Ümitköy Tıkalı Tuvalet Gideri Açma Ustası

Ada Dekorasyon Ankara geneline tesisat hizmeti veriyor. Ümitköy’de tıkalı tuvalet açma ustası için Ada Dekorasyon’u arayın.

Son dönemlerde tuvalet tıkanma soruları ile Ümitköylüler sık sık karşılaşıyor. Tuvalet tıkanma sorunu ile karşılaşan Ümitköy sakinleri, çevrede iyi bir tesisatçı arayışına girdi.

TUVALET TIKANMALARI NEDEN OLUR?

Gider borularının küçük olması, gidere atılan tuvalet kağıtları ile kağıt havlular, inşaat sırasında gider içine kaçan ve giderde biriken hafriyatlar ile tuvalete düşen diğer cisimler, gider borusunda birikir ve bir süre sonra boruyu tamamen tıkar. Tıkanan boruda pis su akışı durur ve artık tuvalet kullanılamaz hale gelir.

EVDEKİ YÖNTEMLERLE TIKALI TUVALET GİDERİ NASIL AÇILIR?

Tıkanmanın yaşandığı ilk anlarda ince bir çubuk yardımı ile gider açılmaya çalışılmalıdır. Gider bu sopa yardımıyla açılmıyorsa tuvalet pompası kullanılmalıdır. Şiddetli şekilde basıldığında pompa, küçük çaplı tıkanıklıkları giderir. Ancak bu da işe yaramıyorsa nalburdan alacağınız bir kimyasal lavabo aç, tıkalı yerdeki pislikleri eriterek gideri açabilir. Ancak tıkanıklık büyük çapta ise bu yöntem de işe yaramaz.

BU YÖNTEMLER DE İŞE YARAMIYORSA YAPACAĞINIZ TEK ŞEY KALDI

Bu yöntemlerle tıkanıklık açılmadıysa yapmanız gereken tek şey kaldı. O da Ada Dekorasyonu aramak. Ada Dekorasyon, tek telefonunuzla 7/24 verdiği hizmeti ile evinize gelecek ve sorunu anında halledecektir.

ELEKTRONİK CİHAZLA KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

Teknoloji günümüzde oldukça gelişti. Birkaç yıl öncesine kadar tıkanıklık yaşandığında fayanslar kırılıyor ve tıkanıklığın nerede olduğuna bakılıyordu. Ancak yeni geliştirilen elektronik cihazlarla artık duvarları kırmadan arıza tespiti yapılabilmekte ve cihazla tıkanıklık kısa sürede açılmaktadır.

Ümitköy tıkalı tuvalet gideri açma ustası

Ada Dekorasyon, son teknoloji malzemeleri ile sizi en az zayiatla tüm sorunlarınızdan kurtaracaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki iletişim numarasından bize ulaşmak.

Ada Dekorasyon, ev ve işyerlerinin yanı sıra 20 yıldan fazla süredir kamu kurum ve kuruluşlarına da tesisat hizmeti veriyor. Güvenilir firma olarak Ada Dekorasyon, her zaman yanınızda.

asd
Ümkitköy tıkalı tuvalet açma ustası

Ada Dekorasyon tıkalı tuvalet gideri açma dışında Kanal Açma, Kanalizasyon Açma, Kanalizasyon Temizleme, Tıkalı Lavabo Gideri Açma, Tıkalı Klozet Açma, Tıkalı Tuvalet Açma, duşa kabin tamiri ve montajı, tüm tesisa değişimi, musluk değişimi gibi tüm tesisat işlerine de bakmakta ve en kaliteli şekilde halletmektedir.

ADA DEKORASYON: 05532672191