Demetevler Tıkalı Klozet Açma Ustası-Alafranga

Ada Dekorasayon, Demetevler Mahallesi ile tüm Ankara geneline tesisat hizmeti veriyor. Tıkalı alafranga tuvalet gideri açma ustası için bizi arayın.

Demetevler tıkalı klozet açma ustası.

Ankara’nın en büyük mahallelerinden olan ve binlerce kişinin yaşadığı Demetevler Mahallesinde vatandaşlar tıkalı klozet açma için usta arayışına girdi.

Son dönemlerde alaturka tuvaletlerin yerini artık alafranga tuvaletler almaya başladı. Hemen hemen tüm vatandaşlar, alaturka yerine klozetli tuvaletleri tercih ediyor. Öte yandan yeni yapılan evlerin çoğunda da artık alaturka tuvaletler yapılmıyor sadece 2 tane alafranga tuvalet yapılıyor. Artık alafranga tuvaletlerin sık kullanılması ile birlikte tıkanmalar da sıklıkla yaşanmaya başladı.

asd
Demetevler tıkalı lavabo açma ustası

Ev veya işyerindeki klozetin tıkanması ile karşı karşıya gelen vatandaşlar ise ilk olarak az masrafla işten kurtulmak için evdeki yöntemlerle tıkanıklığı açmaya çalışıyor. İlk yapılması gereken de budur.

ADA DEKORASYON: 05532672191

EVDEKİ YÖNTEMLERLE GİDER TIKANIKLIĞI NASIL AÇILIR?

Giderin tıkanması sonrası ev veya işyeri sahipleri, tesisatçı aramadan önce tıkanıklık küçük çaplı ise bunu kendileri gidermeye çalışmalı ve masraftan kurtulmalıdır.  İlk olarak vatandaşların yapacağı, bir tuvalet pompası ile gideri açmaya çalışmak olacak. Küçük çaplı tıkanıklıklar, pompa ile müdahale sonrası açılır. Ancak tıkanıklık biraz daha fazla ise nalburdan kimyasal çözücü almanız gerekmektedir. Kimyasal çözücüyü gidere dökün ve bekleyen. Ama lavabo aç da işe yaramadıysa yapmanız gereken tek şey kaldı.

ADA DEKORASYON: 05532672191

BU YÖNTEMLER İŞE YARAMADIYSA YAPACAĞINIZ TEK ŞEY KALDI

Bu yaptığınız yöntemler işe yaramadıysa tıkanıklığın açılması için tek çareniz kaldı. O da Ada Dekorasyon’ u aramak. Bu yöntemlerle de gider açılmıyorsa tıkanıklık büyük çaplıdır ve sizin müdahaleleriniz sorunu daha da büyütebilir size daha fazla masraf çıkarabilir.Ada Dekorasyon 7/24 hizmetiniz ile tüm tesisat işlerinizi en iyi ve kaliteli şekilde hallediyor.

Ada Dekorasyon, klozet tıkanıklığının yanı sıra tıkalı lavabo açma, pis su gideri açma, klozet montajı, klozet tamiri, sifon tamiri, duşa kabin tamiri, duşa kabin montajı, gider değişimi, musluk tamiri, boru değişimi, gider değişimi gibi tüm tesisat işlerinizi en kaliteli şekilde hallediyor.

Demetevler Mahallesi klozet tıkanıklık açma tesisat ustası

Siz de Demetevler Mahallesi ya da Ankara’nın herhangi bir mahallesinde yaşıyor ve tesisat ustası arıyorsanız Ada Dekorasyon’u aramanız yeterli olacaktır.

NEDEN ADA DEKORASYON?

Ada Dekorasyon ev ve işyerlerinin yanı sıra devlet dairelerine de tesisat hizmeti veriyor. 20 yıldan fazla deneyimi ile Ada Dekorasyon tüm işlerinizi kaliteli malzeme ve işçilikle halledecek.

ADA DEKORASYON: 05532672191