Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma

Yaşam alanlarımızda su ihtiyacımız her daim ön planda olur ve bu nedenle su ihtiyacımızı karşılamak için, temiz su tesisatlarına ihtiyaç duyarız. Temiz su tesisatlarından gelen suları kullandığımızda ise ortaya pis sular çıkar ve bu pis suların ortamdan uzaklaştırılması gerekir. Bunun için yapılarda bulunan pis su tesisatlarında oluşan tıkanıklıklar ise başa beladır. Lavabolar, banyo giderleri, tuvalet giderleri ve ana kanalizasyon giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar, kısa sürede ortadan kaldırılmazsa pek çok sorun ile karşı karşıya kalınır. Ayrıca belediyelerin alt yapı konusunda yetersiz kalması ve istenilen düzeye ulaşamaması da, bu tür tıkanıklıkların baş göstermesine sebep oluyor. Yenimahalle tıkalı kanal açma hizmeti verdiğimiz firmamızda bu hususlar üzerinde durarak, siz değerli müşterilerimize her türlü hizmeti veriyoruz.

Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma Hizmetimiz

Yenimahalle, nüfus ve gelişmişlik açısından Ankara’nın gözde ilçelerinden biri olmakta ve bu nedenle yapılaşma konusunda hatırı sayılır hareketlilikler yaşanmaktadır. Yapılaşmaların süregelen bir hal alması ve eski yapıların hali hazırda yaşamlarını sürdürmesi, tesisatların da eskimesine yol açar. Bunun sonucunda da tıkanıklıklar oluşur. Yenimahallede tıkanıklık açma hizmeti verdiğimiz firmamızda buna yönelik hizmetler veriyoruz. Verdiğimiz kanal açma hizmetleri ise aşağıdaki gibidir.

  • Tıkanıklık dairesel veya ana giderlerden kaynaklanırsa kaynaklansın, kanal içi gözetleyici kameraların kullanılması zorunludur. Kullanılmadığı durumlarda, kırma işlemlerine gerek duyulabilir. Bu nedenle firmamızda, kanal içi gözetleyici kameralar ile tespit yapmadan, tıkanıklık açma hizmeti vermiyoruz.
  • Daha sonra ise dairesel tıkanıklıklarda, spiral şekilli tıkanıklık açma cihazı kullanmaktayız. Bu cihazın 360 derece dönen mekanizması aktif bir şekilde tıkanıklıkları açtığı için, dairesel boyutta en çok tercih edilendir. Özellikle yay helozonlu uçları kullanılarak, her türlü tıkanıklık açılır.
  • Vidanjör ise kanalizasyon tıkanıklıklarında kullanılır. Amacı ise basınçlı su vererek, tıkanıklıkları açmaktır. Ancak dairesel tıkanıklıklarda patlatma riski nedeni ile kullanılmaz.

Ada Dekorasyon kanal açma firması olarak bu alanda en işlevli hizmet veren firmaların başında gelerek, sizlere en genel hizmetleri, profesyonel ekipmanlarla sunuyoruz. Yenimahalle tıkalı kanal açma firması olduğumuz için de, bizlerden her türlü bilgi alma şansına sahipsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizlere telefon numaralarından ulaşmaktır.