Çayyolu Tıkalı Kanal Tuvalet Lavabo Açma

Çayyolu Tıkalı Kanal Tuvalet Lavabo Açma Ankara kanal açma teknikleri

Hayatın sürdürülmesinde, temel fizyolojik ihtiyaçların karşılanması ve bunun sonucunda hayatın daim kılınması gerekir. Tuvalet, banyo ve mutfak benzeri alanların kullanımı da temel fizyolojik ihtiyaçların sınıfında kendine yer bulmaktadır. Bu alanlarda yaşanabilen tıkanıklıklar ise hayatı durma noktasına getirir ve böylece tüm sorunlar insanlar için büyük problemleri doğurur. Bu anlamda Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmeti verdiğimiz Ada Dekorasyon firmamızda, tıkanıklıkların kökünün kazınması için en iyi hizmetleri sizlere sunmaktayız. Hizmetlerimizin başarılı bir şekilde sürdürülmesi içinde, sürekli olarak kontrollü bir hizmet politikası uyguluyoruz. Peki, tüm bu olanaklardan ayrı olarak, tuvalet, banyo, lavabo, yer süzgeçleri ve mutfaklarda yaşanan tıkanıklıkların sebepleri nelerdir?

Çayyolu Pis Su Gideri Tıkanıklıklarına Sebep Olan Faktörler

Çayyolu pis su gideri açan firma olarak, hizmetlerimizi en geniş yelpazede gerçekleştirmekte ve herhangi bir sorunu siz değerli müşterilerimize yaşatmamaktayız. Bunun için Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmeti verdiğimiz firmamızda sizlere tıkanıklıkların sebeplerinden bahsetmeye çalışacağız.

 1. Çayyolu Mutfak Tıkanıklıklarının Sebepleri Nelerdir ve Nasıl Açılır?

Mutfaklar günlük hayatımızın en çok kullanıldığı ve temel ihtiyacımız olan yeme içme ihtiyacının karşılanmasını sağlayan alanlardır. Bu alanlarda yalanan pis su gideri tıkanıklıkları, genel itibari ile aşağıdaki sebeplerden dolayı kaynaklanmaktadır.

 1. Sebepleri Nelerdir?

 • Kullanılmış olan yağ artıklarının, şişelere konulup atılması gerekirken, lavabolara dökülmesi,
 • Yemek artıklarının parçacıklar halinde lavabo deliklerinden pis su giderine kaçması,
 • Çay, pirinç ve diğer kuru baklagillerin yıkanması sırasında lavabo pis su giderine kaçması,
 • Lavabo pis su giderinin gerekli eğime sahip olamaması,
 • Tesisat döşemeleri sırasında pis su giderine kaçan malzemelerin olması, gibi sebepler, tıkanıklıklarda başrol oynamaktadır.

2. Nasıl Açılır?

Tıkanıklıklar genel anlamda pek çok farklı şekilde oluşur ve bunlardan mutfak lavabosu için olanlar hakkında yukarıda bahsettik. Bu tıkanıklıkların açılmasın ise kullandığımız teknikler ile en etkin hizmetlerimizi ortaya koymaya devam ediyoruz. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, Çayyolu mutfak lavabosu tıkanıklıklarını açarken, spiral şekilli yay helozonlu uçları kullanmak ve bu şekilde tıkanıklıklara son vermekteyiz. Bu işlemi sırasıyla şu adımlarda gerçekleştiriyoruz:

 • Kanal içi gözetleyici kamera sistemi ile tıkanıklığın nerede olduğu tam olarak tespit edilir.
 • Spiral şekilli robot ile pis su giderinin içerisine gönderilen uç, 360 derece döndüğünden dolayı, pis su giderinin içerisindeki tüm yağ tabakalarını ve yemek, posa artıklarını açarak ilerler.
 • Sert cisimlerin dönen tele dolanması sonucunda, yukarı çıkarılması sağlanır.
 • Bu şekilde pis su giderindeki tüm tabakalar kazınırken, çıkarılması gereken cisimlerde bu şekilde çıkarılmış olur.
 1. Çayyolu Tuvalet Tıkanıklıklarının Sebepleri Nelerdir ve Nasıl Açılır?

