Çayyolu Tıkalı Kanal Açma

Çayyolu Tıkalı Kanal Açma

Çayyolunda pis su gideri tıkanıklıklarını açan firma olarak, pis su giderlerinde meydana gelen tüm tıkanıklıkları kırma dökme işlemine gerek duyulmadan robot makinalarla ortadan kaldırıyoruz. Bu nedenle Çayyolu tıkalı kanal açma hizmetimizden dilediğiniz gün ve saatte aktif bir şekilde yararlanabilirsiniz. Üstelik hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sistemli bir şekilde hareket etmeye özen gösterdiğimiz için, Çayyolunda kanal açma firması olarak göze çarpıyoruz. Özellikle hizmetlerimizi ortaya koyarken tamamen kapsamlı bir şekilde hareket ettiğimizden dolayı, bizlerden hizmet alırken herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Peki, bizler Ada Dekorasyon tıkalı kanal açma firması olarak hizmetlerimizi nasıl ortaya koyuyoruz?

Çayyolu Kanal Açma Firmamızın Önemi

Çayyolunda tıkalı gider açma hizmetimiz, alanının en iyi ustaları ile beraber ortaya konulmakla kalmayıp, teknolojinin getirdiği son teknik düzenlemeler eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Bunun için Çayyolu 7/24 kanal açma firması olarak, hizmetlerimiz profesyonellik çerçevesinde sürdürüp, müşteri memnuniyeti odaklı olarak hareket ediyoruz. Aynı zamanda Çayyolu kanal tıkanıklığı açma hizmetimizde ön planda tuttuğumuz tüm değerlere bakarsak, hizmetlerimizin sürdürülebilir olduğu da ortadadır. Peki, bizler nasıl hizmet veriyoruz? Sizlere bunlardan bahsedelim.

 • Çayyolunda tıkalı kanal açma hizmetimizde öncelikli olarak hizmetin net ve kırmadan gerçekleştirilmesi için tıkanıklık olan yerin tespitini gerçekleştiriyoruz. Bunun için kullandığımız tıkanıklık içi gözetleyici cihazlarımız ile tıkanıklığın tam olarak yerini ve sebebini tespit ediyoruz. Sonrasında ise tıkanıklık açma işlemimizi sürdürüyoruz.Garantili çözüm sunuyoruz.
 • Çayyolu kanal açma hizmetimiz içerisinde önemli olan konu, tıkalı olan alana uygun ekipman tercihidir. Bunun için firmamızda; kanalizasyon gibi büyük giderlerde vidanjör kullanırken, dairesel pis su giderlerinde ise robot cihazı kullanmaktayız. Bu nedenle her türlü tıkanıklık firmamızda aktif bir şekilde ortadan kaldırılır.

Çayyolu tıkalı kanal açma hizmetini kesintisiz bir şekilde sürdürdüğümüz firmamızda hizmetlerimizi ortaya koyarken sistemi bir şekilde hareket ediyoruz. Bu nedenle sizler de hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmamış oluyorsunuz. Ada Dekorasyon kanal açma hizmetimizden yararlanmak isterseniz de, bunun için bizlerle günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler kapsamlı olacaktır.

Kullandığımız temiz sular, belirli su tesisatları aracılığı ile ana kanalizasyonlara ulaştırılır. Çayyolu tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, bunun önüne geçmek için en iyi hizmeti sizlere veriyor, verdiğimiz hizmetlerde profesyonelliği ön planda tutuyoruz. Peki, Çayyolu tesisatçısı olarak, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar hakkında sizlere ne öneriyoruz? Elbette ki ilk aşamada, tıkanıklığın hayatımızdan uzaklaştırılması için, dikkatli kullanımı öneriyoruz. Bunun için de, pis su giderlerine atılan yabancı cisimler ve dikkatsiz kullanımların azaltılması gerekir. Peki, bunun yanında, pis su giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların sebepleri nelerdir? Bu sebepleri sizlere Ada Dekorasyon kanal açma firmamızda en genel çerçevede anlatmaya çalışalım.

Çayyolunda Pis Su Gideri Tıkanıklıklarının Sebepleri

Tuvaletler, banyolar, lavabolar ve kanalizasyon giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar, insan hayatını oldukça olumsuz bir şekilde etkiler. Peki, bu etkinin sebebi neyden kaynaklanır? Elbette ki bizlere sağladığı fayda ile bilinen tesisatları kullanamamak. Bu nedenle Çayyolu tıkalı kanal açma firması olarak, bu tür hususlarda sizlere gerekli olan tüm bilgileri vermek istiyoruz.

