Kızılay Tıkalı Lavabo Açma

İstisnasız tüm ev sahiplerini korkutan su tesisat sorunları arasında yer alan tıkalı lavabolar Ada tesisat ile birlikte artık sorun olmaktan çıkmıştır. Kızılay tıkalı lavabo açma firması olarak sizlere hizmet sunan firma su tesisat sistemlerinde yaşanan önemli sorunların tamamında en iyi çözümleri sunmaktadır. Kızılay bölgesinde etkin bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz ve sizlere son derece kaliteli bir biçimde destek sunuyoruz. Kızılay lavabo açma ekipleri arasında bu sebeple en fazla tercih edilen ve sevilen firmalardan biri olabilmekteyiz.

Gider Tıkanıklıkları Kendini Nasıl Gösterir?

Giderlerde meydana gelen tıkanıklıklar kendini bazı belirtiler ile kolaylıkla gösterebilmektedir. Önemli olan bu belirtileri doğru biçimde takip etmek ve kısa sürede önlemler almaktır. Kızılay lavabo açma firması olarak sizlere bu konuda bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Lavabodan giden suların yavaş gitmesi borularda tıkanıklık olabileceğinin göstergesidir. Ancak tesisat sisteminizde çok fazla dirsek gibi parçalar var ise de su yavaş çekileceğinden öncelikle bundan emin olmanız gerekir.
  • Pis suların gitmeyip lavabodan geri gelmesi en popüler tıkanıklık belirtileri arasındadır. Bu durum gerçekleştiğinde ciddiye almanız önemlidir.
  • Gider borularında meydana gelen tıkanıklar zamanla borularda fazla su kalmasına neden olacaktır. Bu durumda da bir süre sonra alt komşunuzun tavanında sızmadan kaynaklı olarak lekeler meydana gelecektir.

Kızılay tıkalı lavabo açma firması olarak sizlere yaşadığınız tıkalı lavabo sorunlarında etkili bir şekilde destek vermeye çalışmaktayız.

Lavabo Tıkanıklığı Açarken Yaptığım Yanlışlar Neler?

Evlerde lavabolar tıkandığında insanlar bazen kendi yöntemleri ile bu tıkanık sorunlarına çözüm üretmeye çalışmaktadır. Tabi bunu yaparken bazen çok daha önemli sorunlara sebebiyet verilebilmektedir. Lavabo tıkanıklığı açarken yaptığım yanlışlar nelerdir diye merak ediyorsanız sizlere bu konuda da bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • İlk yapılan hatalardan biri hemen lavabo açıcı kimyasallar kullanmaktadır. Bunlar kısa süre için işe yarasa da uzun vadede borulara da zarar vermektedir.
  • Profesyonel destek aldığınızda tıkanıklık açılmadığında tekrar kamera ile kontrol edilmesini istememek önemli bir hata olacaktır. Mutlaka kontrol ettirip tam olarak tıkanıklığın giderildiğinden emin olmanız gerekir.
  • Kimyasal dışında kulaktan duyma bazı yöntemler ile lavabolarınızda meydana gelen tıkanıklıkları açmaya çalışmayın. Çünkü bu asla kalıcı bir çözüm olmayacaktır.

Kanal Açma Makinesi Kullanan Kızılay Tıkalı Lavabo Açma Firması

Tıkalı lavaboların açılmasında kullanılan en etkili yöntem kanal açma makinesi olmaktadır. Kanal açma makineleri kameralı olmakta ve bu sayede tıkanıklığın olduğu bölge ve tıkanıklığa sebep olan unsurlar rahatlıkla tespit edilebilmektedir. Kızılay kanal açma firması olarak sizlere en iyi şekilde destek vermek için en iyi yöntemleri tercih etmekteyiz. Kanal açma makinesi de bunların arasında öne çıkan yöntemlerden biri olmaktadır. Kızılay tıkalı lavabo açma firması arayışlarınız için sizlere bir telefon kadar uzakta yer alıyoruz. Kolay ulaşabileceğiniz profesyonel bir ekip istiyorsanız bizleri tercih etmeniz en doğru tercih olacaktır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabom tıkandı ne yapabilirim. Diyorsanız, panik yapmanıza gerek yok tıkanan lavabolarımızı bir kaç pratik yöntemle açabiliriz. Tıkalı lavabomuza kostik adı verilen sıvı kimyasal açıcımızı dökerek 3 dakika beklememiz gerekmektedir, daha sonrasında çaydanlıkda kaynatılmış sıcak suyumuzu lavabomuza boşaltarak. Tıkanan lavabomuz açılmaktadır. Tıkalı gider borularımızı zarar vermeden sizde bu teknikle kendi lavabo tıkanıklıklarımızı açabilirsiniz.