Tuvaletler günlük hayatta yoğun olarak kullanılır ancak pek çok farklı sebep dolayısı ile tıkanmalarla karşı karşıya kalabilir. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, bu tıkanıklıkların ortadan kaldırılması için 7/24 hizmet vererek, sizlerin memnuniyeti artırmaya gayret etmekteyiz.

 1. Sebepleri Nelerdir?

 • Suda çözünmeyen tuvalet peçetelerinin klozet ve tuvalet pis su giderlerine atılması,
 • Çocuklardan kaynaklanan veya diğer başka sebeplerden dolayı pis su giderine kaçan yabancı cisimler,
 • İnşaat ustalarının tesisatın yapımında, içerisine yabancı cisim veya çimento kalıntıları kaçırması,
 • Tuvalet pis su gideri tesisatlarının gerekli olan ölçüde eğime sahip olmaması gibi sebepler, tuvalet ve klozet tıkanıklıklarının ana sebeplerini teşkil etmektedir.

2. Nasıl Açılır?

Çayyolu tuvalet ve klozet tıkanıklıklarının sebepleri genel itibari ile yukarıda belirtilmiştir. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, tıkanıklıkların açılmasında üstün yöntemler kullanmakta ve bu şekilde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Tuvalet açma tekniğimizden sizlere aşama bahsedelim:

 • Kameralı tıkanıklık içi gözetleyici cihazlarımız ile tıkanıklığın nerede olduğuna ve neyden kaynaklandığına cevap bulmaktayız.
 • Daha sonra spiral şekilli tıkanıklık açan robotumuz ile pis su giderinin içerisine ucunu göndermekteyiz.
 • Bu uç, sürekli dönerek tıkanıklığın açılmasına kadar aşağılara inmektedir. Daha sonra pis su giderinin etrafındaki pislikler tek tek borulardan koparılmaktadır.
 • Peçete ve yabancı cisim kalıntıları gönderilen uca takılarak, yukarı çekilmektedir ve bu şekilde tıkanıklık ortadan kaldırılmaktadır.
 1. Çayyolu Banyo Tıkanıklıklarının Sebepleri Nelerdir ve Nasıl Açılır?

Çayyolu banyo tıkanıklıkları açan firma olarak, banyo lavabosu, yer süzgeci ve Duşakabinler de meydana gelen tüm tıkanıklıklara çözüme kavuşturmaktayız. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmeti veren firmamız, bu gibi teknikler ile diğer firmaların her daim önünde yer almıştır. Şimdi sizlere bu alanlarda meydana gelen tıkanıklıkların sebeplerini açıklayalım:

 1. Sebepleri Nelerdir?

 • Banyo lavabosunda kesilen sakallar ve taranan saçların, banyo lavabo pis su giderini tıkaması,
 • Lavaboda sabunların parçalanması sonucunda, pis su gider borusuna yapışması,
 • Yer süzgeçlerine ve duşakabin yer süzgecine yabancı cisimlerin kaçması,
 • Tesisatların eğimli döşenememesi ve döşenme sırasında içerisine yabancı madde kaçırılması gibi sebepler, banyo tıkanıklıklarının sebeplerini oluşturmaktadır.
 1. Nasıl Açılır?

Banyolarda duşakabin ve diğer yer süzgeçleri ile beraber lavabo tıkanıklıklarının açılmasında, Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma firmamızda en kaliteli ve işlevli yöntemleri kullanmaktayız. Bu yöntem ile tıkanıklıklar kesin çözüm bularak, tamamen ortadan kaldırmaktayız.

