Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma

Tıkalı Kanal Açma

Kanalizasyon tıkanmaları büyük sorunlara neden olmaktadır. Yenimahalle de tıkalı kanal açma firmasına ihtiyaç duyduğunuzda 7/24 hizmet ağıyla sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan Ada Tesisat firmamız kaliteyi prensip edinmiş iş ahlakı ve deneyimli personelleri ile tüm tıkalı kanal, tuvalet, lavabo giderleri ile alakalı garantili hizmet vermektedir. Yenimahalle tıkalı kanal açma işlemlerimizle alakalı teknik bilgi sahibi olmak ister misiniz? Yazımızın devamını okuyarak firmamızın Ankara genelinde kanalizasyon tıkanmalarına karşı nasıl bir yöntem uyguladığını sizlerle paylaşacaz.

Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma Aşamaları

Tıkalı kanal açma işlemleri birçok farklı yöntemler kullanılarak açma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu aşamalar firmamız tarafına gelen telefonlar üzerine ustalarımız verilen adreslere giderek tıkanıklığa maruz kalan kanal, tuvalet ve lavabo giderlerini inceleyerek yapılması gereken işlemlerle alakalı Yenimahallede  müşterilerimize ön bilgi vererek çalışmalarına devam etmektedir. Tıkalı kanal, gider açma işlemleri tıkanıklığın durumuna ve gider borularının çapına göre farklılık göstermektedir. Yenimahalle tıkalı kanal açma yöntemlerimizi kısaca sıralamak gerekirse;

  • Robot helezon uçlu makina ile tıkalı kanal açma
  • Vidanjör ile tıkalı kanal açma
  • Kameralı kanal içi gözetleyici

Yukarıda maddeler halinde bahsetmiş olduğumuz yöntemler günümüz teknolojisinde kullanılan en ileri tekniklerdir. Yenimahallede tıkalı kanal açma hizmeti veren firmamız tüm bu makinalara sahip tek kanalizasyon firmasıdır. Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz bu makinaları en ileri düzeyde kullanabilmek adına eğitim süreçlerine tabi tutularak sahadaki görev yerlerini almaktadır. Kısaca tıkalı kanal açma uygulamalarımızdan sizlere bahsedelim;

Robot Makina İle Tıkalı Kanal Açma İşlemi Yenimahalle

Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma
Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma

Robot kanal açma makinası kanal tıkanıklıklarında sıklıkla kullanmış olduğumuz son teknolojik bir elektronik cihazdır.Kanallar bir yapının iş yerleri, konut ve hastanelerin atık sularını yer altında taşıyarak foseptik çukurlarına aktaran alt yapı tesisatlarıdır. Bu tesisatlar kullanıma dayalı olarak birçok nedenlerden ötürü tıkanmaktadır. Bu gibi tıkanıklıkları firmamız Yenimahallede kırma dökme işlemi yapmadan tuvalet, lavabo ve yer süzgeçlerinden spiral yaylı robot makina ile uzun mesafelere mudahale ederek sizleri bu sorundan kurtarmaktadır. Yenimahalle kırmadan kanal açma hizmetlerimizi size günün her saatinde en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

Yenimahalle Vidanjör Tıkalı Kanal Açma

Yenimahalle Vidanjör Tıkalı Kanal Açma
Yenimahalle Vidanjör Tıkalı Kanal Açma

Yenimahalle vidanjör ile tıkalı kanal açma işlemlerimizi günün her saatinde 7/24 acil bir şekilde sunmaktayız. Yenimahalle belediyesinin yetersiz kaldığı özel firmalara ihtiyaç duyulduğu anda Yenimahalle Ada Tesisat firması ilk akla gelen tıkalı kanal açma firmasıdır. Vidanjör ile kanal açma yöntemi, robot kanal açma yönteminden tamamiyle farklı bir yöntemdir. Vidanjör uygulaması genellikle alt yapı kanalizasyon hatları için kullanıma uygun bir yöntemdir. Basıncı yüksek olması nedeni ile yapılarda kullanıma uygun değildir.

Vidanjör ile tıkalı kanal açmak basit gibi görünsede bu işlemlerle alakalı deneyimli usta yetiştirmek ve bünyesinde barındıran firmalar az sayıdadır. Tıkanıklığa müdahale ederken vidanjördeki suyun basıncını gerekli basınçda vermek alt yapı giderlerine zarar vermemek ve konu ile alakalı müşterilerimize bilgi sahibi etmek firmamız Yenimahalle vidanjör kanal açma firmasının olmazsa olmazıdır. Sizde işinin ehli 3 nesil uzman ekip ve firma ile çalışmak isterseniz. Yenimahalle tıkalı kanalizasyon açma firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yenimahalle Kameralı Tıkalı Kanal Açma

Yenimahalle Kameralı Tıkalı Kanal Açma
Yenimahalle Kameralı Tıkalı Kanal Açma

Adından da anlaşıldığı üzere kameralı kanal açma yöntemi uygulaması günümüz çağında yaygın olmasada firmamız Yenimahalle kameralı tıkalı kanal açma hizmetini sizlere getirerek işinde ne kadar uzman ve kurumsal bir firma olduğunu Yenimahallede kanıtlamıştır. Sizde kameralı kanal açma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen Ada Tesisat Yenimahalle Tıkalı kanal açma firmamızla iletişime geçin.

Kameralı tıkalı kanal, gider, tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinin ayrıcalıkları ve tıkanıklığa etki eden yabancı cisimleri ve gider alt yapılarındaki çökme sorunları ile alakalı üstün hizmet almak ister misiniz? O zaman Yenimahalle tıkalı kanal açma firmamızı tercih edin.