu çerçevede yapıların yaşlarının fazla olması ile alakadar görülür. Batıkent tesisat firması olarak, sizlere verdiğimiz tüm su tesisatı hizmetlerinde, bu hususlarda gerekli olan bilgileri A’dan Z’ye ileteceğiz.

Batıkent Tesisat Firması Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların sebeplerinin bilinmesi, sebeplerinin yanında tüm belirtilerinin bilinip, su kaçağının önceden fark edilmesi yeterli bilgiler değildir. Bunların yanında, su kaçak tespiti hizmetini verecek olan firmanın seçimi de çok önemli olur. Bu nedenle Batıkent tesisat olarak, sizlere sunduğumuz bu hizmetleri kesintisiz bir şekilde ulaştırıyoruz. Sunduğumuz kaçak tespiti ise aşağıdaki gibi şekillenmektedir.

  • Su kaçak tespitine geçmeden önce alt komşu ile iletişime geçip, su kaçağının hangi tesisatta olduğuna karar veriyoruz.
  • Daha sonra termal su kaçak tespit cihazı ile su tesisatlarının yerlerinin kızılötesi ışınlar ile belirlenmesini sağladıktan sonra, akustik dinleme cihazını kullanmaya başlıyoruz.
  • Akustik dinleme cihazı bu çevrede, termal su kaçak tespit cihazının ortaya çıkardığı tesisatların dinlenmesini sağlıyor. Bu noktadan sonrada kırmadan ve noktasal su kaçak tespiti gerçekleştirilmiş oluyor.
  • Bununla beraber, bazı yerlerde gerek görülmesi halinde, basınçölçer ve basınç düşürücü de kullanmaktayız.

En önemli, tecrübeli, iş ahlakını bilen ve güvenilir su tesisatçı firması olarak, hizmet verdiğimiz yıldan itibaren bu perspektif üzerinden hareket ediyoruz. Fiyatlarımızı ahlaki prensipler çerçevesinde belirlerken, sizlere sunduğumuz hizmetlerde garanti vermekteyiz. Batıkent tesisat firması olarak, bu şekilde verdiğimiz tüm hizmetlerde sizlere güven vermek amacıyla, firmamızda çalışan personeller de gerekli eğitimleri almaktadır. Sizlerde dilerseniz Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızı arayarak hizmetlerimizden günün her saatinde yararlanmanızda mümkün olur.