Sincan Sıhhi Tesisat Ustası

Sincan Sıhhi Tesisat Ustası

Su tesisatları, yapıların eski olmasından kaynaklanan sebepler ile sürekli kaçak oluşumlarına maruz kalabiliyor ancak yalnızca sorun bu olmadığı için, pek çok farklı problemde sürece büyük bir etken oluyor. Bunun yanında etken oluşturan unsurların değerlendirilmesi, su kaçaklarının buna yönelik olarak tespit edilmesi gerektiği için, tecrübeli firmalardan hizmet almak gerekir. Bunun yanında, Sincan’ın eski bir ilçe olması ve yapılarının 25 yılın üzerinde bir tarihe sahip olması, doğan olarak tesisatlarının da çürüdüğünü gösteriyor. Bu nedenle Sincanda pek çok kaçak meydana gelebiliyor. Ancak Sincan sıhhi tesisat ustası olarak sizlere verdiğimiz su tesisatı hizmetlerimizde kaliteyi ön planda tutmak amacıyla, 7/24 çalışma veriyoruz. Bu şekilde sizlerin de memnuniyetini sağlamış olmaktayız.

Sincan Sıhhi Tesisat Ustası Hizmetimiz

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların sebeplerinin kişiler tarafından bilinmesi, süreçte daha iyi bir gidişatın oluşturulmasını sağlayabilir. Sincan sıhhi tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda buna yönelik olarak çalışarak, sizlere aşağıdaki gibi su kaçaklarının nedenlerini sunuyoruz.

  • Musluk ve banyo bataryalarının, kullananlar tarafından sert müdahalelerce açılması veya kapatılması,
  • Şebeke suyunun her zamankinden daha fazla basınçlı gelmesi,
  • Ustaların tesisatları döşerken kalitesiz tesisat malzemelerini tercih etmesi,
  • Tesisat döşemeleri esnasında, dirsek kısımlarının iyi bir şekilde kaynatılamaması,
  • Ustaların özenli bir tesisat döşeme hizmeti vermemesi,
  • Eski tip binalarda kullanılan mai boru olarak bilinen galvaniz borular,
  • Binaların belirli şartlarda oturması ve bu şekilde tesisatlarda kırılmaların oluşabilmesi,
  • Evlerde gerçekleştirilen tadilat ve dekorasyon işlerinin tesisatlara zarar vermesi,
  • Tıkanıklık açması için kullanılan kimyasalların pimaş boruların contalarını çürütmesi, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların sebeplerinden yalnızca bazılarıdır.

Bu sebepleri bilerek, su kaçaklarınızın tamirini yaptırırsanız, daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bunun için Ada Dekorasyon sıhhi tesisat firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Sıhhi tesisat alanında tecrübe sahibi olan firmamızda verdiğimiz su kaçak tespiti ve su kaçak tamiri hizmetlerimiz ile sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz. Sincan sıhhi tesisat ustası hizmetlerimiz bu çerçevede gerçekleştiğinden dolayı, herhangi bir probleme maruz kalmazsınız. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde herhangi bir sorun olmadan ulaşabilirsiniz.