 • Tıkanıklık içi gözetleyici kameralar ile tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunu tespit ediyoruz.
 • Daha sonra yay helozonlu uçlar ve spiral şekilli tıkanıklık açıcı robot ile tıkalı olan pis su giderine yay ucunu gönderiyoruz.
 • 360 derece dönen yay, pis su gideri etrafındaki tüm pislikleri temizleyerek veya toplayarak yukarı çekiliyor.
 • Daha sonra tekrar görüntüleme yapılarak herhangi bir problemin olup olmadığı kontrol ediliyor.
 1. Çayyolu Lavabo Tıkanıklıklarının Sebepleri Nelerdir ve Nasıl Açılır?

Çayyolu lavabo gideri aman firma olarak, lavabolarda meydana gelen tüm tıkanıklıkların açılmasını sağlamaktayız. Böylece tıkanıklıkların sebeplerini bilerek, ona göre yöntemler uyguluyoruz. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma firmamızda karşılaştığımız tıkanıklık sebepleri aşağıdaki gibidir:

 1. Sebepleri Nelerdir?

 • Lavabolarda el yıkama sırasında pis su giderine sabun artığının kaçması,
 • Yağ ve yemek artıklarının pis su giderine yapışması ve pis su giderinin daralması,
 • Sakal ve saç tarama işlemlerinin lavabolarda yapılması sonrasında, lavabo pis su giderlerinin saç ve sakallar ile dolması gibi sebepler lavabo tıkanıklıklarına örnek teşkil etmektedir.
 1. Nasıl Açılır?

Çayyolu lavabo pis su gideri açan firma olarak, tüm lavabo tıkanıklıklarına karşı net çözümler bulmaktayız. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma firmamızda kullandığımız teknik ise aşağıda sıralı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Lavabo pis su giderinin gider içi gözetleyici kamera sistemi ile gözetlenmesinin sonucunda tıkanıklığın yeri tespit edilir.
 • Tespit edilen tıkanıklıkta, yabancı cisim çıkarılacak ise yay helozonlu uçlar kullanılırken, parçalanacaksa spiral şekilli tıkanıklık açan robot kullanılmaktadır.
 • İki teknik ile tıkanıklıkların açılmasına kesin çözümler bulunmakta ve yaylar dönerek pis su giderinden içeri gönderilmektedir.
 • Bu şekilde yabancı cisim çıkarılacaksa yukarı çekilmekte, parçalanacaksa tamamen parçalanıp geri çekilmektedir.
 1. Çayyolu Kanalizasyon Tıkanıklıklarının Sebepleri Nelerdir ve Nasıl Açılır?

Çayyolu kanalizasyon tıkanıklıkları, toplumları ilgilendiren tıkanıklıklar olduğundan dolayı, bu tıkanıklıklar dairesel olmamaktadır. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma firmamızda kanalizasyon tıkanıklıklarını aşağıda maddeler halinde sıralamaya çalıştık.

 1. Sebepleri Nelerdir?

 • Yağmur sularının rögarlara getirmiş olduğu pislikler ve yaprak kalıntıları,
 • Bina ana giderlerine, daire giderlerinden gelen materyaller,
 • Fosseptik çukurlarının çevresel ve beşeri şartlar sebebi ile dolması gibi faktörler, kanalizasyon tıkanıklıklarını oluşturmaktadır.
 1. Nasıl Açılır?

Çayyolu kanalizasyon açan firma olarak, tüm kanalizasyon tıkanıklıklarını üstün yöntemler ile açmaktayız. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma firmamızda kanalizasyon tıkanıklıklarından vidanjör makinesini kullanıyoruz. Vidanjör ile bina ana kanalizasyon gideri, sokak kanalizasyon gideri ve fosseptik çukurlarının açılmasını sağlıyoruz.

 • Kanalizasyon içi gözetleyici kameralar ile gözetleme yapıldıktan sonra, kırma işlemine girilmeden vidanjör kullanılır,
 • Vidanjör ile kanalizasyon pis su giderine basınçlı su verilir,
 • Daha sonra tıkanıklıklar aktif olarak sonlandırılmış olur.

Tıkanıklıklara Karşı Biz Ne Yapabiliriz Diyorsanız?

