Elvankent Tıkalı Tuvalet Gideri Açma Ustası

Elvankent Tıkalı tuvalet açma için vatandaşlar usta arayışına girdi. Peki tıkalı tuvalet evdeki yöntemlerle nasıl açılır? Tıkalı tuvalet gideri ne kadara açılır?

Genel olarak büyük binalardan oluşan Elvankent’te ev ve işyeri sahiplerinin en çok şikayet ettiği konuların başında tuvalette yaşanan tıkanıklıklar gelmektedir. Tuvalet tıkanıklıkları için usta aramanıza gerek kalmadı.

Alafranga tuvaletler son dönemlerde artık herkes tarafından kullanılıyor. Ancak, eski tip alaturka tuvaletler de binlerce kişi tarafından kullanılıyor. Ancak yeni binaların çoğunda artık alaturka tuvaletler yapılmıyor. Eski binalar ile alaturka tuvaletli yeni binalarda da sık sık tuvalet gideri tıkanıklığı yaşanıyor. Tıkanıklıkların sıklıkla yaşanması, tesisat sisteminin kötü yapılmasından, tuvalet giderlerine atılan kağıt mendiller ile tuvalet kağıtları,  gidere kaçan cisimler, bir yerden sonra gider akışını durdurur ve başınıza büyük iş açar.

Elvankent tıkalı tuvalet gideri açma

EVDEKİ YÖNTEMLERLE TIKANIKLIK NASIL AÇILIR?

Tıkanıklık ilk meydana geldiğinde vatandaşlar, en az masrafla tıkanıklığı açmaya çalışır. İnce uzun sopalar bu aşamada işinize yarayabilir. Küçük çaplı tıkanıklıklar, bu şekilde ya da tuvalet pompası kullanılarak açılabilir. Özellikle pompa sopadan daha etkili olur. Bu yöntemler işe yaramazsa nalburdan alacağınız kimyasal çözücüler, yine küçük çaplı tıkanıklıkları giderebilir. Ancak bu yöntemler sonrası tıkanıklık açılmıyorsa Ada Dekorasyon’u aramanız gerekecek. Aramamanız durumunda tıkanıklık, başınıza daha büyük dertler açabilir.

elvankent tıkalı tuvalet gideri açma

Ada Dekorasyon, 20 yıldan fazla deneyimi ve disiplinli ekibi ile lavabo tıkanıklığı açma,kanalizasyon temizleme, kanalizasyon açma,kanal açma, duşakabin tamiri ve montajı, klozet tamiri, montajı ve tıkanıklık açma, sifon tamiri gibi tüm tesisat işlerinizi en kaliteli ve en uygun fiyatlara yapıyor.

Siz de Ada Dekorasyon’u arayın ve tüm tesisat işlerinizi en kaliteli şekilde en uygun fiyatlara halledin.

ADA DEKORASYON: 05532672191

Ada Dekorasyon, Elvankent’in yanı sıra Ankara genelinde tüm ilçe ve mahallelere hizmet vermektedir. 7/24 hizmetimiz ile Ada Dekorasyon tek telefonunuzla en kısa sürede sorunu halledecek.