Çayyolu Tesisat

Tesisatlar, pis su tesisatları ve temiz su tesisatları olarak ikiye ayrılırlar. Tüm bu tesisatlarda oluşan arızalar, kaçaklar ve daha pek çok problem, Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızın hizmet grupları arasındadır. Çayyolu tesisat firması olarak, su tesisatlarındaki kaçakların tespiti ve tamirini profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için de, tercih ediliyoruz. Bu nedenle her daim Çayyolunda su tesisatçısı olarak hizmetlerimiz gerek güvenilir, gerekse de garanti hususlarına göre sonuçlandırıyoruz. Zaten hizmetimizi nihayete erdirirken önemli olan kalite standartları olduğu için de, A sınıfı kalitede su tesisatı malzemesi kullanmaya özen göstermekteyiz. Peki, Çayyolu tesisatçı firmamızın bu yöndeki planlamaları nasıl ilerlemektedir?

Çayyolu Tesisat Firması

Ada Dekorasyon tesisat firması olarak, su tesisatlarındaki olumsuzlukları ortadan kaldırmanın yanı sıra, bu yöndeki kaliteli hizmetimiz, Çayyolunda tercih edilmemize sebep oluyor. Bizler de bunun bilincinde olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Zaten su kaçak tespiti ve tamiri ile ilgili tüm ekipmanlara sahip olduğumuz için de, hizmetlerimizden yana herhangi bir problem yaşanmaz. Çünkü Çayyolu tesisat firmamızda önemli olan, hizmetin belirlendiği şekilde sürdürülmesidir. Bu çerçevede de tüm hizmetlerimizi sunarken, plan ve programımızı en düzenli şekilde gerçekleştirmeyi önemsiyoruz. Peki, firmamızın Çayyolu tesisat hizmeti konusunda standartları nelerdir?

 • Su tesisatlarındaki her türlü kaçağı tespit edip, tüm kaçak tespitlerini, A sınıfı kalitede malzemeler ile tamir etmek,
 • Tamir işleminden önce su kaçak tespitinde akustik dinleme cihazı ile termal su kaçak tespit cihazı kullanmak,
 • Cihazın kullanımını alanında uzman ve eğitimli personellerimiz ile sağlamak,
 • Tüm teknolojik ekipmanlarımızın düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmek,
 • Hizmetlerimizi en profesyonel şekilde nihayete erdirmek,
 • Standardizasyon açısından en verimli hizmeti sunmak,
 • Hizmetimizi müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunmak,
 • 7/24 Çayyolu su tesisatçısı hizmeti vermek,
 • Uygun fiyat garantisi ile hizmet gerçekleştirmek, Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızın en önem verdiği konular arasında yer almaktadır.

Verdiğimiz su kaçak tespiti ve tamiri hizmetlerinde bu çerçevede hareket ettiğimiz için, ev verimli hizmetleri firmamızdan aktif bir şekilde alma şansınız saklıdır. Çayyolunda tesisatçı firması olarak bu hizmetleri bizlerden günün her saatinde alabileceğinizi de unutmayınız.

Çayyolu Tesisat Hizmeti

Çayyolu Tesisat
Çayyolu Tesisat

Bir evde veya iş yerinde su kaçağını fark etmek, fark ettikten sonra alanında uzman bir usta çağırmak, aslında yapılması gereken en önemli işlemdir. Çünkü usta çağırmada ne kadar geç kalınırsa, duyacağınız zarar da bir o kadar artmış olacak. İşte tam da bu noktada ön plana çıkan firmamız, Çayyolu tesisat hizmetini sizlere A’dan Z’ye sunmaktadır. Özellikle hizmetin sürdürülebilir olması ile ilgili en önemli husus, kaliteli malzeme kullanımı olduğu için, bizler bu çerçevede hareket ediyoruz. Peki, Çayyolu su kaçak tespiti ve tamiri hizmeti nasıl sunulmaktadır? Sizlere bundan bahsetmeye çalışalım.

 • Öncelikli olarak sizlerden gelen su kaçağı tespiti ve tamiri talebine göre adresinize en kısa sürede intikal ediyoruz.
 • Ulaşım sonrasında, alt komşu ile irtibata geçiyoruz. Bunun en önemli tarafı, su kaçağının temiz ve pis su tesisatında olup olmadığını bulmaktır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra su kaçağının tesisatı belirlenir ve sonrasında su kaçak tespiti işlemine geçilir.
 • Su kaçak tespiti, Çayyolu su tesisatçısı firmamız tarafından, akustik dinleme cihazı ve termal su kaçak tespit cihazı yardımı ile kısa sürede noktasal olarak gerçekleştirilir.
 • Sonrasında ise Çayyolu su kaçak tamiri hizmeti ile her türlü tamir işlemi gerçekleştirilerek, Çayyolu tesisat hizmeti suna ermiş olur.

Yukarıda, bir adreste nasıl su kaçak tespiti ve tamiri yaptığımıza ilişkin bazı detaylardan bahsettik. Bu detayları firmamızda profesyonel şekilde uyguladığımız için de, hizmetlerimiz tamamen kusursuzdur. Sizler de Çayyolu tesisatçı firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Çayyolu Tesisat Fiyatları

Su kaçağının tespit edilme süreci, kaçağın sebebi, tamir edilme süreci, kullanılan malzemeler ve bunun gibi bazı değerler, Çayyolu tesisat fiyatlarını belirlenmektedir. Firmamız bu anlamda sizlere hem güvenilir, hem de uygun fiyatlı hizmet sunar. Çünkü yukarıda sıralanan tüm değerler, harfiyen uygulanmaktadır. Fahiş fiyat uygulamasından ve ek hizmet talebinden de kesinlikle faydalanılmamaktadır. Çünkü Çayyolu tesisat firmamızda bu tür değerler her zaman el üstünde tutulur. Sizler de verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bunun için firmamız ile günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.