Dikmen Tıkalı Kanal Açma

Hayatın akışı içerisinde karşılaşılan problemlerden biri de, tıkanıklıklardır? Peki, tıkanıklıklarda ne gibi olumsuzluklar meydana gelir? Elbette ki öncelikli olarak sağlık problemleri, daha sonra ise maddi problemler. Bu tür olumsuzluklar ile karşılaşılması, hayatın akışını etkilese de, konu hakkında bilgi sahibi olmak ve profesyonel bir hizmet almak, her zaman için çok daha iyi sonuçlar verecektir. Dikmen tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda ortaya koyduğumuz hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde ileriye taşıyabilmek için, sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Zaten hali hazırda Dikmen semtinde meydana gelen tıkanıklık problemlerinin süregelen bir hal alması, işleri daha zor hale getirmiştir. Şimdi sizlere, deneyimlerimiz sonucunda elde ettiğimiz bilgilerden ve hizmetlerimizden bahsetmeye çalışalım.

Dikmen Tıkalı Kanal Açma Hizmetimiz

Tıkanıklıklarla karşılaşılması anında, hemen müdahale oldukça olumlu sonuçları ortaya çıkarır. Ancak öncelikli olarak bu müdahalenin etkin bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. Peki, Dikmen tıkalı kanal açma hizmetimizi siz değerli müşterilerimize etkin bir şekilde vererek, nasıl bir hizmet modülü oluşturuyoruz? Bundan detaylı bir şekilde bahsetmeye çalışalım.

Tıkanıklığın Açılması
Tıkanıklığın Açılması
 • Tuvalet, banyo, lavabo ve kanalizasyon tıkanıklıklarını, kırmadan, alanında uzman personeller ile açmak,
 • Tıkanıklıkların açılması aşamasında, tıkanıklık gözetleyici kameralar kullanmak,
 • Verilen hizmetin kesin bir şekilde sona erdirilmesini sağlayıp, uygun fiyat garantisi vermek,
 • Müşteri memnuniyetini her zaman için en üst seviyede tutmak, firmamızda ön planda tuttuğumuz hizmet modifikasyonları arasındadır.

Tıkalı kanal açma Dikmen için son dönemlerin artan hizmet grupları arasında yer aldığı için, bu hususta sizlere en iyi hizmeti profesyonel ekipmanlar ile veriyoruz. Üstelik Dikmenin en iyi kanal açma firması olarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde profesyonellik, her zaman için en üst seviyededir.

Dikmende Tıkanıklık Probleminin Sebepleri Nelerdir?

Firmamızda, deneyimimiz ile sabitlenmiş bazı bilgiler mevcut olup, bu bilgileri sizlere aktarmak ise en dikkat çekici sorumluluklarımız arasında yer almaktadır. Peki, tıkanıklıkların sebepleri nelerdir? Nerede hata yapıyoruz? Bunlardan sizlere Dikmen tıkalı kanal açma firması olarak bahsetmeye çalışalım.

 • Banyolarda bulunan yer süzgeçlerinin kapaklarının açık bırakılması sonucunda yabancı cisimlerin pis su giderlerine kaçması,
 • Lavabolarda el yıkama sonucunda sabun parçacıklarının pis su giderine gitmesi,
 • Sakal kesilmesi ve saç taranması sırasında, bu tür kalıntıların pis su giderinde doluşması,
 • Mutfak lavabosuna atık yağların dökülmesi sonucunda, pis su giderinin kalıp halinde daralmaya başlaması,
 • Bulaşık yıkanması esnasında veya yemek yapılırken lavaboya atılan yemek artıklarının bir kısmının pis su giderine kaçması,
 • Pis su gideri tesisatlarının yeterli derecede eğime sahip olmaması,
 • Tesisatlar yapılırken, inşaat malzemelerinin tesisatın içerisine kaçması,
 • Yağmur sularının, yaprakları veya pislikleri rögarların içerisine düşürmesi, pis su gideri tıkanıklıklarının en önemli sebepleri arasında yer almaktadır.

Yukarıda belirtilen problemler ile karşılaşmamak için yapılması gereken en önemli işlem, alanında uzman firmalardan hizmet talebinde bulunmaktır. Dikmende tıkalı kanal açan firma olarak, yaşadığınız tıkanıklık problemlerinde, açma işleminde geç kalmamanızı öneriyoruz. Çünkü ne kadar geç kalınırsa, duyacağınız olumsuzluklar bir o kadar artacaktır.

Dikmende Tıkanıklıklara Nasıl Müdahale Edebilirsiniz?