Tıkanıklıklar hayatın olumsuz birçok yanını oluşturmakta ve bu nedenle pek çok sorun peydah olabilmektedir. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmeti verdiğimiz firmamızda bu tür tıkanıklıklarla profesyonel şekilde baş ederek, tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Peki, bu hususta sizler bir şey yapabilir misiniz? Elbette. Şimdi sizlere birkaç yöntem önerelim.

 • Susta Tel İle Tıkanıklık Açma

Susta tel tüm yapı marketlerden temin edilebilen ve dönerek pis su giderinin etrafındaki pislikleri temizleyen tekniktir. Bunun gerçekleştirilmesinde, susta teli pis su giderinin içerisine sokun ve çevirerek aşağı doğru itin. Tıkanıklık basit ise bu şekilde açılacaktır.

 • Kostik Kimyasalı İle Tıkanıklık Açma

Kimyasal bir madde olan Kostik, tıkanıklığın kimyasal boyutta açılmasını sağlar. Bunun için gidere bir miktar kostik döküldükten sonra, üzerine bol miktarda kaynar su dökmek yeterli olacaktır. Basit bir tıkanıklık ise bu şekilde açılabilir. Ancak kimyasal olduğundan dolayı, uygularken eldiven ve maske kullanmayı unutmayınız. Aynı zamanda kostik, boruların contalarını eritme özelliğine sahip olabilir. Bunu da aklınızda bulundurunuz.

 • Pompa İle Tıkanıklık Açma

Tuvalet başta olmak üzere, diğer tüm yerlerde aktif olarak kullanılabilen bir tekniktir. Pis su giderinin üzerine pompa ile baskı uygulandığında, giderdeki tıkanıklığa bir baskı oluşur ve bu şekilde tıkanıklık açılmış olur. Buda yine basit tıkanıklıklar için geçerli yöntemlerden bir tanesidir.

Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, basit tıkanıklıklar için sizlere önerebileceğimiz teknikler bunlardır. Bunların tıkanıklığı açmaması durumunda, hiç vakit kaybetmeden firmamızı aramalısınız. Aksi halde sizler için sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

Çayyolu Tıkanıklık Açan Usta

Çayyolu tıkanıklık açan usta bulmanın zorluğu her aşamada zorluk çıkarmaktadır. Çünkü bu işlem profesyonellik gerektirdiğinden dolayı, dikkatli ve özenli tercihlerin yapılması elzem olmaktadır. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, sizlere tüm tıkanıklıklar konusunda profesyonel ustalarımız ile hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini elden bırakmamaktayız. Çayyolu tıkanıklık açan usta arayışındaysanız, sizler için en uygun ustayı adresinize yönlendirmekte, ustalarımız bu alanın en iyileri olarak bilinmektedir.

Tıkalı Gider Açmada Ada Dekorasyon Firmamız

Çayyolu tıkalı gider açan firma olarak, tüm tıkanıklıklarda hızlı çözümler bulmakta, tespitlerimiz ile kırmadan tıkalı gider açma hizmeti verilmektedir. Çayyolu tıkalı kanal tuvalet lavabo açma hizmetimizi bu şekilde profesyonel olarak sürdürmekte, hiçbir soruna sebebiyet vermeden, tıkanıklıklarla baş etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti açısından günün her saatinde hizmet vererek, tüm tekniklerimiz ile tıkanıklıklara anında müdahale ediyoruz. Aynı zamanda, belirtilen saatte adreslerinize intikal ederek, oluşan tıkanıklıkların en kısa zamanda çözülmesini sağlamaktayız. Evlerinizde, çalışma alanlarınızda veya diğer yaşam alanlarında, gider tıkanıklıkları ile mustaripseniz, Ada Dekorasyon firmamızda en iyi çözümler, sizler için sunuyoruz. Sizlerde tıkanıklıklara karşı verdiğimiz profesyonel ve teknik becerisi yüksek olan hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşma şansına sahipsiniz.