Ümitköy Tıkalı Klozet Açma Tesisat Ustası

Ümitköy tıkalı klozet tamiri için Ada Dekorasyon en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunuyor. Elektronik cihazlarla Ada Dekorasyon tıkanmaları kısa süre içinde çözüyor.

Ankara Ümitköylü sakinler, sık sık klozet tıkanması sorunu ile karşı karşıya geliyor. Bu nedenle tıkalı klozet açma ustası arıyor.

Yeni yapılan evlerin çoğunda artık alaturka tuvaletlere yer verilmiyor. Eski binalarda da olan alaturka tuvaletler kullanılmıyor. Vatandaşlar rahat olması nedeniyle artık alafranga tuvaletleri tercih ediyor. Alafranga tuvaletlerin sık kullanılması ile tıkanıklıklar da sık sık yaşanmaktadır.

TIKANMALAR NEDEN OLUR?

Eski binalarda tesisat sisteminin de eskimesi, yeni binalarda ise tesisat sistemi kurulurken ucuz malzemeler kullanılması nedeniyle borular tıkanmanın yanı sıra kısa sürede kırılmakta ve pis su sızdırmaktadır. Öte yandan inşaat sırasında ve klozet montajı sırasında gider içine kaçan hafriyat artıkları, klozete atılan tuvalet kağıdı ile kağıt havlular ile farklı cisimler, bir yerden sonra suyun gidişini yavaşlatır ve tamamıyla durdurur. Bu da sifonu çektiğinizde suyun akmamasına neden olur. Bu da başınıza büyük dertler açar. Sifonun çalışmaması ile su akmaz ve klozet kullanılamaz hale gelir.

TIKALI GİDER EVDEKİ YÖNTEMLERLE NASIL AÇILIR?

Klozet tıkanınca ilk olarak evdeki yöntemlere başvurulmalıdır. Pompa, ince uzun esnek teller ve kimyasal çözücüler, küçük çaplı tıkanmaları açabilir ve sizi masraftan kurtarabilir.

Ankara Ümitköy Klozet Tamiri Ustası

BU YÖNTEMLER İŞE YARAMAZSA YAPACAK TEK BİR ŞEYİNİZ KALDI

Ancak bu yöntemlerle tıkanıklık açılmıyorsa hemen Ada Dekorasyon’u aramanız gerekmektedir. Aramada gecikme ve klozeti sökmeye çalışmanız, başınıza daha büyük dertler açar. Öte yandan masrafınız da oldukça artar. Bu nedenle hemen Ada Dekorasyonu aramanız ve sorunu bildirmeniz gerekmektedir.

Ada Dekorasyon, ev ve işyerlerinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarına da tesisat hizmeti vermektedir. 20 yıldan fazla deneyimimiz ile en kaliteli hizmet, en uygun fiyatlarla Ada Dekorasyon’da.

ADA DEKORASYON: 05532672191