Dikmen, Ankaranın gözde semtleri arasında yer alıyor ancak bu semtte tesisatların eski olması, tıkanıklık sayısının artmasına sebep olmaktadır. Bunun en önemli sebebi, yapıların eski olması ve tesisat yapılarının her geçen gün çürümeye yüz tutmasıdır. Dikmen tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, sizlere aşağıda bazı öneriler vererek, tıkanıklıklarınızı hizmet almadan ortadan kaldırmanızı sağlamaya çalışacağız. Ancak elbette ki bu tür öneriler, yalnızca basit tıkanıklıklarda geçerlidir.

 • Susta Tel Yöntemi

Halk arasında sıkça kullanılan bu ekipman, tıkanıklıkların ortadan kaldırılması için dâhiyane bir yöntem. Çünkü kendi ekseni etrafında dönerek, pis su giderinde ilerleyen bir tele sahip olan ekipman, basit nitelikteki tıkanıklıkları bölgeden söküp atıyor.

 • Pompa İle Baskı Yapmak

Bir tıkanıklığa pompa yolu ile baskı yapmak, tıkanıklığın ortadan kaldırılması için çok çok önemlidir. Bu tür basit tıkanıklıklar ile karşı karşıya kalmış iseniz, pompa ekipmanını kullanabilirsiniz. Ancak tüm tıkanıklıklarda bu yöntem işe yaramayacaktır.

 • Kostik İle Tıkanıklık Açma Yöntemi

Kostik, bir çeşit kimyasaldır ve tıkanıklıkların açılması için kişiler tarafından sıkılıkla kullanılır. Kostiğin bu kadar sık kullanmasında etkili olan husus, verdiği olumlu etkiler olur. Ancak olumsuz etkiler de yok değildir. Çünkü kostik dile açılan tıkanıklıklarda, zamanla tesisat contalarında çürümeler ortaya çıkmıştır. Bu hususlar ile karşı karşıya kalmamak için, kostik kullanımını oldukça sınırlı seviyede tutmalısınız.

Tıkalı Kanalın Açılması
Tıkalı Kanalın Açılması

Dikmen Tıkalı Kanal Açma Yöntemimiz

Tuvaletlerde, banyolarda, kanalizasyonlarda ve lavabolarda meydana gelen pis su gideri tıkanıklıklarının ortadan kaldırılması, alanında uzman firmaların işidir. Bu anlamda Dikmen tıkalı kanal açma hizmetimizi sizlere sorunsuz bir şekilde vererek, memnuniyetinizi sağlıyoruz. Bununla beraber, hizmetlerimizi daha kaliteli hale getirmek için de, her zaman için en iyi hizmeti en iyi yöntemler ile ortaya koymaktayız. Peki, Dikmende tesisatçı olarak, bu yöntemimiz nedir? Nasıl işlemektedir? Sizlere detaylı bir şekilde bahsedelim.

 • Tıkanıklıkların nerede olduğu fark etmeksizin kullanılması gereken ekipmanların profesyonel olması gerekir. Bu nedenle hizmetlerini alanında uzman personeller ile gerçekleştiren firmamız, Dikmende tıkanıklık açma konusunda uzman olması ile dikkatleri üzerine çekiyor.
 • Kanal içi gözetleyici cihazlar, tıkanıklık açma hizmetlerimizde ön planda olan cihazdır. Bu cihaz, tıkanıklığın yerini ve tam olarak tıkanıklığın nereden kaynaklandığını belirlemektedir. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetinin en önemli aşaması budur.
 • Daha sonra ise tıkanıklık açma işlemi gelir. Bunun için spiral şekilli tıkanıklık açan cihaz ile vidanjör kullanılır.
 • Vidanjör; kanalizasyon giderlerindeki tıkanıklıkların açılması için kullanılırken, spiral şekilli tıkanıklık açan cihaz ise, dairesel pis su giderlerinin açılmasında kullanılır.
 • Her alanda kullanılmamasının sebebi ise, vidanjörün dairesel pis su giderlerini patlatma ihtimalinin olmasıdır.

Yukarıdaki hizmette uzman olan Ada Dekorasyon kanal açma firmamız, sizlere en iyi hizmeti her geçen gün daha kaliteli bir şekilde sunmaya devam ediyor. Bunun için özel olarak kullandığımız ekipman ve cihazlarımızın tamamı Avrupa patentli olarak seçilmektedir.

Dikmen Tıkalı Kanal Açma Firmamız

Tıkanıklıklar ile karşı karşıya kaldıysanız, şimdi bu alanda uzman olan firmanın sitesindeki yazıyı okuyorsunuz. Çünkü sizler için Dikmen tıkalı kanal açma firması olarak, verdiğimiz hizmetlerde profesyonelliği garanti ediyoruz. Üstelik hizmetlerimizi günün her saatinde sunarak, en uygun fiyatı, gece gündüz demeden sizlere ulaştırmaktayız. Sizlerde bu tür tüm hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir