Sincan Tıkalı Kanal Açma

Sincan Tıkalı Kanal Açma

Tuvaletler, lavabolar, banyolar ve kanalizasyonların giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar, insanların hayatlarını oldukça olumsuz yönde etkiliyor? Peki, bu tür etkinlikler ne gibi olumsuzluklara sebep olmaktadır? Elbette ki öncelikle sağlık sorunları. Sizler de hiç tıkanıklıklar yüzünden sağlık sorunları ile karşı karşıya kaldınız mı? Eğer tıkanıklıklara hızlı bir şekilde müdahale ettirmezseniz, sizlerde sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle Sincan gibi alt yapı kapasitesi düşük olan ve yatırımların eksik olduğu bölgelerde, bu tür problemlere daha fazla rastlanmaktadır. Sincan tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, sizleri bu tür problemlerden kurtarmak ve daha kaliteli bir şekilde hizmet almanızı sağlamak istiyoruz. Öncelikli olarak sizlere tıkanıklıkların sebeplerinden bahsetmeye çalışalım.

Sincanda Kanal Tıkanıklıklarının Sebepleri

Tıkanıklıkların oluşmasında yalnızca alt yapı problemleri mi etkin? Elbette ki hayır. Bununla beraber pek çok hata ve yanlış tesisat kurulumu, tıkanıklıklara sebep olmaktadır. Sincan tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, bunu bilerek sizlere her türlü bilgi akışını sağlıyoruz. Peki, bahsedilen tıkanıklık sebepleri nelerdir?

 • Tuvalet pis su giderlerine suda çözünmeyen peçete ve ıslak mendillerin atılması,
 • Yabancı cisimlerin pis su giderlerine atılması,
 • Tesisatların yeterli eğime sahip olmaması,
 • Tesisatların döşenmesi sırasında inşaat malzemelerinin pis su giderlerine kaçırılması,
 • Binaların belirli zamanlarda çevresel şartlarla oturması,
 • Sakal ve saç artıklarının lavabolara düşürülmesi,
 • Sabunların zamanla eriyerek, küçük parçalar haline gelince lavabolara veya yer süzgeçlerine kaçması,
 • Yer süzgeçlerinin ve duşakabin süzgecinin kapaklarının açık bırakılması,
 • Yağmur sularının getirdiği yapraklar veya yabancı cisimlerin zamanla rögar kapaklarından kanalizasyon giderlerine kaçması,
 • Yağ artıklarının lavabolara dökülmesi,
 • Yemek yapma ve bulaşık yıkama sırasında yemek artıklarının lavaboya kaçması, tuvalet, banyo yer süzgeçleri, lavabo ve kanalizasyon giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların sebepleridir.
Kanal Tıkanıklıkları
Kanal Tıkanıklıkları

Yukarıda belirtilen etkenler, tıkanıklıkların oluşmasına sebep olur. Tıkalı kanal açma Sincan ilçesinde çok önemli bir hizmet kolu olduğundan dolayı, bu tür hizmetleri sizlere en kısa sürede, en uygun fiyatlara ulaştırıyoruz. Bunun yanında, tıkanıklıklarda oluşabilecek sorunları öğrenmek için yazımıza tıklayabilirsiniz.

Sincanda Basit Tıkanıklıkları, Basit Yöntemler İle Açmak

Sincanda yaşayan kişiler, tıkanıklıklarla sık sık karşı karşıya kalabiliyor. Tesisat Sincan için bu nedenle çok önemli bir hizmet alanı olmaktadır. Bizlerde Sincan tıkalı kanal açma firması olarak, sizlere bu tür hizmetleri en iyi şekilde ulaştırmak istiyoruz. Ancak bazı durumlarda bizlerden hizmet almadan da tıkanıklıkları ortadan kaldırmanız mümkündür. Peki, basit tıkanıklıkları, kolay yollarla nasıl ortadan kaldırabiliriz?

 • Kostik Kimyasalı İle Tıkanıklık Açmak

Kostik, yüksek derece çürütme özelliğine sahip, tıkanıklıkların açılmasına yardımcı olan önemli bir kimyasaldır. Bu kimyasalın kullanımında, tene müdahaleden sakınmak gerekir. Çünkü ciltte tahrişlere sebep olabilir. Kimyasalı kullanmak için yapmanız gereken ilk aşamada lavaboya bir miktar kostik dökmektir. Daha sonra ise kimyasalın üzerine, bol miktarda kaynar su dökmek gerekir. Bu şekilde basit tıkanıklıklar ortadan kaldırılabilir.

