Eryaman Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma

Mutfaklar, günlük hayatta en çok kullanılan alanların başında gelmekte ve bu alanlarda yaşanan tıkanıklar, insan hayatını oldukça zor hale getirmektedir. Özellikle Eryamanda yaşanan altyapı sorunları her geçen gün arttığı için, bu sorunların ortadan kaldırılması gerekir. Buna yönelik olarak, Eryaman tıkalı mutfak lavabosu açma hizmeti verdiğimiz Ada Dekorasyon firmamızda siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmeti odak noktası haline getiriyoruz. Aynı zamanda tıkanıklıkların açılması hususunda kullandığımız cihaz ile de herhangi bir sorun olmadan ve kırmadan lavabonuzu açıyoruz.

Eryamanda Kırmadan Mutfak Lavabosu Açan Firma

Mutfak lavabolarında yaşanan tıkanıklıkların belli başlı sebepleri bulunur ve bu sebeplere göre cihaz seçeneklerini kullanarak, mutfak lavabolarında yaşanan tıkanıklıkları açıyoruz. Aynı zamanda Eryaman tıkalı mutfak lavabosu açma firmamızda hizmetlerimizi günün her saatinde verdiğimiz için, hiçbir şekilde mağduriyetinize göz yummuyoruz. Bu anlamda sizlere kırmadan mutfak lavabosunu nasıl açtığımız dan bahsedelim.

  • Mutfak lavabosu pis su gideri, tuvalet pis su giderine göre daha incedir ve bu nedenle farklı uçlar kullanılır.
  • 360 derece dönerek hareket eden cihaza takılan uçlar yardımı ile lavabodaki tüm tıkanıklıklar kısa yoldan açılır.
  • Çıkarılması gereken sert bir yabancı cisimde farklı uç, parçalanması gereken cisimde farklı uç ve gider etrafının temizlenmesinde farklı uç kullanılır.
  • Bunun belirlenmesi için de, kanal içi gözetleyici kameralar kullanılarak, tıkanıklığın sebebi belirlenmeye çalışılır, daha sonra en uygun yöntem ile tıkanıklık açılır.
  • İşlem bittikten sonra kanal içi gözetleyici kameralar ile tekrar inceleme yapılır ve herhangi bir tıkanıklık sebebi olup olmadığı tekrar araştırılır. Daha sonra sorunsuz bir şekilde hizmet sona erdirilir.

Mutfaklarda yaşanan lavabo tıkanıklıklarının sebepleri arasında yağ dökülmesi ve yemek artıklarının kaçması ilk sırada yer alır. Bu nedenle, bahsedilen türden hataların yapılmasından kaçınılması gerekir. Eryaman tıkalı mutfak lavabosu açma hizmeti verdiğimiz firmamızda sizlere gerekli olan tüm bilgileri vererek, sorunların çözümü konusunda da gerekli detayları anlatıyoruz. Uzman personellerimiz, en işlevli ekipmanlarımız ve çalışan prensiplerimiz ile sizlere kaliteli hizmeti en hızlı şekilde en uygun fiyata sunmaktayız. Daha detaylı bilgi almak ve bizlerden hizmet almak isterseniz, telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.