Sincan Tıkalı Kanal Açma 05532672191

Binaların yoğun olarak yerleştiği bölgelerde kanallarda sıklıkla tıkanıklık meydana gelir. Ankara’nın Sincan bölgesi bu alanda öne çıkan ilçeler arasındadır. Sincan tıkalı kanal açma ekibi olan Ada tesisat yaşanan bu tıkanıklık sorununa en etkili şekilde cevap verebilmektedir. Kanalların açılmasında son derece etkili ve kesin çözümler sunan firmamız bu alanda tercih edebileceğiniz ekipler arasında yer alır. Üstelik sizlere günün her saatinde aynı profesyonellik ile hizmet verir.

Sincan 7/24 kanal açma ekibi mi arıyorsunuz o zaman doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü Ankara’nın çeşitli noktalarında yer alan bekleme istasyonlarımız sayesinde personellerimiz sizlere günün her saatinde hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Sincan bölgesinde veya Sincan bölgesine en uzak yerde yaşamanız hiç önemli değildir. Çünkü aynı süre zarfında aynı başarılı hizmeti alacağınızı sizlere garanti edebiliriz.

Sincan kanal açma işlemleri için firmamız son derece başarılı ve pratik yöntemler uygulamaktadır. Eski usul yöntemleri tamamen bir kenara bırakan ve sizlere son teknoloji yöntemler ile hizmet veren ekibimiz kısa sürede en zorlu kanal tıkanıklıklarının bile üstesinden gelmektedir. Tıkalı kanal açma hizmetinizden nasıl faydalanabilirim diye merak ediyorsanız onun da cevabı son derece basittir. Bizlere 0553 267 21 91 iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde arayabilir ve yaşadığınız sıhhi sorunlarda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Tıkalı kanal açma Sincan ekiplerimiz daha önce de vurguladığımız gibi sizlere en son teknolojiler ile hizmet vermektedir. Bu teknolojik cihazlar hakkında bilgi vermeden önce sizlere kanalların tıkanmasına neden olan unsurlar hakkında bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Kanalizasyon sistemleri genellikle ortak kullanılan sistemler olduğundan yoğun kullanıma maruz kalırlar. Bu da boruların daha hızlı bir şekilde tıkanmasına neden olur. Çoğu zaman bir bina ya da birkaç bina bu kanalizasyona bağlıdır.
  • Eski yerleşim yerlerinde kanalizasyon sistemlerinin daha fazla tıkandığı görülmektedir. Bu da artık sistemlerin eskimesinden kaynaklı bir durumdur.
  • Pimaş borularının tıkanmasına neden olan suda çözülmeyen ürünler kademeli olarak kanalizasyon sistemlerini de etkiler. Aynı şekilde kanallarında tıkanmasına neden olur.
  • Kötü alt yapı çalışmaları ve kalitesiz malzeme de aynı şekilde kanalların daha çabuk tıkanmasına neden olur.

Sincan kanal temizleme hizmetlerimizden yararlanarak sizlerde kanalizasyon sistemleriniz sorun vermeden önleminizi alabilirsiniz. Bu temizleme işleminin üstelik çok sık tekrarlanmasına gerek yoktur. Ortalama 5-10 yılda bir alacağınız bu hizmet ile kanalların tıkanmasını önleyebilirsiniz. Üstelik bu işlem sayesinde zaman zaman kanalizasyon sistemlerinden gelen kötü kokularda engellenecektir. Özellikle çok fazla binanın bağlı olduğu kanalizasyon sistemlerinde kanal temizleme işlemi oldukça önemli farklar yaratmaktadır.

Sincan tıkalı kanal açma ekibi olan Ada tesisat bu işlemi nasıl gerçekleştirir ve hangi işlem adımlarını takip eder bahsetmek istiyoruz. Tıkalı kanallar açılırken gerçekleştirdiğimiz işlem adımları şöyle olmaktadır;

  • Kanallar açılmadan önce ilk aşamada kanalların içleri görüntülenir. Bu tıkanıklığın sebebini ve nerede olduğunu anlamada yardımcı olur. Bu aşamada kameralı son teknoloji cihazlar kullanılır.
  • Tıkanmaya neden olan unsurlar ve tıkanmanın yeri tespit edildikten sonra uygun cihazla kanal temizleme işlemi başlatılır. Bu aşamada basit tıkanıklıklar için teknolojik cihazlar kullanılırken ayrıca vidanjör ve basınçlı sudan da yardım alınır.
  • Son aşamada özellikle vidanjör kullanılır ve geride herhangi bir kalıntı kalmadığından emin olunur.

Sincan tıkalı kanal açma firması olarak kanalizasyon sistemlerinde yaşanan tüm sorunlar uzmanlık alanımızdır. Bu sebeple yaşanılan her türlü arızayı kısa sürede çözmekteyiz. Bunun için sizlerden istediğimiz tek şey bizler ile iletişime geçmeniz ve sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmanızdır. Geri kalan tüm su tesisat sorunlarının üstesinden bizler gelebilmekteyiz.