 • Tuvaletlerde; ıslak mendil ve suda çözünmeyen tuvalet kâğıtlarının, pis su giderlerine atılması,
 • Çocukların pis su gideri içerisine oyuncak atması ve yabancı cismin pis su giderine kaçması,
 • Lavaboların kullanımı sırasında, atık yağların lavabo içerisine dökülmesi,
 • Bulaşıkların durulanması veya yıkanması, yemek yapılması sırasında, sebze ve meyve parçalarının lavabo pis su giderine kaçması,
 • Banyo lavabolarında kesilen sakallar ve taranan saçların pis su giderinin içerisinde yumak haline gelmesi,
 • Lavabo pis su giderine sabun parçacıklarının kaçması,
 • Banyo yer süzgeçlerinin kapaklarının açık bırakılması veya unutulması sonrasında pis su giderine yabancı cisimlerin kaçması,
 • Rögar kapaklarına veya kanalizasyon giderlerine, yağmur sularının getirdiği pisliklerin kaçması,
 • Tesisatların çevresel şartlar sonucunda çürümesi ve kırılması, pis su gideri tıkanıklıklarını ortaya çıkaran en önemli sebepler arasında yer almaktadır.

Çayyolunda tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda, yukarıdaki bilgileri sizlere en genel çerçevede ulaştırmaya çalıştık. Bu bilgilere dikkat ederseniz, her konuda avantaj sağlama şansına sahip olabilirsiniz. Çünkü sizlere en iyi hizmeti, en faydalı şekilde Çayyolu tıkalı kanal açma firmamızda ulaştırıyoruz.

Çayyolunda Basit Tıkanıklıkları Açma İşlemi

Basit türevli tıkanıklıkları ortadan kaldırmak, bu tür tıkanıklıkları firmadan yardım almadan nihayete erdirmek mümkündür. Bunun için ise bazı önemli hususlar bulunur. Bu hususlar genel çerçevede, defalarca denenerek sizlere önerilmektedir. Çünkü sizlerin memnuniyetini sağlayarak, değerli sonuçlar elde etmeniz bizler için çok önemlidir. Çayyolu tıkalı kanal açma firması olarak, sizlere bahsedilen önerilerimizi uygulanış şekilleri ile anlatmaya çalışalım.

 • Kimyasal Yöntem Olan Kostik Kullanımı

Kostik halk arasında pek çok kimse tarafından kullanılan çok değerli bir kimyasaldır. Elbette ki herkes bilmez ancak, genelde çok kez kullanılır. Çünkü bu kimyasal, tıkanmış pis su giderlerindeki tıkanıklık sebeplerini çürüterek yok ediyor. Bu nedenle herkes tarafından sıkça kullanılmaktadır. Bu uygulama sırasında, pis su giderine dökülen kostiğin üzerine, kaynar su dökmeniz işe yarayacaktır. Ayrıca, kullanım zamanla pis su giderlerindeki contaları çürütme gücüne sahip olabilir.

 • Yapı Marketlerden Temin Edilen Susta Tel

Susta tel, pis su giderlerinin içerisinde dönerek ilerleyen ve pislikleri çekerek çıkarak veya parçalayan bir ekipmandır. Kullanımı aşaması itibari ile çok rahatlık sağlar ve fayda verir. Kullanımı basit olmakla birlikte, saat yönünde çevirerek ilerletmeniz sizler için en değerli hususları meydana getirir.

 • Pompa İle Baskı Uygulamak

Bildiğimiz üzere pompa, hemen hemen her evde bulunan bir eşya konumundadır. Çayyolu tıkalı kanal açma firması olarak, sizlere bu yöntemi önermemizdeki en önemli değer ise, defalarca denenmiş ve herkes tarafından bilinmesidir. Uygulaması aşaması ise çok kolaydır. Pompayı pis su giderine dayamanız halinde, baskı uygulamanız, basit nitelikteki tıkanıklıkları ortadan kaldıracaktır.

Yukarıda bahsedilen yöntemler, tıkanıklıkların ortadan kaldırılmasında son dönemlerin en etkin yöntemlerdir. Ancak yalnızca basit tıkanıklıkların ortadan kaldırılması için kullanılır ve bu nedenle çok önemlidir. Sizler bu yöntemleri uyguladığınız halde, başarı elde edemediyseniz, bizlere ulaşın. Ulaşmanız halinde her türlü tıkanıklığı kolay bir şekilde ortadan kaldırdığımıza şahit olabilirsiniz.

