Sincan Sıhhi Tesisat Firması

Sincan Sıhhi Tesisat Firması

Sincan, Ankara’nın merkez ilçelerinden bir tanesidir ve bu özelliği ile nüfus oranı da diğer ilçelere göre daha fazladır. Bunun yanında, nüfusun fazla olması, şehrin geçmişinin de eski olmasına sebep oluyor. Çünkü Sincan’da bulunan yapıların birçoğu 20 yılın üzerinde ve bu uzun süre aynı zamanda su tesisatlarına yansımıştır. Çünkü su tesisatları belirli şartlar sebebi ile kaçaklara maruz kaldığından dolayı, bu sebeplerin başında tesisat borularının eskiyip çürümesi geliyor. Ancak uzman su tesisatı firmalarından hizmet alınırsa, bu hususta gerekli olan detaylar irdelenebilir. Sincan sıhhi tesisat firması olarak verdiğimiz firmamızda sizlere en kaliteli hizmeti sunarken, aynı zamanda hizmetlerimizde kullandığımız ekipmanlarda oldukça işlevlidir.

Sincan Sıhhi Tesisat Firması Olarak Hizmetimiz

Su tesisatları, insan hayatında büyük bir yere sahip olduğundan dolayı, bu tesisatlarda bir kaçak oluşumu meydana geldiğinde, anında müdahale edilmesi gerekir. Bu müdahalelerin başında öncelikli olarak su kaçak tespiti gelir. Sizlere Sincan sıhhi tesisat firmamızda verdiğimiz hizmetlerle bu hususta profesyonel bir hizmet verdiğimizi göstermekteyiz. Şimdi bu hizmetimizden detaylı bir şekilde bahsedelim.

  • Öncelikli olarak, alt komşu ile gerekli olan iletişime geçerek, su kaçağının hangi tesisatta olduğunu genel bir bakışla tespit ediyoruz.
  • Daha sonra termal su kaçak tespit cihazı ile gerekli olan hizmeti gerçekleştirerek, kızıl ötesi ışınlar yardımı ile su tesisatlarının yerini belirliyoruz.
  • Bundan sonraki aşamayı gerçekleştirmeye yarayan akustik dinleme cihazı ile bu hususta gerekli olan noktasal tespiti yapıyoruz. Ayrıca kırma dökme işlemi yapmadan, kulaklık tipi bir cihazla tespiti gerçekleştirmekteyiz.
  • Bununla beraber, ek hizmetler olursa, basınçölçer ve basınç düşürücü ile gerekli olan su kaçak tespitini de gerçekleştiriyoruz.

Bu alanda uzman olan Ada Dekorasyon sıhhi tesisat firmamız, profesyonel hizmet odağı ile gelişmekte ve bu şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmak adına da, personellerimizin her türlü hizmette gerekli bilgilere sahip olmasını şart koşuyoruz. Sincan sıhhi tesisat firması olarak, verdiğimiz bu hizmet ile kalitemizi ortaya koymaktayız. Sizlerde verdiğimiz sıhhi tesisat hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bizlerle günün her saatinde kesintisiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.