Yenimahalle Tesisat Ustası

Yenimahalle Tesisat Ustası

Yenimahalle nüfus bakımında Ankara’nın en yoğun olan ilçelerinden bir tanesidir. Bu nedenle Yenimahalle’de su tesisatlarında yönelik pek çok olumsuzluğun yaşanması da normal karşılanmaktadır. Ancak, yapıların eski olması, su tesisatlarının çürümesine sebep olduğundan dolayı, bunun önüne geçmek, sebeplerini araştırmak için uzman firmalardan hizmet almak çok değerlidir. Bunun yanında, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların akıbetinin araştırılmasını sağlayan Yenimahalle tesisat ustası olarak hizmet veren firmamız, sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Ayrıca Ada Dekorasyon su tesisatçısı olarak hizmetlerimiz belirli bir kalitede sürdüğünden dolayı, herhangi bir olumsuzluğun yaşanması ise imkân dâhilinde değildir.

Yenimahalle Su Tesisat Ustası İle Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların tamir edilmesinden önce su kaçak tespiti hizmetinin verilmesi, daha sonra buna yönelik olarak tamir hizmetinin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu çerçevede Yenimahallede su tesisatçısı firmamız, sizlere en iyi hizmeti verecektir. Şimdi sizlere su kaçak tespitini gerçekleştirme biçimimizden biraz bahsedelim.

  • Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların araştırılması için öncelikle alt komşu ile iletişime geçilir ve kaçağın hangi tesisatta yaşandığına bakılır.
  • Daha sonra termal su kaçak tespit cihazı ile su tesisatlarının yerlerinin kızıl ötesi ışınlar ile belirlenmesi sağlanır.
  • Bunun sonucunda, akustik dinleme cihazı ile noktasal ve kırmadan tespitler yapılması için, ortaya çıkan su tesisatlarının su akış hızları dinlenir.
  • Böylece su kaçak tespiti gerçekleştirilmiş olur ancak, bazı durumlarda da yapılması gereken, basınçölçer ve basınç düşürücü kullanmaktır. Firmamızda bunu da kullanarak gerekli durumlarda en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.
  • Kombi ve petek tesisatlarında meydana gelen kaçakların tespiti için de firmamızda çalışmalar yürütülmektedir.

Son zamanların en teknolojik ekipmanlarını kullanarak su kaçak tamiri ve tespiti hizmeti verdiğimiz firmamızda, her daim ileriye dönük olarak hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde kaliteli bir şekilde gelişim sağlamak için de personellerimizin eğitimlerini vermekteyiz. Bu şekilde hem çok daha profesyonel bir hizmet gerçekleşmiş oluyor, hem de müşteri memnuniyetinin artırılması sağlanmış oluyor. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için verdiğimiz hizmetlerimizde uygun fiyat garantisi ile hareket ediyoruz. Yenimahalle tesisat ustası olarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.