Mamak Su ve Sıhhi Tesisat Ustası

Ankara’nın Mamak İlçesinde yaşayan vatandaşlar, ev ve işyerlerinizdeki tesisat sorunları için artık usta aramanıza gerek kalmadı. Ada Dekorasyon, 20 yıldan fazla tecrübesi ile Mamak’ın her mahallesinde hizmet veriyor. Her türlü tesisat arızasını, banyo gider sorunlarını, su tesisatı problemlerini, gider tıkanmalarını Ada Dekorasyon olarak en kaliteli ve uygun fiyatlara hallediyoruz.

Siz de Mamak’ın herhangi bir mahallesinde oturuyor ve su tesisatı sorunlarınız için usta arıyorsanız artık aramanıza gerek kalmadı. Ada Dekorasyon 20 yıldan fazla deneyimi, tecrübeli ve işinin ehli ustaları ile tüm tesisat işlerinizi en kaliteli şekilde yapıyoruz.

Su kaçağı sorunlarını, boru tıkanmalarını, kırılan veya hasar gören boruları, klozet tamiri, duşakabin tesisatı ve montajı, pis su gideri açma, gider borusu değiştirme, bulaşık ve çamaşır makinesi montajı, elektronik cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti gibi tüm tesisat işlerinizi Ada Dekorasyon olarak işinin ehli ustalarımız ile hallediyoruz. Üstelik çok uygun fiyatlarımızla hizmet veriyoruz.

Mamak’ın her mahallesine ve Ankara geneline servisimiz vardır. Tek telefonunuzla evinize ya da işyerinize gelerek sorunu en kısa sürede tespit ediyor ve çözüm önerilerini sizlere sunuyoruz. Sizin uygun gördüğünüz ve ev ya da işyeriniz için uygun olan çözümü ustalarımız anında uygulayacak ve kısa süre içinde tesisattaki hataları düzeltecek.

Siz de tesisat işleri için usta arıyorsanız aşağıdaki iletişim numarasından bizleri arayın.

MAMAK Su Tesisat İşleri Ustası için Tel: 05532672191

MAMAK’TA HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER