Etimesgut Termal Kamerayla Su Kaçak Tespiti

Etimesgut Su Kaçak Tespiti hizmeti hemen ara

İnsanların yaşamlarını devam ettirebilmesi için gerekli olan su, kullanım alanlarında aktif olarak tesisatlar sayesinde bulunması gerekir. Su tesisatları bu amaçla yaşam veya çalışma alanlarında bulunarak, insanların taleplerine karşılık vermekte, su kullanımının ve gönderimin en etkin şekilde sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Ancak her ne olursa olsun pek çok farklı sebep sonucunda su tesisatlarında belli başlı bazı kaçaklar oluşabilmekte ve bu kaçaklar sonucunda kalitesiz bir yaşam ortaya çıkmaktadır. Etimesgut termal kamerayla su kaçak tespiti yapan firma olarak, su kaçaklarının tespitini ve tamiri alanında uzman personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Personellerimizin tamamı Ada Dekorasyon firmamızda uzmanlaşmış ve ekip halinde çalışanlarımızdır.

Etimesgutun En İyi Su Kaçak Tespiti Yapan Firması

Etimesgutta kamerayla su kaçaklarını bulan firma olarak, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştirerek, hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sağlamakta, müşterilerimizin memnuniyetine gerekli önemi vermekteyiz. Etimesgut termal kamerayla su kaçak tespiti işlemlerimizde, personellerimiz en etkin ekipmanları ve termal kamerayı kullanmakta, bu şekilde hizmetlerimiz kusursuz gerçekleşmektedir. Su kaçak tespit işlemimizden sizlere bahsedelim.

  • Su kaçaklarının oluşmasından itibaren ilk belirtiler alt komşuya olur. Bu nedenle Etimesgut su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda çalışan personellerimiz ile ilk öncelikle alt komşu ile irtibata geçiyoruz.
  • Daha sonra termal kamerayla su kaçağının yerinin tam olarak belirlenmesini sağlıyoruz. Bu cihazın en önemli amacı da, kızılötesi ışınlar yardımı ile su tesisatı borularını ortaya çıkarmasıdır.
  • Daha sonra akustik dinleme cihazının kullanılması ile tespit edilen su tesisatı borularının dinlenmesi sağlanır ve kaçakların yerinin net olarak belirlenmesine olanak verilir.
  • Bununla beraber kombi ve petek tesisatlarında da bu işlem uygulanarak kaçaklar bulunur. Basınç düşürücü ve basınçölçer yardımı ile de kombi tesisatlarının barının ayarı ölçülür.

13 yılın getirdiği tecrübe ve kalite itibari ile hizmetlerimizi kusursuz ve bir o kadar kaliteli yaparak, Etimesgutta hizmet veren en iyi su tesisatçısı olma yolunda ilerlemekteyiz. Hizmetlerimizi kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirerek, kesinlikle sizlerin memnuniyetine değer vermemezlik yapmıyoruz. Çünkü sizlerin memnuniyeti firmamızın en önemli gelişim göstergelerindendir. Etimesgut termal kamerayla su kaçak tespiti hizmeti veren firmamızın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.