Yenikent Kanal Açma

Yenikent Kanal Açma

Sincan’ın önemli semtlerinden biri olan Yenikent, hızlı kentleşmesi ve nüfus artışı ile her geçen gün dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak Yenikent’te eski yapıların sayısının fazla olması ve alt yapı konusunda yetersizliklerin yaşanması sonucunda, pek çok olumsuzlukla karşı karşıya kalınmıştır. Hal böyle olunca, tesisattan kaynaklı problemlerde gün yüzündedir. Özellikle karşı karşıya kalınan durum tıkanıklıklar olduğu için, öncelikli olarak bu alanda uzman olan firmalardan hizmet almak gerekir. Yenikent kanal açma firmamız, kendini kanıtladığı ve alanında uzman personeller ile çalıştığı için, herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmadan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Şimdi sizlere kanal açma hizmetimizi nasıl sunduğumuzdan bahsetmeye çalışalım.

Yenikent Kanal Açma Firmamız

Yenikent’te meydana gelen pis su gideri tıkanıklıklarının ortadan kaldırılması için hizmet veren firmamız, bu alanda kullandığı ekipmanlar ile ön plandadır. Çünkü kullandığımız ekipmanlar hem işlevli, hem de kanal açma hizmetlerini en kısa sürede gerçekleştiriyor. Bunun yanında, kırmadan kanal açma hizmetimiz ön planda olduğu için, sizlere verdiğimiz hizmetlerde güvenceyi en önde tutuyoruz. Peki, kanal açma hizmetini firmamızda nasıl gerçekleştirmekteyiz? Sizlere bu yöntemimizden bahsedelim.

  • Kanal içi gözetleyici kameralar, tıkanıklık nerede olursa olsun, sebebini ve yerini belirlemede bir numaradır. Bu kamera kullanılmadan yapılan kanal açma hizmetleri, sonuçsuz kalmaktadır.
  • Dairelerde bulunan pis su giderlerindeki tıkanıklıkların ortadan kaldırılması içini ise, spiral şekilli tıkanıklık açıcı robot kullanılır. Bu robot, 360 derece dönerek pis su giderlerindeki tüm tıkanıklıkları gider borusundan söker atar.
  • Kanalizasyon giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklarda ise, vidanjör kullanımı sağlanır. Vidanjör basınçlı su vererek, tıkanıklıkları ortadan kaldırır ve bu şekilde herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmadan hizmetler sunulmuş olur.

Yukarıda da bahsedildiği gibi üstün özelliklere sahip olan ekipmanlarımız ile tıkanıklıkları en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Ada Dekorasyon kanal açma firmamız bu nedenle alanının en iyi firmalarından olarak, her geçen gün ününe ün katmaktadır. Yenikent kanal açma hizmetimizde bu standartlar arasında olarak, günün her saatinde sizlere ulaştırılır. Verdiğimiz kanal açma hizmetinden yararlanmak için sizlere düşen tek görev ise, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmaktır.

“Yenikent Kanal Açma” için 4 yorum

  1. Binamızın giderleri sürekli tıkanıyordu, emrah bey ve ekibi 10 dakikada sistemi temizledi kanaldan çıkan maddeleri görünce bina sakinleri olarak birbirimizden utandık, başarılı bir çalışmaydı

  2. Yenikent Kanal Açma konusunda hizmet alındı 2 aydır herhangi bir problem yok ama bundan sonra ne olur bilemem buraya yazacağım

Yorumlar kapatıldı.