Su Tesisatçısı Batıkent

Batıkent, Ankara’nın en çok tutulan ve nüfus artışının en yoğun olduğu semtlerinin başında gelmektedir. Nüfus artışının yıllar önceden sürmesi nedeni ile yapılarda normal olarak eski bir özellik taşır. Bu tür eskiyen yapılarda bulunan tesisatlarda eskidiği için, çürürler ve kaçaklara daha fazla sebebiyet verirler. Su tesisatçısı Batıkent semtinde bu nedenle önemli olan bir meslektir. Ancak, bu alanda hizmet veren firmalar, ahlaki prensipleri gözeterek hizmet vermediklerinden dolayı, pek çok sorunlar karşı karşıya kalınmaktadır. Şimdi sizlere su kaçakları hususunda dikkat etmeniz gerekenlerden bahsetmeye çalışalım.

Su Tesisatçısı Batıkent Semtinde Neler Öneriyor?

Batıkentte meydana gelen su tesisatı kaçakları hakkında kişiler gerekli bilgiye sahip olmadıkları için, Batıkentte su tesisatçısı firmamızda sizlere bu hususta bilgi verme gereği duyduk. Verdiğimiz bilgiler ile sizleri konu ile ilgili daha tecrübeli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle, su kaçaklarının nedenlerinden sizlere bahsetmeye çalışalım.

  • Yaşadığınız veya çalıştığınız alanda tadilat veya dekoratif faaliyetler sonucunda su tesisatlarına zarar verilmesi,
  • Musluk ve bataryaların üst üste defalarca açık kapatılması ve sert açıp kapatma işleminin gerçekleştirilmesi,
  • Şebeke suyunun her zamanki seviyeden çok daha fazla basınçlı gelmesi,
  • Su tesisatı kaçak tamirinde veya su tesisatının döşenmesi sırasında kalitesiz malzemelerin kullanılması,
  • Su tesisatı tamiri ve döşemesi yapan ustaların, işlerinin özenle gerçekleştirmemesi,
  • Ustaların su tesisatlarının köşe noktaları olarak bilinen dirsek kısımlarını iyi bir şekilde kaynatamaması,
  • Kostik ve diğer türlü kimyasal açıcıların pis su tesisatı contalarını çürütmesi, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların başlıca nedenleri arasında yer almaktadır.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda karşılaştığımız su kaçakları nedenleri bu şekildedir. Sizlerde belirtiler ile karşılaşırsanız, firmamızı arayarak gerekli olan tüm hizmetleri alabilirsiniz.

Su kaçaklarının oluşması sonrasında, su kaçak tespiti hizmetimizin yanı sıra, su kaçak tamiri hizmetimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Su tesisatçısı Batıkent için önemli olduğundan dolayı, Batıkentte verdiğimiz hizmetleri de hızlandırmış olmaktayız. Sizlerde verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak günün her saatinde hizmet alabilirsiniz.