Yenimahalle Tıkalı Klozet Açma Ustası

Ada Dekorasyon olarak Yenimahalle geneline tıkalı tuvalet ve klozet açma hizmetini en uygun fiyatlara veriyoruz.

Yenimahalle tıkalı klozet açma ustası için Ada Dekorasyon’u arayın.

Yeni binaların son dönemlerde fazlaca yapılması ile birlikte Yenimahalle’de yüz binlerce kişi ikamet etmeye başladı. Fazla kişinin ikamet etmesi ile birlikte sorunlar da baş göstermeye başladı. Yenimahalleli sakinlerin en sık karşılaştığı sorunların başında klozet tıkanma problemi geliyor.

Artık hemen hemen herkes klozetli evleri tercih ediyor, alaturka tuvaletler tarihe karışıyor. Öte yandan yeni binaların da çoğunda alaturka tuvaletler yapılmıyor. Alafranga tuvaletler yaygınlaştı ama, alafranga tuvaletlerin tıkanma problemleri de sık sık yaşanmaya başladı. Bu da Yenimahalleli sakinlerin canını sıkmaktadır.

Yenimahalle Tıkalı Klozet Açma Ustası Ada Dekorasyon

Klozet tıkanıklığı problemi ile karşı karşıya kalan Yenimahalleli sakinler, evdeki imkanlarla klozet tıkanıklığını açmaya çalışıyor, tıkanıklık açılmayınca da iyi bir tesisat ustası arayışına giriyor.

EVDEKİ YÖNTEMLERLE TIKANIKLIK NASIL AÇILIR?

Evdeki yöntemlerle klozetteki küçük çaplı tıkanıklıkları kolaylıkla açabilirsiniz. İlk olarak tuvalet pompası kullanılmalıdır. Tıkanıklık küçük çaplı ise bu şekilde tıkanıklık açılabilir. Bu işe yaramazsa esnek bir tel yardımı ile tıkanıklık açılmaya çalışılmalı ya da nalburdan alacağınız bir kimyasal çözücüyü klozete dökebilirsiniz.

ADA DEKORASYON: 05532672191

BU YÖNTEMLER İŞE YARAMADIYSA YAPACAĞINIZ TEK ŞEY KALDI

Yukarıda saydığımız yöntemler işe yaramadıysa yapacağınız tek şey Ada Dekorasyonu aramak. zira daha fazla uğraşmanız durumunda başınıza daha büyük dertler açılabilir, daha fazla masrafa girme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yenimahalle’de iyi bir tesisat ustası arayan vatandaşlara iyi haber Ada Dekorasyon’dan geldi. 20 yıldan fazla deneyimi ile Ada Dekorasyon , Yenimahalle ile tüm Ankara geneline hizmet vermektedir. Ankara’nın tüm bölgelerine tesisat hizmeti veriyoruz.

Ada Dekorasyon, tıkalı klozet açma hizmetinin yanı sıra tıkalı tuvalet açma, lavabo gideri açma, tesisat değişimi, tesisat yenileme, tüm boru değişim, duşakabin montajı ve tamiri, klozet tamiri, klozet montajı ve sifon tamiri, kanal açma, kanalizasyon açma ve temizleme gibi tüm tesisat işlerinizi en iyi kalitede ve en uygun fiyatlara hallediyor.

Ada Dekorasyon

-Pursaklar
-Sincan
-Eryaman
-Etimesgut
-Yenikent
-Batıkent
-Demetevler
-Yenimahalle
-Şentepe
-Mamak
-Çankaya
-Ankara
-Gölbaşı
-Ümitköy
-Çayyolu
-Gölbaşı

bölgelerinin hepsine tesisat hizmeti vermektedir.

ADA DEKORASYON: 05532672191