Sincan Termal Kamerayla Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları, su tesisatlarındaki gelen suyun basınçlı olması, kullanan kişilerin hatalı davranması ve tesisatların iyi bir şekilde döşenememesi sonucunda oluşabilmektedir. Oluşan su kaçaklarının önlenmesi veya belirtiler göz önüne alınarak tespit edilmesi, uzman firmaların işidir. Bu alanda kendini kanıtlamış ve yılların tecrübesine sahip olan Sincan termal kamerayla su kaçak tespiti yapan firmamızda bu hizmetlerin tamamı gerçekleştirilmektedir. Hizmetlerimizde herhangi bir kusur olmadan, sürekli olarak müşteri memnuniyetini firma esaslarımız arasında tutuyoruz. Verdiğimiz hizmetler, Ada Dekorasyon firmamızın en önemli gerekleri arasında da yer almaktadır.

Sincan Termal Kamerayla Su Kaçak Tespiti Yapan Firma

Sincanda cihazla su kaçaklarını bulan firma olarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde teknolojiyi yakından takip etmekte, herhangi bir kusur olmadan hizmetlerimizi sürdürmeye aralıksız devam etmekteyiz. Sincan termal kamerayla su kaçak tespiti yapan firmamızda verdiğimiz bu hizmetler arasında, su kaçak tespitini aşağıdaki adımları izleyerek detaylı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

  • Alt komşular ile yapılan iletişimler, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların seyrini değiştirebilir. Bu nedenle her tespitten önce alt komşular ile iletişime geçiyoruz.
  • Daha sonra su kaçağının pis veya temiz su tesisatında olduğuna karar vererek, termal kamerayı kullanmaya başlıyoruz.
  • Termal kamera özelliği itibari ile kızılötesi ışınlara sahiptir ve bu ışınlar tesisat borularını açığa çıkarır.
  • Açığa çıkan boruların olduğu alanlar ise akustik dinleme cihazı ile dinlenir.
  • Bu iki cihaz bir arada kullanıldığında en etkin ve noktasal tespitler gerçekleştirilebilir. Bu nedenle bu iki cihazı bir arada kullanmayan firmalardan hizmet almamak gerekir.
  • Kombi ve petek tesisatlarında meydana gelen kaçakların tespit edilmesinde ise öncelikli olarak bu cihazlar kullanılır ve daha sonra ihtiyaç halinde basınç düşürücü ve basınçölçer de kullanılabilir.

Sincanın en iyi su kaçak tespiti yapan firması olarak ünlenen firmamızda verdiğimiz hizmetlerde siz değerli müşterilerimizi her daim memnun etmeye devam edilmektedir. Hizmetlerimizi garantili bir şekilde gerçekleştirmek ile beraber, aksamaların yaşanmaması için daima kontrollü hareket ediyoruz. Hizmet odaklarımız arasında personellerimizin eğitimleri de olduğu için Sincanda su kaçak tespiti yapan firmamızda personellerimizi uzmanlaştırmaktayız.  Daha detaylı bilgilere sahip olmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız mümkündür.