Yenikent Tesisatçı İle 7/24 Hizmet

Koronavirüs salgını çerçevesinde artan önlemler ve sık sık el yıkama gerekliliği, bunun gibi pek çok hususu da ön plana çıkardı. Özellikle evlerde veya iş yerlerinde ortaya çıkan tesisat problemlerinin ortadan kaldırılması çok önemli bir hal aldığı için, Yenikent tesisatçı hizmetinin hijyenik olması çok mühim bir değer kazandı. İşte tam da bu konuda yanınızda yer alan Ada Dekorasyon, size var olan tüm hijyen önlemlerini uygulayarak hizmet sunuyor. Buna bir de profesyonel hizmet standartları eklenince, hizmetin değeri artıyor. Peki, Ada Dekorasyon tesisatçı firmasının önemi nedir?

Yenikent Tesisatçı İle Titiz Hizmet Politikası

Su tesisatları arasında yer alan pis ve temiz su tesisatlarında ortaya çıkan kaçakların nasıl ortadan kaldırılacağını biliyor musunuz? Evet, bununla ilgili en azından bir fikriniz vardır. Ancak hizmet bununla sınırlı değil. Hele ki bu dönemde hiç değil. Çünkü yeni bir salgının ortaya çıkması, bu dönemde daha titiz olarak hareket etmenin gerekliliğini ortaya koydu. Bizler de Ada Dekorasyon olarak size en profesyonel ve titiz tesisat hizmetini veriyoruz. Peki, bu aşamada nelere dikkat ediyoruz?

  • Su kaçaklarının tespiti, hizmetin titiz ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi açısından çok önemli. Bu nedenle özel cihazlar yardımı ile su kaçak tespitini hem noktasal, hem de kırmadan gerçekleştiriyoruz. Kırmadan gerçekleştirdiğimiz için de, titizlik konusuna önemli bir adım atmış oluyoruz.
  • Tespit işlemi kadar, tamir de çok önemli. Bunun için özel ekipman kullanımı gerekli. Yani boru makası, boru ütüsü ve çeşitli el aletleri. İşte bunların tamamı, Ada Dekorasyon firmamızda steril bir şekilde kullanılmaktadır.
  • Adrese ulaşım, hizmetin gerçekleştirilmesi ve daha pek çok konu göz önünde bulundurulduğunda, hizmetimiz ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle Yenikent tesisatçı ile 7/24 hizmet almak isterseniz, bizleri tercih edebilirsiniz.

    Su Kaçağı

Hizmetimiz kadar stratejik bir ilerleme kaydetmemiz nedeni ile tercih edilen firmamızda, sizlerin memnuniyeti açısından her türlü değer göz önünde bulundurulur. Bu nedenle bizlerden aldığınız hizmet sonucunda herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız.

Su Tesisatı Kaçağı Nasıl Tespit Edilir ve Tamir Edilir?

Su kaçaklarının tespit edilmesi ve tamir edilmesi belirli bir süreç istediği için, bu konuda firmamız son derece etkin. Peki, biz bu süreçte nasıl hareket ediyoruz? Hangi konuları göz önünde bulunduruyoruz? Gelin bu hususları birlikte incelemeye gayret edelim.

  • Sizden gelen talep üzerine; özel ekipman, maske ve eldiven gibi temizlik ekipmanlarımızı yanımıza alarak, 7/24 ulaşım sağlıyoruz.
  • Ulaşım sonrasında, gerekli olan tespiti yapmak maksadı ile alt komşu ile iletişime geçiyoruz. Peki, alt komşu ile neden iletişime geçiliyor? Tabi ki kaçağın hangi tesisatta olduğunun belirlenmesi için.
  • Kaçak pis veya temiz su tesisatında. Evet, hangi tesisatta olduğunu belirledik. Daha sonra ne yapılacak? Tabi ki termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı ile tamamen noktasal ve kırmadan bir su kaçak tespiti gerçekleştirilecek.
  • Kaçak da tespit edildikten sonra sıra en nihayetinde bu kaçağın tamirine gelir. Ufak bir kırma işlemi ile kaçak olan tesisata ulaşılır. Özel ekipmanlarımız ve uzman ustalarımız ile kaçak tamiri de kısa bir süre içerisinde garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Gerekli olan kapatma işlemi yapılır ve temizlik de gerçekleştirildikten sonra su tesisatınız eski haline getirilir.

Yukarıdaki süreç profesyonel bir şekilde uygulanır ve hiçbir eksikliğe kesinlikle izin verilmez. Bu nedenle firmamızı dilediğiniz gibi tercih edebilir, Yenikent tesisatçı hizmeti farkı ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Yenikent Su Tesisatçı Hizmeti, Ada Dekorasyon Farkı İle Sunuluyor

Ada Dekorasyon, su tesisatı sektöründe kendini kanıtlamış ve tam olarak 14 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Yüzlerce referans, kamu ve özel alanlara hizmet gibi daha pek çok tecrübe ile her daim tercih edilmekte. Sizlerin bize gösterdiği bu güzel ilgi çerçevesinde, bizler de hizmetimizi en iyi seviyede tutuyoruz. Bu nedenle hiçbir şekilde problem ile karşılaşmıyorsunuz.

Yenikent tesisatçı ile 7/24 hizmet almak isterseniz, bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Sizler için telefon numaramız 7/24 aktif. Bununla beraber bizimle ilgili önemli bilgiler edinmek ve sektöre dair değerli bilgilere anında sahip olmak isterseniz, İnstagram.com/adatesisatankara/ adlı İnstagram hesabımızı takip edebilirsiniz.