Sincan Tesisat

Evlerde, iş yerlerinde ve diğer tüm alanlarda bulunan su tesisatları, yaşamı olabildiğince kolaylaştırıyor ve temel ihtiyacımız olan suyu ayağımıza kadar getiriyor. Ancak su tesisatlarının bu kadar avantajlı olması, su kaçaklarının oluşması ile insanlara zor anlat yaşatmaktadır. Bu zor anlardan etkilenmemek, sıkıntı yaşamamak için, uzman su tesisatı hizmeti veren firmalardan yardım almak gerekir. Bu hususların yerine getirilmemesi durumunda ise, evlerde maddi hasarlar artacak, bu durum sizin maneviyatınızı etkileyecektir. Sincan tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda bu amaçla sizlere profesyonel hizmeti en etkin ekipmanlar ile veriyoruz. Böylece hem maddi hem de manevi olumsuzluklarda en az etkilenmiş olmaktasınız.

Sincan Tesisat Sistemleri

Tesisatlar genel itibari ile iki ana başlıkta ele alınır. Bu iki öncül, su tesisatlarının evlere getirilmesini, daha sonra kanalizasyon ağlarına gönderilmesini sağlarlar. Bu amaçla bahsedilen öncüller ise temiz ve pis su tesisatlarıdır. İki tesisatta da kaçak oluşumu meydana gelebileceği için, tesisatların durumları hakkında her türlü bilgiye sahip olmak gerekir.

 • Temiz Su Tesisatı

Banyomuza, tuvaletimize ve lavabolara gelen temiz suları, temiz su tesisatları sağlar. Bu tesisatlarda kaçak oluşumu su kullanımını ortadan kaldırmaz ancak, yaşam veya çalışma alanınıza maddi hasarlar verir. Bu hasarlarda sizi manevi olarak etiler. Aynı zamanda temiz su tesisatında kaçak oluşumu, alt kata sürekli olarak su sızdırılmasını sağlayacaktır. Bu durum alt komşunuzun tavanını mahvedebilir. Bu nedenle uzman bir su tesisatçısından hizmet almak sizlere son derece önemli bir fayda verecektir.

 • Pis Su Tesisatı

Temiz su tesisatı alanında yapılan çalışmalardan sonra pis su tesisatında da benzer çalışmalar gerçekleştirilir. Çünkü bu tesisatlarda meydana gelen kaçaklar, pis koku ile diğer tesisattaki tüm olumsuzlukları da sağlar. Ustalar için de zor bir tespit aşamasını oluşturur. Çünkü kullanımdan kullanıma su sızıntısı olacağı için, kendini belli eden bir kaçak değildir. Bu durumda alt komşunuzun tavanına kesik kesik su sızıntıları gelecektir.

Sincanda Su Tesisatı Kaçaklarının Sebepleri

Su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar yapı itibari ile pek çok sebepten kaynaklanabilmekte ve bu sebepler çoğu zaman hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle Sincanda tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda sizlere konu ile ilgili her türlü hizmeti kesintisiz veriyoruz. Aynı zamanda kaçak nedenleri hakkında da gerekli olan tüm bilgileri aktarmaktayız. Şimdi sizlere kaçakların sebeplerinden genel katları ile bahsetmeye çalışalım.

 • Tadilat ve dekoratif faaliyetlerin sonucunda su tesisatlarına zarar verilmesi,
 • Ustaların kalitesiz malzeme ile su tesisatını döşemesi,
 • Galvaniz boru kullanımı aktif olan binalar,
 • Tesisat döşemesi sırasında boruların birbirine iyi bir şekilde kaynatılamaması,
 • Kişilerin musluklara sert davranıp, hızlı bir şekilde açıp veya kapatması,
 • Şebeke suyunun her dönemden daha basınçlı bir şekilde gelmesi, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların ana sebeplerini oluşturmaktadır. Kaçakların oluşumu sonrasında, Ada Dekorasyon su tesisatçısı hizmeti veren firmamızdan 7/24 su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Sincanda Su Kaçaklarının Oluştuğunu Nasıl Anlayabilirim?

Su kaçakları oluştuktan sonra maddi ve manevi olarak pek çok sorunu ortaya çıkarır ve bu nedenle yapılması gereken, su kaçakları hakkında detaylı bilgiye sahip olmaktır. Sincan tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda, su kaçaklarına ait belirtilerden sizlere bahsetmeye çalışalım. Çünkü bunların bilinmesi, maddi ve manevi olumsuzluklardan en az etkilenmenize sebep olacaktır.

 • Dönemsel olarak gelen su faturanız beklenen seviyeden çok daha yüksek olarak gelmiş ise,
 • Su sayacınız dönüyor ancak musluklarınız kapalı ise,
 • Duvarlarınızda sararmalar meydana gelmiş ise,
 • Alt komşunuzun tavanında açıkça belli olacak renk değişiklikleri meydana gelmiş ise,
 • Rutubet kokusunu her geçen gün daha fazla hissetmeye başladıysanız,
 • Kanalizasyonda yaşayan böcekler ile karşılaşıyorsanız,
 • Pis koku artık banyonuzda veya tuvaletinizde iyiden iyiye hissediliyorsa, su kaçakları ile karşılaşma olasılığınız oldukça yüksektir. Çünkü bu sebeplerden bir tanesi bil su kaçaklarının oluştuğuna işarettir.

Yukarıda bahsedilen belirtiler ile karşılaşmışsanız, Ada Dekorasyon su tesisatçısı hizmeti veren firmamızı arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Sincanda Su Kaçak Tespiti Yapan Firma

Su kaçaklarının anlaşılması, daha sonra firmanın aranması ile uzman firmalar tarafından su kaçak tespitinin yapılması gerekir. Sincan tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda en iyi hizmeti sizlere vermek amacı ile en etkin ekipmanlar ile su kaçak tespitini kırmadan gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden sizlere bahsedecek olursak, su kaçak tespitini aşağıdaki gibi gerçekleştiriyoruz.

 • Öncelikli olarak alt komşu ile irtibata geçerek hangi su tesisatından kaçağın oluştuğunu anlamaya çalışıyoruz.
 • Daha sonra termal su kaçak tespit cihazı ile tahmin ettiğimiz tesisat üzerinde bir arayış gerçekleştiriyoruz. Bu arayış sonucunda tüm tesisatların kızıl ötesi ışınlar ile ortaya çıkarılmasını sağlıyoruz.
 • Bundan sonra akustik dinleme cihazıyla, termal su kaçak tespit cihazının ortaya çıkardığı tesisatları dinleyerek, noktasal bir su kaçak tespiti gerçekleştiriyoruz.
 • Kombi ve petek tesisatlarında su kaçak tespiti işlemlerinde duruma göre basınçölçer ve basınç düşürücü kullanmaktayız. Daha sonra gerekli kontrolleri yaparak, su kaçak tamiri hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Sincanda Su Kaçak Tamiri Yapan Firma

Su kaçak tespiti hizmetlerinden sonra alınması gereken en önemli hizmet olan su kaçak tamiri, profesyonel ellerle sistemli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Sincan tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda bu amaçla profesyonel bir hizmeti ortaya koyuyor, hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Su kaçak tamiri hizmetimiz ise aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Öncelikli olarak tespit edilen alanında uygun alet edevatlarla açılmasını sağlıyor, açılan yerin gerekli temizliğini yapıyoruz.
 • Daha sonra kaçak olan borunun kesilmesini boru makası ile sağlıyoruz.
 • Kesilen kısma uygun kaliteli borularımızdan uygun bir parça kesiyoruz.
 • Bunun sonucunda boru ütüsü ile uygun olan parçayı kaçak olan yere kaynatıyoruz.
 • Bu şekilde kaliteli bir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmuş olmaktayız.
 • Kombi ve petek tesisatların ise su kaçak tamiri hizmetini kırmadan gerekli kaçak ilaçları ile gerçekleştiriyoruz.

Sincan Tesisat Hizmeti Veren Firmamız

Sincan Tesisat

Tesisat alanında tecrübeli olan ve tecrübesini müşterilerine en iyi şekilde aktarmaya çalışan firmamız, bu alanda en iyi hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Sincan tesisat hizmetimiz kapsamında verdiğimiz hizmetlerde de bu durumu ön planda tuttuğumuz için, herhangi bir olumsuzluğa kesinlikle izin vermemekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde de en uygun fiyatlı politika uyguladığı için, müşterilerimiz her daim memnun olmaktadır. Daha detaylı bilgi ve hizmet almak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

“Sincan Tesisat” için bir yorum

 1. Alt komşumuzdan şikayet gelmesi sonucunda çağırdık ve çok kısa sürede tamir yaptılar. herhangi bir sorun yaşamadım. verdiğiniz hizmet için sonsuz teşekkürler

Yorumlar kapatıldı.