Etimesgut Sıhhi Tesisat Tamiri

Etimesgut Sıhhi Tesisat Tamiri

Su kullanımının insanın yaşadığı her yerde aktif halde tutulması ve bunun çerçevesinde en iyi şekilde su kullanımının tesisatlar ile sağlanması gerekir. Bu nedenle, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar, su kullanımının önemli olması sebebi ile insanlara çok zor durumlar yaşatabilir. Özellikle duvarlara ve alt katın tavanına sızıntı yaşattığı için, yapılarda maddi hasarlar meydana gelir. Bu kaçakların önlenmesine yönelik bir çalışma yapılamazken, tek yapılması gereken, eski tesisat boruları bulunan yapılardaki tesisatların, güncel ve kaliteli tesisat malzemesi ile yenilenmesidir. Bunun sonucunda oluşabilecek kaçaklar, ustaların ve tesisatın sebebi ile oluşacaktır. Etimesgut sıhhi tesisat tamiri hizmeti verdiğimiz firmamızda, buna yönelik hizmet gerçekleştirmekteyiz.

Etimesgut Sıhhi Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların ortadan kaldırılması, bu kaçakların tamirini yapan ustaların tecrübeli olması ile alakalıdır. Bu nedenle her daim alanında uzman ustaları bulmak için, uzman firmalardan yardım almalısınız. Etimesgut sıhhi tesisat olarak, sizlere su kaçaklarının tamirini en profesyonel ekip ve ekipmanlarla sunuyoruz. Şimdi tamir hizmetimizin detaylarından sizlere bahsetmeye çalışalım.

  • Öncelikli olarak su kaçak tespitinin noktasal olarak yapılıp yapılmadı kontrol edilir.
  • Daha sonra tespit edilen noktanın uygun olan alet ve edevatlarla açılması sağlanarak, temizliği yapılır.
  • Temizlik hizmeti sonucunda ise, boru makası yardımı ile kaçak olan boru, bir karış veya iki karış uzunluğunda kesilir.
  • Daha sonra yerine, kaliteli borulardan uygun ölçekte kesilerek yerleştirilir.
  • Bu yerleştirme işlemi, boru ütüsü ile yapılarak, borunun o noktaya kaynatılması sağlanır.
  • Kuruma işlemi de bittikten sonra kontrol yapılır ve daha sonra açılan alan kapatılarak tamir hizmeti sona erdirilir.
  • Kombi ve petek tesisatlarında meydana gelen kaçakların tamiri ise kırmadan gerçekleştirilerek, özel olan ilaçlarla yapılır.

Bahsedilen su kaçak tamiri hizmeti, Ada Dekorasyon sıhhi tesisat firmamızda günün her saatinde gerçekleştirilir. Ayrıca, Etimesgut sıhhi tesisat tamiri hizmeti verdiğimiz firmamızda kullandığımız ekipmanların tamamı da kaliteli olarak seçilir. Bu şekilde sizlere daha kaliteli bir hizmet vermiş olmaktayız. Sizlerde hizmetimizden faydalanmak isterseniz, öncelikli olarak bizi aramanız ve daha sonra hizmetten her şekilde yararlanmanız mümkündür.