Keçiören Kuşcağız Mahallesi Tesisat İşleri Ustası

Keçiören’in en kalabalık mahallesi olan ve 50 bine yakın nüfusu ile Ankara’nın de en kalabalık mahalleleri arasında olan Kuşcağız Mahallesi’nde yaşamakta olan vatandaşların en çok şikayetçi olduğu konulardan biri su ve sıhhi tesisatta yaşanan problemler ve sıkıntılar olarak öne çıkıyor.

Eski evlerin çok sayıda olması, yeni apartmanlardaki tesisatların kalitesiz şekilde yapılması tesisatlarda kısa sürede çok sayıda sorunların oluşmasına neden oluyor. Kalitesiz malzemelerin kullanılması nedeniyle su ve sıhhi tesisatta boru kırılması çatlaması, delinmesi gibi sorunlar üst üste gelmektedir. Bunun yanı sıra vatandaşlar kaliteli tesisat ustası bulmakta da sıkıntı çekiyor.

Tam da bu aşamada Ada Dekorasyon devreye giriyor. Ada Dekorasyon olarak 20 yıldan fazla deneyimimizle Kuşcağız başta olmak üzere Ankara geneline tesisat hizmeti veriyoruz.

TIKANIKLIK AÇMA

Tesisatlarda çıkan en sık sorunların başında gider tıkanmaları. Tuvalet ve banyo giderlerine saç, kağıt mendil, tuvalet kağıdı ve ıslak mendil gibi atıkların kaçması nedeniyle sürekli olarak tıkanıklık yaşanıyor. Bu tıkanıklıkları açmada vatandaşlar ilk olarak pompa, ince çubuk ve kimyasal çözücüler kullanıyor.

Bunlar geçici çözüm olsa da bir yerden sonra gider yine tıkanacak. Giderdeki sorunları çözmek tıkanıklıklara kesin çözüm getirmek için Ada Dekorasyonu arayın.

Etimesgut Eryaman Klozet Tamiri

Pis su gideri açma, klozet tamiri ve montajı, boru değişimi, elektronik cihazla arıza tespiti, duşakabin tamiri ve montajı gibi işlerinizi Ada Dekorasyon olarak en kaliteli şekilde yapıyoruz.

Kuşcağız Mahallesi tesisat ustası için telefon numarasından bize 7/24  ulaşabilirsiniz.

Ada Dekorasyon 20 yıldan fazla deneyimimiz, işinin ehli ustalarımız ile tüm tesisat işlerinizi hallediyoruz.  Bir telefonunuzla ustalarımızı ev ve işyerlerine yolluyoruz. Ustalarımız sorunu yerinde tespit edecek ve en uygun çözüm önerisini sizlere sunacak.

Daha sonra ise ustalarımız en kısa sürede sorunu halledecek.

BATIKENT TESİSAT USTASI İÇİN TELEFON NUMARAMIZ: 05532672191