Sincan Tesisat – Su Tesisatçısı

Sincan Tesisat - Su Tesisatçısı

Tesisatlarda meydana gelen kaçakların sebepleri genel itibari ile ustaların hatalarından kaynaklandığından dolayı, bu yönde hizmet veren firmaların çok iyi seçilmesi gerekir. Aksi bir durum ok daha olumsuz sonuçlara sebep olacağından dolayı, bu hususunda üzerinde durmak ve buna yönelik bir çalışma yapmak önemli bir yere sahiptir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz firmamızda, ortaya koyduğumuz hizmetlerimizi daha iyi bir kalitede sizlere sunmak adına, personellerimiz ile beraber bu işin ehliyiz. Sincan tesisat – su tesisatçısı hizmetimizden yararlanmak istediğinizde, sizlere verdiğimiz bu hizmetler ile kalitemizi üst sırada tutmaya devam ediyoruz.

Sincan Tesisat- Su Tesisatçısı Hizmeti

Tesisatların kaçaklara maruz kalması hususunda yapılması gereken hizmetler su kaçak tespiti ve tamiri olur. Bu nedenle, ilk önce uzman bir firmadan hizmet almak gerekir. Sincanda tesisatçı olan firmamız bu hususta sizlere hizmet vererek, herhangi bir problem yaşanmayacağının garantisini de vermektedir. Şimdi bu hizmetlerden sizlere bahsedelim.

  • Öncelikli olarak verdiğimiz ilk hizmet su kaçak tespitidir ve bu hizmeti iki önemli ekipman ile gerçekleştiriyoruz.
  • Bu ekipmanlar; termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazıdır.
  • İki cihaz bir arada kullanılmazsa, su kaçaklarının noktasal tespit edilmesi sağlanamaz. Bu nedenle firmamızda verdiğimiz hizmetlerde ikisini bir arada kullanmaya özen gösteriyoruz.
  • Daha sonraki aşama ise su kaçak tamiridir. Uygun olan alet edevatlarla bu hizmeti gerçekleştirerek, en az kırma işlemi ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.
  • Kombi ve petek tesisatlarında kaçakların tamir edilmesinde ise kırma işlemi yapmıyor, özel ilaçlar ile kaçakların tamir edilmesini sağlıyoruz.

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların tespit ve tamir edilmesi sürecinde, Ada Dekorasyon su tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda yukarıdaki sistem çerçevesinde çalışmaktayız.

Su tesisatlarında bu sisteme uygun olarak çalışarak, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için gayret etmek bizler için en önemli görevdir. Bu nedenle, Sincan tesisat – su tesisatçısı hizmeti verdiğimiz firmamızda buna uygun çalışıyor ve daha sonra bu çerçevede hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde buna uygun olarak bizlerden hizmet almak isterseniz, telefon numaralarımızdan bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.