Batıkent Tıkalı Kanal Açma

Batıkent Tıkalı Kanal Açma

Tıkanıklıklar ile başı dertte olan kişilerin, başının dertte olmasına sebep olanlar aslında kendileridir. Çünkü tıkanıklıkların büyük bir bölümü, kişilerin yaptığı hatalardandır. Bu hatalar genel itibari ile yabancı cisimlerin kaçması ve atılmaması gereken yabancı cisimlerin pis su giderlerine atılmasıdır. Peki, sizlerde bu hususta yaptığınız hataların farkında mısınız? Belki de hata yapıyorsunuz ancak yaptığınız hatanın farkında değilsiniz. Batıkent tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda ortaya koyduğumuz hizmetler ile sizleri bu hususlarda rahatlatıyoruz. Ayrıca Batıkentte tesisatçı olarak, sizlere bu tür hususlarda tüm bilgileri veriyoruz. Verdiğimiz tüm bu bilgiler ile kendinizi çok daha rahat hissetmenizi sağlamaktayız.

Batıkentte Meydana Gelen Tıkanıklıkların Sebepleri Nelerdir?

Yaşadığınız tıkanıklıklarda yaptığınız hatalar büyük rol oynar. Aynı zamanda tesisattan kaynaklı problemlerde tıkanıklıkların oluşması, tıkanıklık sebepleri arasında ilk sıralarda yer alır. Batıkent tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, ortaya koyduğumuz hizmetlerimizi daha net bir şekilde sizlere sunmak için, her türlü bilgi akışını oluşturmaktayız. Peki, bahsedilen konular dikkate alındığında, tıkanıklıkların sebepleri nelerdir? Sizlere bunlardan detaylı bir şekilde bahsetmeye çalışalım.

 • Banyolardaki yer süzgeçlerinin açık bırakılması sonucunda yabancı cisimlerin yer süzgeçlerinden içeri kaçması,
 • Banyo lavabolarında sakal kesimi ve saç taranması sonucunda, kılların pis su gideri içerisinde topak bir hal alması,
 • Mutfak lavabolarına yağ artıklarının dökülmesi ve bu yağ artıklarının pis su gideri içerisinde bir katman oluşturması,
 • Aynı zamanda bulaşık yıkanması veya yemek yapılması esnasında, yemek artıklarının pis su giderini tıkaması,
 • Tuvaletlerdeki pis su giderlerine ıslak mendil ve tuvalet kâğıdı gibi suda çözünmesi mümkün olmayan cisimlerin atılması,
 • Yabancı cisimlerin tuvalet pis su giderlerine kaçması,
 • Kanalizasyon ağlarının içerisinde bulunan rögarların içerisine, sokaklarda bulunan yabancı cisimlerin ve yaprakların zamanla veya yağmur suları ile kaçması,
 • Pis su tesisatlarının yeterli eğime sahip olmaması,
 • Tesisatların döşenmesi esnasında, içerisinde inşaat malzemelerinin kaçması,
 • Binaların çevresel şartlar ve doğal afetler sonucunda oturması, bu şekilde tesisatların kırılması, tesisatlarında meydana gelen tıkanıklıkların en birinci sebepleri arasında yer almaktadır.

Batıkent tesisat hizmetimizi siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ulaştırmak ve bu konuda gerekli olan bilgileri vermek, firmamızın en önemli prensipleri arasında yer almaktadır. Bunun için Batıkent tıkalı kanal açma hizmetini verirken, siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti, en faydalı ekipmanlar ile hayata geçiriyoruz. Sizlere bu hususlarda gerekli olan tüm bilgileri de kesintisiz bir şekilde vermeye çalışalım.

Batıkentte Basit Tıkanıklıkları Nasıl Açabilirsiniz?

Tıkanıklıklar her zaman için profesyonel hizmete gerek duymayabilir ve bu nedenle basit ölçekte olan tıkanıklıkların açılması, sizler tarafından da gerçekleştirilebilir. Peki, bu tür tıkanıklıkları kendi yöntemleriniz ile nasıl açabilirsiniz? Bunlardan detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Batıkent tıkalı kanal açma hizmetimizi sizler için vermek, konu ile ilgili gerekli olan tüm detayları da sizlere ulaştırmaktan geçer.

 • Kostik Kullanmak

Kostik, bir çeşit kimyasaldır ve tıkanıklıkların açılmasında aktif bir şekilde kullanılır. Ancak kostik kullanımına her daim dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Çünkü kostik insan vücuduna zarar verebilir ve bu nedenle kullanımında kesinlikle eldiven kullanmalı ve kostiğin uygulandığı ortamı havalandırmalısınız. Uygulanması aşaması ise oldukça kolay olur. Çünkü kostik kimyasalının pis su giderine bir miktar dökülmesi yeterli olacaktır. Daha sonra ise pis su giderine bol miktarda kaynar su dökmelisiniz. Ayrıca, kostik kimyasalının sık bir şekilde kullanılması, pis su gideri tesisatlarının contalarını çürütme özelliğine sahip olacağını unutmamalısınız.

