Mamak Başak Mahallesi Tesisat İşleri Ustası

Mamak’ın en büyük mahallesi olan ve 40 bine yakın nüfusu ile Ankara’nın da en büyük mahallelerinden olan Başak Mahallesinde yaşamakta olan vatandaşların en çok sorun yaşadığı ve şikayet ettiği konulardan biri ev ve işyerlerinin tesisatlarında yaşanan problemler.

İnşaat aşamasındayken kalitesiz malzemelerin kullanılması, tabiri caizse işi bilmeyen ustaların çalışması, tesisatlarda sıklıkla sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu da vatandaşların canını oldukça sıkmaktadır. Başak Mahallesi başta olmak üzere Ankara’nın tamamına Ada Dekorasyon olarak tesisat hizmeti sunuyoruz. Bir telefonunuzla işinin ehli ustalarımızı ev ve işyerlerinize gönderiyoruz.

20 yıldan fazla deneyimimiz, disiplinli çalışmamız, güler yüzlü ekibimizi ile tüm tesisat sorunlarınızı en kaliteli şekilde hallediyoruz.

Lavabo, tuvalet ve banyo giderlerindeki tıkanıklıklar, klozet montajı ve tamiri, duşakabin tamiri ve montajı, musluk tamiri, tüm tesisat değişimi, kırılan ve çatlayan borular gibi birçok tesisat sorunlarınızı en iyi ve kaliteli şekilde hallediyoruz.

GİDERLER NEDEN TIKANIR?

Banyo ve tuvalet giderleri, inşaat sırasında içine dökülen ve temizlenmeyen molozlar, tuvalet kağıdı, kağıt mendil, saç ve tüylerin kaçması ve birikmesi ile bir yerden sonra tıkanır. Bu nedenle bu ve bunlar gibi atıkların banyı ya da tuvaletlere atılmaması gerekiyor.

TIKANIKLIKLAR HANGİ YÖNTEMLERLE AÇILIR?

Gider tıkandığında hepimiz ilk olarak ince uzun bir cisim, pompa, ve kimyasal açıcılarla tıkanıklığı açmaya çalışırız. Ancak bunlar sadece geçici çözüm getirir. Tıkanıklık sorunlarının tamamen bitmesi için Ada Dekorasyonu arayın.

Elektronik cihazla tıkanıklığın nerede olduğunu bulan ustalarımız, en kısa sürede bu sorunu halledecektir.

BAŞAK MAHALLESİ SU TESİSAT USTASI İÇİN TELEFON NUMARAMIZ: 05532672191