Çayyolu Tıkalı Kanal Açma Yöntemlerimiz

Tıkanıklıkları ortadan kaldırmak her zaman çok kolay olmayabilir. Kolay olması için, bu alanda uzman olan firmaların tercih edilmesi gerekir. Bu nedenle Ada Dekorasyon kanal açma firmamızda sizlere en iyi hizmetleri vererek, fayda sağlamanızı istiyoruz. Çayyolu tıkalı kanal açma hizmetimizde kullandığımız tüm ekipmanlarda Avrupa patentli olduğu için, herhangi bir hususta olumsuzluk ile karşı karşıya kalmazsınız. Peki, tıkalı kanal açma Çayyolu için bu kadar önemli iken, bizler bu hizmeti nasıl veriyoruz?

 • Öncelikle, tıkanıklıkların sebebini bulmak, bu işlemlerin hepsinde ilk aşamadır. Çünkü tıkanıklık sebebi bulunursa, yeri de bulunacak, bu şekilde kırmadan tıkanıklık açma işlemi Çayyolu semtinde kolay bir şekilde nihayete erdirilecektir.
 • Daha sonra ise önemli olan, tıkanıklığın açılmasıdır. Ancak kameralı tıkanıklık gözetleyici cihaz kullanılmadan bu işleme geçilmesini kesinlikle tasvip etmiyoruz.
 • Spiral şekilli tıkanıklık açan cihaz ise, dairesel tıkanıklıkları ortadan kaldırır. Bu cihaz dönerek pis su giderlerinde ilerlediği için, susta tel yöntemine benzer. Ayrıca kullanılan yay helozonlu uçlar ile her türlü tıkanıklığın ortadan kaldırılması için aktif olarak kullanılabilir.
 • Kanalizasyon tıkanıklıklarının ortadan kaldırılmasında ise vidanjör kullanılır. Vidanjör kullanılarak hizmet verilirse, basınçlı su tıkanıklığı kısa sürede ortadan kaldıracaktır. Ancak bu yöntem dairesel pis su gideri tıkanıklıklarında kullanılmaz. Çünkü bu tür tıkanıklıklarda kullanmak, pis su giderlerini patlatabilir.

Çayyolu Tıkalı Kanal Açma İşlemlerini Biz Nasıl Yapıyoruz

Ankara’nın en önde gelen firması olarak birçok alt yapı projelerinde kanal ve kanalizasyon işlemlerinde Ankara büyükşehir belediyesi ile çalışmalarımız olmuştur. İlçe belediyelerinin yetersiz kaldığı durumlarda firmamıza gelen telefonlar üzerine Ankara aski ile ortaklaşa su baskınları ve kanalizasyon tıkanmalarında vidanjör ve robot kanal açma makinalarımız ile tıkalı kanal ve kanalizasyon temizleme yapmaktayız. Sizde kurumsal işinin ehli bir firma ile çalışmak istiyorsanız Ankara tıkalı kanal açma firmamızdan uygun fiyatlı 7/24 hizmet alabilirsiniz. Tıkalı kanal açma yöntemlerimiz;

 1. Vidanjör ile tıkalı kanal açma
 2. Robot kanal açma makinası ile kanal açma
 3. Kameralı tıkalı kanal açma yöntemi

Eski geleneksel yöntemleri bir köşede bırakarak zamanın teknolojisinde kullanılan en üstün tıkalı kanalizasyon açma tekniklerini uygulayan firmamız yukarıda maddeler halinde belirtilen yöntemleri sizlere kısaca açıklayalım;

 • Çayyolu – Vidanjör İle Tıkalı Kanal Açma

Kanallar bir yapının temelini oluşturan en etken unsurlardır. Günlük yaşantımızı sağlıkla sürdüre bilmek adına atık su hatları kanalizasyonlara ihtiyacımız vardır. Kanalizasyonlar birçok nedenlerden ötürü tıkanmakdadırlar. Bunlara en büyük etken insanlardır. Burda kanalizasyon açan firmalara çok büyük sorumluluklar düşmektedir. İşinin ehli ve tüm teknolojik cihazlara sahip ve sertifikalı usta kadrosu ile hizmet veren firmamız Ankara genelinde her daimi sizlere bir telefon kadar uzaktadır.

Çayyolu Vidanjör ile tıkalı kanal açma aşamasında olay mahaline gelen ekip arkadaşlarımız bina veya yapının alt yapı projesini inceleyerek en etkin noktalardan kanal gider borusuna gerekli basınç uygulayarak tıkalı kanal hattını açmaktadır. Yapılan işlemin ardından diğer firmalara nazaranla uygulama yapılan kanalizasyon çukurundaki kanal borularının içine kanal görüntüleme cihazı kamera ile kontrol ederek yapmış olduğumuz işlemi garantili bir şekilde teslim etmekdedir.

