Ümitköy Su Tesisatçısı

Ümitköy Su Tesisatçısı

Su tesisatları, insanların hayatlarının kolaylaşması için ve temiz su ihtiyacının karşılanması, bunun sonucunda da pis suların gönderiminin sağlanması için kullanılır. Ancak, Ümitköy gibi kapasitesi yüksek ve nüfusu hareketli olan bölgelerde, bu tür tesisatlarda kaçaklar ile sık sık karşı karşıya kalınabiliyor. Bunun temel nedeni ise, alt yapı yatırımlarının yetersiz olması ve aynı zamanda yapıların eski olmasıdır. Ümitköy su tesisatçısı firmamızda, profesyonel hizmetini kendine görev edinmiş personeller ile sizlere en iyi hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz. Hizmetlerimizin tamamı etkin bir şekilde gerçekleştirilmiş olup, bununla beraber uygun fiyat stratejisi ile hareket edilmektedir. Verdiğimiz su tesisatı hizmetleri bu nedenle Ümitköy bölgesinde yaşamlarını sürdüren müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlıyor.

Ümitköyde Su Tesisatı Kaçaklarının Sebepleri

Ümitköyün en iyi su tesisatçısı olarak, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların oluşum sebeplerini sizlere açıklamaya çalışıyoruz. Ayrıca bu aşamada, ortaya koyduğumuz tüm hizmetlerimizi daha kaliteli hale getirmek için de, sürekli olarak eğitimli personeller ile çalışmaktayız. Peki, su tesisatı kaçaklarının sebepleri nelerdir?

 • Şebeke suyunun, her zamankinden seviye olarak daha basınçlı gelmesi,
 • Yapılan tadilat ve dekoratif faaliyetlerin, su tesisatlarına zarar vermesi,
 • Ustaların tesisatları döşerken kalitesiz malzeme kullanması,
 • Tesisatların döşenmesi aşamasında, kaynak kısımlarının iyi bir şekilde kaynatılamaması,
 • Tıkanıklık açmak için kullanılan kimyasalların pis su gideri contalarını çürütmesi,
 • Binalarda galvaniz boruların bulunması,
 • Musluk ve bataryaların açılıp kapatılırken dikkatli olunmaması ve hızlı açılıp kapatılması, su tesisatlarındaki kaçakların başlıcalarıdır.

Ada Dekorasyon su tesisatçısı firması olarak, su tesisatçısı Ümitköy için önemli bir hizmet kolu olduğu için, sizlere bu hususta en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Ayrıca yukarıdaki sebeplere dikkat ettiğinizde, önlem alma konusunda daha şanslı olabilirsiniz.

Su Kaçağı
Su Kaçağı

Ümitköyde Su Kaçaklarının Belirtileri

Su tesisatlarındaki kaçakları önceden fark etmek, maddi ve manevi pek çok mükellefiyetten kurtulmayı veya daha az etkilenmeyi sağlayacaktır. Ümitköy su tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerde bunun ön planda tuttuğumuz için, sizlere her hususta yardımcı olmaya çalışıyor ve aşağıdaki belirtilere dikkat etmenizi öneriyoruz.

 • Su faturanızda, beklenmeyen artışların olması,
 • Duvarlarınızda renk değişiklikleri ile karşılaşıyorsanız,
 • Rutubet kokusu ile karşılaşıp, bu kokuyu daha sık bir şekilde duymaya başladıysanız,
 • Alt komşunuzun tavanında sararmalar veya renk değişiklikleri meydana gelmiş ise,
 • Musluk ve bataryalar kapalı haldeyken bile, su sayacınız halen dönmeye devam ediyorsa,
 • Mermer ve fayansların üzerinde su birikmeye başlamışsa,
 • Mermer ve fayansların aralarındaki derzlerin renkleri sararmaya başlamış ise,
 • Pis koku ile karşılaşıyorsanız,
 • Kanalizasyon böcekleri ile daha sık bir şekilde karşılaşmaya başladıysanız, su tesisatlarınızda kaçak oluşmuş demektir.

Ümitköy tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda, sizlere yukarıdaki belirtileri sunarak, daha dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bu belirtilerden bir tanesi ile bile karşı karşıya kaldıysanız, su tesisatınızda kaçak var demektir. Ümitköy su tesisatçısı olarak bizleri arayıp, hizmet talebi oluşturursanız, sizlere her hususta yardımcı olabiliriz.

Ümitköy Su Tesisatçısı Kaçak Tespiti

Su tesisatındaki kaçakları, tesisatçı Ümitköy semtinde etkin bir şekilde tespit eder. Bunun için de en gerekli ekipmanlar ve cihazlar kullanır. Peki, Ümitköy su tesisatçısı olarak bizler bu hususta nasıl bir su kaçak tespiti hizmeti veriyoruz? Sizlere bu hususlardan en genel çerçevede bahsetmeye çalışalım.

 • Su kaçak tespiti talebiniz var ve bunun için hizmet talebi oluşturduysanız, belirttiğimiz saatte adresinize geliyoruz.
 • Daha sonra alt komşunuz ile irtibata geçerek, tavanda sararmaların olup olmadığını, sızıntının durumunu öğreniyoruz. Çünkü sızıntının türüne göre, kaçağın temiz veya su tesisatından olup olmadığı anlaşılabilir.
 • Hangi tesisatta bir kaçak var ise, termal su kaçak tespit cihazı ile tespit işlemine girişmekteyiz. Bu aşamada, termal su kaçak tespit cihazının kızılötesi ışınları, bizlere yapıdaki tüm tesisatların yerini gösterir.
 • Akustik dinleme cihazı ise belirlenen tesisatlardaki su akış hızını dinler. Bu dinleme sonucunda, kaçağın tam olarak nerede olduğu belirlenebilir. Ancak öncelikli olarak, kaçağın tespitinde, bu iki cihazın kesinlikle kullanılması gerektiği bilinmesi gerekir. Çünkü başka türlü kırmadan su kaçak tespiti kesinlikle yapılamaz.
 • Basınçölçer ve basınç düşürücü ise, kaçak tespitinin diğer evrelerinde kullanılabilir. Bu cihazlar, bataryalara bağlanarak, basınç seviyeleri ölçülür ve kaçak olup olmadığı anlaşılabilir.
 • Aynı zamanda kombi ve petek tesisatlarında kaçak tespiti yapılırken, basınç seviyesinin ölçülmesi gerekir. Basınçölçer ve basınç düşürücü bu nedenle sık sık kullanılır.