 • Pompa İle Tıkanıklık Açmak

Tuvalet pompası olarak bilinen pompa, pis su giderine basınç uygular. Basınç uygulaması sonucunda, pis su giderinde bulunan basit tıkanıklık, kolay bir şekilde ortadan kaldırılabilir.

 • Susta Tel İle Tıkanıklık Açmak

Susta tel, 360 derece dönen bir mekanizmaya sahip olup, aynı zamanda bu mekanizma sayesinde, tıkanıklıkları kolay bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Ancak elbette ki bu tür ekipmanlar, yalnızca basit tıkanıklıklarda işe yarar. Sizlerde susta tel ile basit tıkanıklıkları herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan açmak isterseniz, susta tele tüm yapı marketlerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen yöntemler, tıkanıklıkların ortadan kaldırılması için en çok tercih edilen yöntemlerdir. Ada Dekorasyon kanal açma firması olarak, bu tür tıkanıklıkları kolay bir şekilde ortadan kaldırmanız için sizlere gerekli olan tüm önerileri veriyoruz. Ayrıca verdiğimiz tüm hizmetlerde, kaliteden ödün vermeden hareket etmeye öncelikli olarak hassas bir şekilde davranmaktayız.

Sincanda Tıkalı Kanal Açma Yöntemimiz

Tıkanıklıkla baş başa kalmış pis su giderleri, pek çok hususta olumsuzlukları ortaya çıkarır. Bunlar genel anlamda sağlık sorunları olur ancak bu sorunlarla karşı karşıya kalmamak için alanında uzman firmalardan hizmet almak gerekir. Sincan tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, kanal tıkanıklıklarını aşağıdaki yöntem ile ortadan kaldırmaktayız.

 • Tıkanıklıkların ortadan kaldırılması için öncelikle kanal içi gözetleyici kamera kullanmak gerekir. Bu kameralar, tıkanıklıkları hızlı bir şekilde tespit ediyor ve bu tespit ile tıkanıklığın yeri de ortaya çıkmış oluyor.
 • Daha sonra ise tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ancak dairesel ve kanalizasyon tıkanıklıklarının açılmasında aynı ekipmanlar ve cihazlar kullanılmaz. Çünkü tesisatlara zarar gelebilir.
 • Dairesel tesisatlar, genel itibari ile küçük ve daha hassas olur. Bu nedenle spiral şekilli tıkanıklık açan robot ile kırmadan profesyonel bir tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Sincan tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda bir diğer önemli kanal açma yöntemi ise vidanjör ile hayata geçirilir. Vidanjör, basınçlı su ile tıkanıklıkları ortadan kaldırır ve bu basınçlı suyun şiddetini, pimaş borunun kaldırması gerekir. Eğer basınçlı su pimaş boruyu kaldırmazsa, patlaklar oluşur. Bu nedenle vidanjör ile dairesel pis su gideri tıkanıklıkları açılmaz.

Kanal açma Sincan için en önemli hizmet kollarından bir tanesidir ve bu şekilde sizlere profesyonel hizmet ulaştırılmaktadır. Sincan tıkalı kanal açma hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde yararlanabilirsiniz.

Sincan Tıkalı Kanal Açma Fiyatları

Kanal açma hizmeti, yukarıdaki belirtilen yöntemler sonucunda gerçekleştirilir. Ancak yöntemlerin profesyonel olması, işlemleri daha etkin hale getireceği için, uzman personellerle sizlere hizmet vermekteyiz. Bunların hatasız gerçekleştirilmesinin yanında, uygun fiyatlı hizmet veriyoruz. Ancak verdiğimiz hizmetler uygun fiyatlı diye kalitesiz değildir. Bu nedenle bizlerden en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara alma şansına sahipsiniz.

 • Hizmetimizin süresi,
 • Çalışan personellerimizin sayısı,
 • İş için verilen emek,
 • Kullanılan ekipmanların sayısı ve türü, fiyatlarımıza etki eden unsurlardır. Sincan tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, bu şekilde hareket ederek sizlere profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Sincan Tıkalı Kanal Açma Firmamız

Tıkanıklarla mücadele ederken, profesyonelliğimizi hiçbir zaman kaybetmeden sizlere hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Sizler, hizmetlerimizden dilediğiniz vakit yararlanın diye, günün her saatinde hizmetimizi ortaya koymaktayız. Sincan tıkalı kanal açma hizmetimizden bu şekilde yararlanarak, her türlü faydayı elde edebilirsiniz. Tesisatçı Sincan için en önemli hizmetlerden biri olduğu için de, müşteri memnuniyetine bu çerçevede önem veriyoruz. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linkdeki videomuzu izleyerek detaylı bir şekilde Sincan tıkalı kanal açma hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz;

Sincan Tıkalı Kanal Açma