 • Çayyolu – Robot Kanal Açma Makinası İle Kanal Açma İşlemimiz

Robot kanal açma makinası uygulaması günümüz çağında en önde gelen tıkalı kanal açma yöntemidir. Daha eski zaman dilimlerinde kullanılan spiral yay kullanımı elektrikli makina yardımı ile daha uzun mesafelerdeki tıkanıklıkları müdahale etmede kolaylık sağlamaktadır. Tıkalı gider açma işlemlerinde robot makina kullanımı sırasında dikkat etmemeiz gereken birçok hususlar söz konusudur. Günümüzde yaygınlaşan kanal açma makinalarını kullanan ustalarımız tıkalı gider ve kanallara müdahale ederken spiral yayın ucuna tıkanıklığın durumuna göre ek parçalar helezon uçlar kullanmadıkları için yapılan işlemler kısa süre içerisinde tekrar gün yüzüne çıkarak tekrarlanmakda ve müşteriler tekrar mağdur durumda kalarak daha iyi bir usta arayışı içerisinde olmaktadırlar. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren firmamız gelen telefonlar üzerine siz müşterilerimize en etkin kalıcı çözümü sunmak adına gerekli bilgi ve ekipmanlarla olay mahalindeki tıkalı gider, tıkalı kanal açma işlemi uygulaması yapmadan önce kanal giderine uygulayacağımız tıkanıklığın tuvalet, banyo ve mutfak lavabosu olduğu araştırması yaparak spiral yay ucuna yağ kırıcı, peçete toplama ve zincir uç uygulaması yaparak en kaliteli uygun hizmeti sunmaktayız, sizde Ankara’da kurumsal bir firma ile çalışmak işinin ehli ve iş ahlaklarını ön planda tutulmasını istiyorsanız tıkalı kanal açma firmamızı arayarak sizde hizmetlerimiz ve mağduriyetlerinizle alakalı ön bilgi alabilirsiniz.

Çayyolu – Kameralı Tıkalı Kanal Açma Yöntemimiz

 • Üçüncü ve en önemli tıkalı kanal açma yöntemi olan kameralı tıkalı gider ve kanal açma tekniğimiz kamera kullanma yöntemimizdir. Bizi Ankara da diğer firmalardan farklı kılan en büyük özellik yapmış olacağımız tüm tıkalı gider açma, tıkalı kanal ve kanalizasyon açma işlemleri sırasında tıkalı gidere ilk önce etki eden nedenleri ve tıkanıklığın boyutunu görmek adına kamera kullanmamız şart kamera tıkalı kanal gider borusu içerisinde ilerleyerek tıkanıklığın bize mesafesini ve tıkanıklığa etki eden cisimleri ekran vasıtası ile bizlere göstererek işimizi daha kolay ve en etkin yöntemleri uygulamamız için şart bu nedenle Ankaranın en önde gelen tıkalı kanal açma firması adını 17 yıldır sürdürmekteyiz.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm cihazlar ve ekipmanlar, pis su giderlerini ortadan kaldırmada en aktif olan ekipmanlardır. Çayyolunda tıkanıklık açma hizmetimizden bu ekipmanlar sayesinde günün her saatinde yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Çayyolu Tıkalı Kanal Açma Fiyatlarımız

Tıkanıklıkların ortadan kaldırılması için kullandığımız ekipmanlarımızın profesyonel olması ve hizmetin kaliteli olması, fiyatın fahiş seviyelere ulaşmasını gerektirmez. Çayyolu kanal açma firması olarak, bu süreçte sizlere en uygun fiyatları sunmak bizlerin öncelikli amacıdır. Çünkü her zaman için müşteri ve firma arasındaki memnuniyet düzeyi, işin ve hizmetin daha anlamlı olmasını sağlayacaktır. Çayyolunun en iyi kanal açan firması olarak, bizlerden bu tür hizmetleri alırken, uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca fiyatlarımız hakkında gerekli olan tüm bilgilere sahip olmak da sizler için oldukça kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken, Çayyolu tıkalı kanal açma firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşmak ve gerekli olan hizmeti almak için hizmet talebini oluşturmaktır. Tıkalı kanal, tuvalet, lavabo ve gider açma fiyatlarımız;

 • Çayyolu; Tıkalı kanal açma işletim ücreti; 150 lira
 • Çayyolu; Tıkalı lavabo açma işletim ücreti; 150 lira
 • Çayyolu; Tıkalı tuvalet açma işletim ücreti; 150 lira
 • Çayyolu; Tıkalı gider açma işletim ücreti; 150 lira

Bahsetmiş olduğumuz fiyatlardırma Çayyolu genelinde sabit fiyatlandırmadır. Fiyatlarımız dışında çayyolu genelinde eksta müşterilerimizden fiyat talep edilmemektedir.