Su tesisatındaki kaçakları, Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda profesyonel bir şekilde yukarıdaki gibi tespit ediyoruz. Aynı zamanda, tesisat Ümitköy için son derece önemli yapılar arasında yer aldığından dolayı, bu alanda uzman kişilerden hizmet alınması çok önemli olur. Ümitköy su tesisatçısı olarak, verdiğimiz hizmetlerde kendimize güvendiğimiz için, bizlerden bu tür konularda en profesyonel hizmeti günün her saatinde alabilirsiniz.

Ümitköy Su Tesisatçısı Kaçak Tamiri

Ümitköy Su Tesisatçısı
Ümitköy Su Tesisatçısı

Su tesisatındaki kaçakları tespit ettikten sonra elbette ki işlem bitmez. Ümitköyde su kaçak tamiri hizmetinin de bu anlamda etkin bir şekilde verilmesi gerekir. Ümitköy su tesisatçısı firması olarak, su tesisatındaki kaçakları profesyonel olarak tespit edip, aşağıdaki su kaçak tamiri hizmetimizi sizlere en kaliteli şekilde sunuyoruz.

 • Su kaçak tespitinin kesin ve noktasal bir şekilde yapıldığından, tamir işlemi öncesi emin olunması gerekir.
 • Daha sonra tamir işlemine geçilir ve bu aşamada kırım işlemine başlanır. Ancak kırım işleminde mümkün olduğu kadar az yer kırmak, fazla kırım yapmamak en değerli hususlardandır.
 • Kırım işlemi, uygun alet edevatlarla kısa süre içerisinde yapılır.
 • Daha sonra açılan alanda bulunan kaçak haldeki su tesisatı borusu, boru makası ile kesilir ve o alandan çıkarılır.
 • Kesilen alana uygun boyutta, kaliteli ve uygun yeni bir boru kesilir. Bu boru, açık alandaki boş yere kaynatılacaktır.
 • Kaynatma işleminde ise boru ütüsü kullanılır. Boru ütüsünün her iki kenarında da uygun alanlar bulunur. Kaçak olan alandaki ucu açık boru ve yeni boru, boru ütüsünde eritilir. Daha sonra eritilen kısım, birleştirilir ve kaynak işlemi tamamlanır. Aynı işlem diğer uç için de gerçekleştirilir.
 • Tüm bu aşamalar sonucunda gerekli kontroller yapılır ve açılan alan kapatılır. Kırmadan çıkarılan fayans veya mermerler o alana tekrar monte edilir veya yeni fayanslar alınarak, kapatma işlemi tamamlanır.
 • Aynı zamanda Ümitköy su tesisatçısı olarak, kombi ve petek tesisatlarında kırmadan su kaçak tamiri hizmeti veriyoruz. Bu işlem için özel ilaçlar kullandığımız için, herhangi bir problem olmadan, ilaçların kaçağı kapatması sağlanır ve sizlere profesyonel bir hizmet sorunsuz olarak sunulur.

Ümitköy Su Tesisatçısı Fiyatları

Su tesisatlarındaki kaçakların bertaraf edilmesi için, Ümitköyün su tesisatçısı olarak sizlere uygun fiyatlı bir hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetler elbette ki uygun fiyatlıdır ancak uygun fiyatlı olup, kesinlikle kaliteden ödün verilmez. Çünkü sizlerin memnuniyeti, bizlerin devamlılığı olduğu için, bu konuya hassas bir şekilde davranmak zorundayız. Ayrıca tüm hizmetlerimizde kesinlikle fahiş fiyat uygulamasına girmiyoruz. Hizmetlerimizin tamamı, değerinde fiyatlar belirlenerek ortaya konuluyor.

Ümitköy su tesisatçısı olarak, verdiğimiz hizmetlerde en kaliteli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ve aynı zamanda cihazların kaliteli ve sertifikalı olarak seçilmesi önemlidir. Firmamızda buna dikkat ederek, hiçbir olumsuzluğun yaşanmaması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Bu nedenle uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetimizden dilediğiniz vakitte yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Ümitköyde Su Tesisatçısı Hizmetimiz

Su tesisatı alanında firmamız 13 yıllık bir deneyime sahiptir. Ada Dekorasyon su tesisatçısı olarak bir üne sahip olduğumuz için de, bu anlamda kendimizi ve hizmetimizi ön planda tutmaya çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin uygun fiyatlı olması en önemli şartlardan biri olup, asla kaliteden de ödün verilmez. Ayrıca, hizmetimiz sizler için 7/24 bir şekilde sunulur. Bu nedenle Ümitköy su tesisatçısı olarak bizlerden gece veya gündüz fark etmeden hizmet alabilirsiniz. Deneyimimiz vasıtası ile personellerimiz de bizlerle beraber deneyim kazanmıştır ve profesyonel bir deneyime sahiptirler. Bu nedenle bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak, talep ettiğiniz hizmeti günün her saatinde alabilirsiniz.