Batıkent Tıkalı Kanal Açma

Batıkent Tıkalı Kanal Açma

Kanalizasyonlarda veya dairesel giderlerde meydana gelen tıkanıklıklar, hayatımızın pek çok anında bizi zor duruma sokuyor ve bu nedenle konuya gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekiyor. Ancak Batıkent’in alt yapı konusunda pek çok sorunla karşı karşıya kalması ve eski yapıların sayısının fazla olması, bu tarz problemlerin artmasına sebep olmuştur. Ancak pis su giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların sebepleri yalnızca bu değildir. Bahsedilen sebepler, tıkanıklıkların en çok dikkat çeken sebeplerindendir. Batıkent tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, ortaya koyduğumuz hizmetleri daha kaliteli bir şekilde sizlere vermek için, profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdi sizlere tıkalı kanal açma hizmetimizin detaylarından daha işlevli bir şekilde bahsetmeye çalışalım.

Batıkent Tıkalı Kanal Açma Hizmetimizin Önemi

Batıkentte meydana gelen pis su gideri tıkanıklıklarının açılması için firmamızda pek çok farklı yöntem kullanıyor ve bu yöntemler ile sizleri en iyi şekilde memnun etmeye çalışıyoruz. Peki, tıkalı kanal açma yöntemlerimiz nelerdir? Bu yöntemler ile tıkanıklıklar nasıl açılır? Sizlere bunlardan detaylı bir şekilde bahsetmeye çalışalım.

  • Tıkanıklıkların tamamında yapılması gereken ilk işlem, tıkanıklıkların tam olarak nereden kaynaklandığı ve sebeplerinin neler olduğunun bulunmasıdır. Bunun için kanal içi gözetleyici kameralı cihazlar kullanılır.
  • Daire içerisinde bulunan pis su giderlerinin açılması işleminde ise, spiral şekilli tıkanıklık açıcı robot kullanılır. Bu robot, tıkanıklıkları hızlı bir şekilde ortadan kaldırır. 360 derece dönen bir ucu olduğu için, bu uç tıkanıklığa sebep olan tüm faktörleri pis su giderinden aktif bir şekilde kaldıracaktır.
  • Kanalizasyon tıkanıklıklarında ise farklı bir cihaz kullanılır. Vidanjör, kanalizasyon tıkanıklıklarının hızlı bir şekilde açılmasında basınçlı su takviyesi ile kullanılır. Kanalizasyon giderine basınçlı su verildiğinde, tıkanıklık açılmaya başlar. Ancak dairesel giderlerde kullanılmaz. Bunun sebebi ise, pis su giderlerinin patlama riskinin bulunmasıdır.

Firmamız, bu alanda en iyi hizmet veren ve yukarıdaki yöntemleri kullanan bir firmadır. Ada Dekorasyon kanal açma firması olarak da sizlerin her daim yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Batıkent tıkalı kanal açma hizmetimiz ile sizlere bahsedilen şekilde hızlı ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.