Eryaman Su Tesisatı Tıkalı Kanalizasyon Açma Hizmeti

Etimesgut su tesisatçısı teknikleri

Ankara’da 15 yılı aşkın süredir Eryaman’da su tesisatı, kanal açma hizmeti vermek de olan firmamız 7/24 servis imkanı ile her zaman yanınızda

Neden Su Tesisatında Biz ?

Su Tesisatı hizmetlerinde firmamız en kaliteli hizmeti vermek için teknolojiyi yakından takip en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır. Teknolojinin getiresi olan internet dünyasından tüm hizmetleri ve çalışmalarını sizlerle sosyal medya aracılığı ile paylaşmaktadır. Sizde evinizde yada iş yerlerinizde tesisat ile alakalı sorunlarla karşı karşıya geldiğinizde firrmamız www.adadekorasyon.net 0553 2672191 no’lu telefonumuzu arayarak usta talebinde bulunabilirsiniz.

Su Tesisatı Kaçakları Nelerdir ?

  1. Pis su gideri kaçakları
  2. Temiz su kaçakları
  3. Klozet arızaları kaçakları
  4. Pis su gideri tıkanmasından kaynaklı su kaçakları
  5. Islak zemin fayans aralarından kaynaklı kaçaklar

Ada Dekorasyon olarak su tesisatı kaçaklarında rakiplerinin yanı sıra eski ilkel kırma dökme işlemi yapmadan teknolojik su kaçak tespit cihazı, akustük dinleme cihazları kullanarak hem zaman hemde gereksiz kırma dökmeden kaynaklı fazla maaliyetten sizlere kurtararak kaliteli hizmet sunmaktadır.

Firmamız Ada Dekorasyon bünyesinde çalışan tüm personellerimiz işinde uzman deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Yapılan tüm işçiliklerde doğabilecek hasar ve arızalardan firmamız sorumludur.

Su Tesisatı Hizmetinin yanı sıra tıkalı kanal,tuvalet ve gider açma hizmeti sunmaktadır.

Kanalizasyon Açma Hizmetlerimiz

  1. Tıkalı tuvalet gideri açma
  2. Tıkalı kanal, kanalizasyon açma
  3. Mutfak gideri açma
  4. Lavabo gideri açma
  5. Tıkalı klozet açma hizmeti7

Alt yapı sektöründe yıllarını vermiş olan firmamız Ankara’nın Eryaman ilçesinde gün geçtikçe önüne geçilemeyen kanal tıkanma problemlerine uzman kadro ve teknolojik robot cihazlar ile çözüm odaklı hizmet vermeye devam etmektedir. Binlerce müşteriyi memnun eden firmamız bu yolda lider olmaya aday olarak hızlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Sizde ev ve iş yerlerinizde kanal tıkanıkları, pis su gider basmalarına maruz kaldığınızda Ada Dekorasyon firmasından 7/24 hizmet almak için iletişim bölümünden irtibata geçerek usta talebinde bulunabilirsiniz.

www.adadekorasyon.net

Eryaman’da Su Tesisat Ustası için Telefon Numaramız : 05532672191