 • Pompa Kullanmak

Pompa kullanarak, basit ölçekteki tıkanıklıkları ortadan kaldırmak mümkündür ve bunun için bazı önemli detaylara uymanız gerekir. Ayrıca pompa, tıkanıklıkların açılması için eski zamanlardan beri kullanılan bir yöntemdir. Kullanımında yapılması gereken, pis su giderine pompa ile baskı uygulamak olur. Bunun için pompayı pis su giderine koyup, bas çek yapmanız yeterli olacaktır.

 • Susta Tel Kullanmak

Susta tele, her türlü yapı markette kolay bir şekilde ulaşabilir ve basit ölçekteki tıkanıklıkları bu şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Batıkent tıkalı kanal açma firmamızda sizler için önerdiğimiz en önemli ve etkili yöntemlerin başında da bu gelir. Çünkü susta tel, saat yönünde dönerek pis su giderinde ilerler. Bu ilerleme sonucunda tıkanıklıklara sebebiyet verene maddeler ortadan kaldırılabilir. Ancak basit tıkanıklıklarda kullanılacağı ise unutulmaması gerekir.

Ada Dekorasyon kanal açma firması olarak, basit ölçekteki tıkanıklıkları ortadan kaldırmanız için sizlere bu yöntemleri öneriyoruz. Ayrıca yöntemler içerisinde bahsettiğimiz detaylara tamamen uymalısınız. Aynı zamanda yalnızca basit tıkanıklıklarda geçerli olduğunu unutmamalısınız. Tıkalı kanal açma Batıkent için oldukça önemli hizmet kolları arasında yer aldığı için de, bizlerden hizmet talebinde bulunmanız durumunda sizlere en hızlı hizmet ulaştıracağız.

Batıkent Tıkalı Kanal Açma Tekniğimiz

Batıkent Tıkalı Kanal Açma
Batıkent Tıkalı Kanal Açma

Tıkanıklıkları ortadan kaldırmak için basit ölçekte teknikler kullanılabilir. Bunlardan sizlere yukarıda detaylı bir şekilde bahsettik. Ancak profesyonel bir tıkanıklık açma hizmeti Batıkent için oldukça önemli olduğundan, bizlerden her türlü profesyonel hizmeti kesintisiz bir şekilde alabilirsiniz. Batıkentte kanal açma hizmetimizi sizlere nasıl sunduğumuzdan detaylı bir şekilde bahsetmeye çalışalım. Çünkü bu alanda profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Ekipmanlarımızı öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

 • Batıkent tıkalı kanal açma hizmeti vermemizde, en çok dikkat ettiğimiz detay, kameralı tıkanıklık gözetleyici cihaz kullanmaktır. Çünkü bu cihaz ile tıkanıklıkların sebeplerini öğrenebiliyor, tıkanıklığın tam olarak nereden kaynaklandığını noktasal olarak tespit edebiliyoruz.
 • Daha sonra ise tıkanıklık açma işlemine geçmekteyiz. Bu işlemi yaparken, dairesel pis su giderlerini açmak için spiral şekilli tıkanıklık açan robot kullanıyoruz. Bu robot, tıkanıklıkları açma konusunda en etkili yöntemdir. Çünkü 360 derece dönerek ilerler ve bu şekilde her türlü tıkanıklık kolay bir şekilde ortadan kaldırılabilir. Aynı zamanda yay helozonlu uçlarında değişiklikler olduğu için de, tıkanıklığın sebebine göre ayrı bir yöntem uygulanabilir.
 • Kanalizasyon tıkanıklıkları açma konusunda ise vidanjör kullanmaktayız. Vidanjör tıkanıklıkları basınçlı su ile açar ve bu basınçlı su yalnızca kanalizasyon tıkanıklıklarında kullanılabilir. Diğer türlü olursa ve dairesel pis su giderlerinin açılmasında kullanılırsa, pis su gideri patlayabilir.

Batıkent Tıkalı Kanal Açma Firmamız

Tıkanıklıkların açılması konusunda ihtisaslaşmış personellerimiz ile sizlere günün her saatinde en iyi hizmeti ulaştırmaya devam etmekteyiz. Batıkent tıkalı kanal açma hizmetimizi bu nedenle sizlere her türlü profesyonellikle sunuyor, sizlerin memnuniyetine önem veriyoruz. Aynı zamanda bizlerden aldığınız tüm hizmetler büyük bir profesyonellikle gerçekleştirilmiş olup, müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Sizlerde verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.