Yenikent Kanal Açma

Yenikent Kanal Açma

Sincan’ın en önemli semtlerinden bir tanesi olan Yenikent, yerleşim oranları bakımında her dönem daha popüler olmaya başladı. Yenileşmeleri ve yapılaşma hareketleri söz konusu olduğunda, bu durumun normal olduğu fark edilebilir. Ancak eski yapıların sayısının fazla olması ve alt yapı konusunda yetersizliklerin meydana gelmesi, Yenikentte tıkanıklık problemlerinin baş göstermesine sebep olmuştur. Yenikent kanal açma firması olarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti ulaştırmak için sürekli olarak çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Bu süreçte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için, hizmetlerimizi hem uygun fiyata sunup, hem de 7/24 hizmet vermekteyiz.

Yenikent Kanal Açma Hizmetimiz

Kanal açma işlemlerinin yürütülmesinde, önemli ekipmanların kullanılması zaruridir. Çünkü bu tür işlemler, hem zor, hem de meşakkatli olması ile dikkat çeker. Yenikentte kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda, bu yönde hizmet vererek, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle verdiğimiz hizmetleri de aşağıdaki gibi sona erdirmekteyiz.

  • Kanal tıkanıklıklarının açılmasında, akla yalnızca kanalizasyon gelmemelidir. Dairesel pis su giderleri de bu kapsama girer. Aynı zamanda kanal açma hizmetinde ilk aşama tıkanıklığın sebebinin bulunması ve yerinin tespit edilmesidir. Bunun için kanal içi gözetleyici cihazlar kullanılır.
  • Tuvalet, banyo ve lavabo giderlerinin açılmasında ise spiral şekilli tıkanıklık açan robot kullanılır. Bu cihaz, kendi ekseni etrafında dönen bir uca sahip olup, bu uç tüm tıkanıklıkları kolay bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.
  • Rögar, fosseptik çukuru ve bina ana giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların açılması için ise vidanjör kullanılır. Vidanjör, basınçlı su ile tıkanıklıkları ortadan kaldırılır ve bu tür giderlerde en etkin yöntemdir. Ancak patlama riskini attırdığı için evsel giderlerin açılmasında kullanılmaz.

Yukarıdaki 3 önemli cihaz ve robot, tıkanıklıkların ortadan kaldırılması için kullandığımız en etkin yöntemlerdendir. Ada Dekorasyon kanal açma firmamızın hizmetlerinden bu şekilde yararlandığınızda, alacağınız sonuç doğal olarak en yüksek seviyeye çıkacaktır.

Yenikent kanal açma firması olarak, kanalizasyon ve evsel pis su giderlerinde meydana gelen tıkanıkları ortadan kaldırıyoruz. Sizlerde verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.