Ümitköy Kanal ve Kanalizasyon Açma Ustası

Ada Dekorasyon, Ümitköy başta olmak üzere tüm Ankara geneline kanal açma, kanalizasyon açma hizmeti ile tüm tesisat hizmetlerini veriyor.

Binlerce kişinin yaşadığı Ümitköy’de, vatandaşların en sık şikayet ettiği sorunlardan biri kanal ve kanalizasyon sisteminde yaşanan tıkanıklıklar.

Ev veya işyeri ile apartman ve sitelerin kanalizasyon giderleri sık sık tıkanmaktadır. Tıkanan kanalizasyon, Ümitköy sakinlerine zor anlar yaşatmaktadır. Kanalizasyonların tıkanması nedeniyle, tıkanıklık çevresi ciddi derecede kötü kokmakta ve çevreye rahatsızlık vermektedir. Bu nedenle kanalizasyon tıkanmalarında acil olarak Ada Dekorasyon aranmalıdır.

Ada Dekorasyon, 20 yıldan fazla deneyimi ve işinin ehli ustaları ile Ankara geneline tesisat hizmeti veriyor. Siz de Ada Dekorasyonu arayın ve tüm tesisat işlerinizi en iyi ve kaliteli şekilde halledin.

Ümitköy
tıkalı tuvalet gideri açma

TIKANMALAR NEDEN OLUR?

Kanal ve kanalizasyon sistemlerindeki tıkanmalar, giderlere atılan peçete ve kağıt havlular, yemek artıkları, yabancı cisimler, çocukların giderlere kaçan oyuncakları gibi cisimler, giderlerde bir yerden sonra tıkanmaya ve su akmamasına neden olur.

Sadece su akmamasının yanı sıra diğer ev sakinlerinin gideri kullanması nedeniyle kanalizasyondaki pislikler, tuvalet ve lavabonuzdan gelebilir. Bu nedenle kanal ve kanalizasyon tıkanmaları meydana geldiği anda Ada Dekorasyonu aramanız gerekmektedir. Ada Dekorasyon en kısa sürede gelecek ve tüm tesisat işlerinizi en hızlı ve kaliteli şekilde yapacak.

Ümkitköy tıkalı tuvalet gideri açma

Kanal ve kanalizasyon açma işlemlerinin yanı sıra Ada Dekorasyon, is su gideri tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanmalarını açma, klozet tamiri, klozet montajı, duşa kabin tamiri ve montajı, musluk değişimi, gider değiştirme, tüm tesisat yenileme, sifon tamiri, kırık boru değişimi gibi tüm tesisat işlerini de en kaliteli şekilde hallediyor. Öte yandan Ada Dekorasyon, bu işleri en uygun fiyatlara halletmektedir.

ADA DEKORASYON: 05532672191

Ada Dekorasyon, Ümitköy’ün yanı sıra Ankara genelinde tüm ilçe ve mahallelere hizmet vermektedir. Ada Dekorasyon 7/24 hizmetinizde. Tüm tesisat işleriniz için aramanız gereken tek adres.

Ada Dekorasyon, kamu kurum ve kuruluşlarına da uzun yıllardır hizmet veriyor.