Etimesgut Sıhhi Tesisat Firması

Etimesgut Sıhhi Tesisat Firması

Su tesisatları insan hayatı için önemli bir yere sahiptir ve bu nedenle tesisatlarda yaşayacağımız sorunlar, hayatımızı önemli derecede etkiler, ancak bu sorunlar ile karşı karşıya kalındığında, belirli tedbirlerin alınması mümkün olmuyor. Bunun için yapılması gereken, uzman bir sıhhi tesisatçıdan hizmet almaktır. Bu şekilde alınan sıhhi tesisat hizmeti, su tesisatında meydana gelen kaçakların ortadan kaldırılmasına fayda sağlar. Ancak bu hususta dikkat edilmesi gereken, su tesisatının yapısının ustalar tarafından en iyi şekilde anlaşılmasıdır. Etimesgut sıhhi tesisat firması olarak verdiğimiz firmamızda, buna yönelik çalışmalar yürüterek, hizmetlerimizi her şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şimdi sizlere su tesisatı hizmetlerimizden olan su kaçak tespitinden biraz bahsetmeye çalışalım.

Etimesgut Sıhhi Tesisat Firması Olarak Hizmetimiz

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların öncelikli olarak tespit edilmesi, daha sonra tamir edilmesi gerekir. Bu amaçla Etimesgut sıhhi tesisat hizmetimiz kapsamında sizlere en kaliteli ekipmanlar ile su kaçak tespiti veriyoruz. Şimdi verdiğimiz su kaçak tespitimizden tüm detayları ile bahsetmeye çalışalım.

  • Öncelikli olarak alt komşu ile görüşerek, tavanındaki duruma ve belirtilere göre su kaçağının hangi tesisatta olduğunu buluyoruz.
  • Daha sonra termal su kaçak tespit cihazımız ile su tesisatlarının yerinin kızıl ötesi ışınlar ile belirlenmesini sağlamaktayız.
  • Bununla beraber, akustik dinleme cihazını kullanarak da, su kaçağının yerini kırmadan ve noktasal bir şekilde tespit etmekteyiz.
  • Bu aşamanın sonunda, gerek duyulursa, basınçölçer ve basınç düşürücü kullanıyoruz. Böylece herhangi bir problem olmadan hizmetimizi sonlandırmış olmaktayız.

Verdiğimiz su kaçak tespiti hizmetimizin daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesi için Ada Dekorasyon sıhhi tesisatçı firmamızda yukarıdaki işlemleri uygulamaktayız. Bu tür hizmetlerimizden yararlanmak için, bizlere günün her saatinde ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Uzun yıllardan itibaren su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri hizmeti verdiğimiz firmamızda kendimizi geliştirmeye ve bu şekilde ilerleyen performansımıza yönelik hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu durum sonucunda, Etimesgut sıhhi tesisat firması olarak verdiğimiz firmamızda, bizlerden 7/24 hizmet alma şansına sahipsiniz. Gerekli olan tüm detayları bizlerle görüşebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.