Yenimahalle Klozet ve Sifon Tamiri Ustası (Alafranga)

Ada Dekorasyon Yenimahalle geneline klozet ve sifon tamiri hizmetini en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlara hallediyor.

Ankara Yenimahalle klozet tamiri ve sifon tamiri için usta arıyorsanız ilk ve tek adresiniz Ada Dekorasyon, tüm tesisat işleriniz için 7/24 hizmet veriyor.

500 binden fazla nüfusu ile Ankara’nın en büyük İlçelerinden olan Yenimahalle’de klozet bozuklukları en sık yaşanan tesisat sorunlarındandır. Yeni binalarda artık alaturka tuvaletlere yer verilmiyor. Hemen hemen tüm vatandaşlar klozetleri tercih ediyor.

Klozetlerin sık sık tercih edilmesi ile klozetlerde çıkan tesisat sorunları sıklıkla yaşanıyor.

Yenimahalle Klozet Tamiri Ustası Ada Dekorasyon

HANGİ SORUNLAR NEDEN YAŞANIYOR?

Alafranga tuvaletlerde sıklıkla yaşanan problem, gider borusundaki sızıntılar ve tıkanmalar ile sifonda çıkan sorunlar oluyor. Tuvalete atılan peçete ve kağıt havlular ile diğer cisimler tıkanmalara neden olur ve alafranga tuvaletin boruların zarar verir.

Bu sorunlar arasında en sık yaşanan ve yaşandığı zaman hemen hallolması gereken sorun, borudaki sızıntılardır. Alafranga tuvaletlerin altındaki giderde sürekli su bulunduğu için boruda herhangi bir çatlak veya kırık olması durumunda sürekli olarak su damlatır.

Yenimahalle klozet tamiri tesisat ustası

EN AZ MASRAFLA SORUNU HALLEDİN

Bu sorunlar meydana geldiğinde vatandaşlar, en az masrafla işten çıkmak için arayışa girer. Ancak evdeki yöntemlerle sifon tamiri, boru değişimi gibi işlemler yapılamamakta. Vatandaşlar evde kendim tamir edeyim derken sorunu daha da kötü duruma getirebilir ve masrafı daha da arttırabilir. Bu nedenle klozet tıkanmaları, kırık boru tamiri, tüm tesisat değişimi ve sifon tamiri sorunları için Ada Dekorasyon’u arayın.

ADA DEKORASYON: 05532672191

 

Ada Dekorasyon, klozet tamiri , klozet boru değişimi, sifon tamiri gibi işlemlerinin yanı sıra tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet gideri açma,  duşakabin tamiri, duşakabin montajı, elektronik cihazla tesisat sorunu tespit etme gibi işlemleri en iyi şekilde hallediyor.

Ada Dekorasyon, Yenimahalle’nin yanı sıra Ankara’nın tüm İlçe ve mahallelerine tesisat hizmeti veriyor.

Yenimahalle sifon tamiri tesisat ustası

NEDEN ADA DEKORASYON?

Ada Dekorasyon, 20 yıldan fazla deneyimi ve işinin ehli ustaları ile ev ve işyerlerinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarına da tesisat hizmeti veriyor. Devlet kurumlarına yıllardan bu yana verdiğimiz kaliteli hizmet ile Ada Dekorasyon, bu sektörde Ankara’da bir numara.

Ada Dekorasyon tek telefonla 7/24 hizmetinizde.

ADA DEKORASYON: 05532672191