Ümitköy Tıkalı Lavabo Gideri Açma Tesisat Ustası

Ada Dekorasyon, Ümitköy genelinde tıkalı lavabo açma hizmeti ile tüm tesisat hizmetlerini en uygun fiyatlara veriyor.

Ev ve işyeri sakinlerinin en çok yakındığı konulardan biri tıkanan lavabo giderleri. Ümitköylü vatandaşlar, tıkalı lavabo gideri açma için usta arayışına girerken, bu vatandaşlara iyi haber Ada Dekorasyon’dan geldi.

Ada Dekorsyon, Ümitköy ile tüm Ankara geneline tesisat hizmeti veriyor. 7/24 açık olan ve bir telefonunuzla kapınıza gelecek olan Ada Dekorasyon, tüm tesisat sorunlarını en kaliteli şekilde en uygun fiyatlara halledecektir.

LAVABO GİDERLERİ NEDEN TIKANIR?

Banyo ve tuvalet giderleri, traş sırasında içine kaçan saç ve sakal tüyleri, mutfak giderleri ise, yemek artıkları nedeniyle sık sık tıkanmaktadır. Bu artıklar, bir yerde birikmeye başlar ve kısa süre sonra su akışını engeller. Birikmeye başlayan su, artık gideri tamamen doldurur ve gider tıkanır.

Ümitköy tıkali lavabo gideri açma

EVDEKİ YÖNTEMLERLE TIKALI GİDER NASIL AÇILIR?

Giderler tıkandığında ilk olarak tesisatçı çağırmak yerine evdeki yöntemler denenmelidir. Bu yöntemlerin başında pompa vardır. Pompa ile müdahale edildiğinde giderdeki artıklar, basınç nedeniyle hareket eder ve küçük çağlı tıkanıklıklar bu şekilde giderilir. Eğer pompa işe yaramıyorsa esnek ama biraz sert bir tel bulunmalı ve gidere sokularak su yolunun açılması sağlanmalıdır. Bu da işe yaramazsa nalburdan alacağınız bir kimyasal çözücü, gideri tıkayan artıkları eritebilir.

BU YÖNTEMLER İŞE YARAMAZSA YAPACAĞINIZ TEK ŞEY KALDI

Bu yöntemler işe yaramamış ve gider hala açılmamışsa yapacağınız tek şey kalmış demektir. Bu da Ada Dekorasyon’u aramak olacak. yukarıdaki yöntemlerle gider açılmıyorsa tıkanıklık, büyük çaplıdır. Bu aşamada bir profesyonel müdahalesi gerekiyor.

Ümkitköy tıkalı lavabo açma ustası

20 yıldan fazla deneyimimiz ile Ada Dekorasyon, tıkalı lavabo gideri açma, kanal açma, kanalizasyon açma ve temizleme, tışa kabin montajı ve tamiri, klozet montajı ve tamiri, sifon tamiri, musluk tamiri, kırık gider borusu değişimi gibi tüm tesisat işlerinizi en kaliteli şekilde halledecek.

Ada Dekorasyon, Ümitköy’ün yanı sıra tüm Ankara geneline de hizmet vermektedir. Hangi İlçe ya da hangi mahallede oturuyorsanız Ada Dekorasyon’u 7/24 arayabilirsiniz.

Bir telefonunuzla sorunu en kısa, en kaliteli şekilde en uygun fiyatlara halledeceğiz. Ada Dekorasyon kalitesini ve fiyatlarını başka yerde bulamazsınız.

ADA DEKORASYON: 05532672191