Sincan Su Tesisatçısı

Ankara’nın en önemli ilçelerinden olan Sincan, yapılaşma konusunda yaşadığı hareketlilikler nedeniyle oldukça fazla nüfus çekmektedir. Bu sebepledir ki su tesisatı kaçakları, Sincanlı halkın en çok yaşadığı problemler arasında yer alıyor. Çünkü su kaçaklarının temelinde, tesisatların kalitesiz malzemeden yapılması veya bunun benzeri pek çok sebep yatar. Özellikle eski tip yapılarda kullanılan galvaniz borular, belirli bir zaman sonra çürüdüğü için, bahsedilen su kaçakları ile kişiler karşı karşıya kalırlar. Sincan su tesisatçısı firması olarak, su tesisatlarında meydana gelen kaçakları kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Bunun sonucunda, bizlerden aldığınız tüm hizmetlerden memnun olmanız için, sizlere her türlü avantajı da sağlamaktayız. Peki, su tesisatlarında meydana gelen kaçakları firmamızda nasıl tespit ediyoruz? Daha sonra tamir işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz? Sizlere bundan bahsedelim.

Sincan Su Tesisatçısı Hizmetimiz

Su tesisatlarındaki kaçakların en önemli sebepleri arasında, yukarıda bahsedilenler gelmektedir. Bunların yanında başka sebepler de var mıdır? Elbette ki vardır. çünkü su tesisatlarında meydana gelen kaçaklarda, kişilerin hataları ve tesisat döşemesi sırasında ustalarında hataları bulunur. Peki, su kaçakları herhangi bir sebep sonucunda meydana geldikten sonra nasıl ortadan kaldırılır? Sincanda su tesisatı hizmetimiz bu nedenle aşağıdaki gibi sizlere ulaştırılmaktadır.

  • Kaçaklar meydana gelmiş ise, öncelikli olarak kaçak tespitinin yapılması gerekir. bunun için firmamızda pek çok farklı ekipman kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar; termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazıdır. Bu iki cihaz kullanılarak yapılan tespitler, hem noktasal olur, hem de kırmadan gerçekleştirilir.
  • Kaçak tespitinden sonra, kaçak tamirine geçilir ve bunun için işinde uzman personellere ihtiyaç duyulur. Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda bu nedenle her zaman için hizmetlerimizi ön planda tutmaya gayret etmekteyiz.

Uzun yıllar verdiğimiz hizmetler, sizleri memnun etmesi amacı ile her daim alanında uzman personeller ile verilmiştir ve böyle olmaya da devam edecektir. Sincan su tesisatçısı hizmetimizden yararlandığınızda, hizmetimizin kalitesinin farkına varabilir ve bu alandaki tecrübemizi görebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmak ve hizmet talebinizi bizlere iletmek olmaktadır.