Yenimahalle Tıkalı Lavabo Gideri Açma Ustası

Ada Dekorasyon Ankara geneli ile Yenimahalle’ye tıkalı lavabo gideri açma hizmeti veriyor. Siz de Ada Dekorasyon’u arayın ve tüm tesisat işlerinizi en uygun fiyatlara halledin.

Tıkalı lavabo gideri nasıl açılır? Tıkalı lavabo açma için tesisat masrafı ne kadar olur? Lavabo giderleri neden tıkanır? Yenimahalle’de tıkalı lavabo açma ustası nasıl bulurum? Yenimahalle’de hangi tesisatçılar var?  Tıkanma olmaması için neler yapılmalıdır? Tıkanan lavabo giderleri evdeki yöntemlerle nasıl açılır? Tüm detaylar Ada Dekorasyon farkı ile yazımızda.

Yenimahalle’de yaşayan vatandaşlar, son dönemlerde lavabo gideri tıkanma sorunu ile sık sık karşılaşmaktadır. Başta küçük çaplı olan tıkanmalar, kısa süre sonra artar ve lavabo giderinden su akmamaya başlar.

Yenimahalle tıkali lavabo gideri açma

TIKANMALAR NEDEN OLUR?

Yemek artıkları, peçete ve diğer irili ufaklı artıkların kaçması ile bu pislikler bir yerde birikmeye başlar. Biriken bu kirler, su akışını yavaşlatır ve bir yerden sonra artık su akışını tamamıyla durdurur ve su birikmeye başlar.

EVDEKİ YÖNTEMLERLE TIKANMA PROBLEMLERİ NASIL AÇILIR?

Lavabo giderleri tıkanır tıkanmaz vatandaşlar ilk olarak pompa ile gideri açmaya çalışır. İlk yöntem bu olmalıdır. Küçük çaplı tıkanmalarda pompa kirlerin hareket etmesini ve giderin açılmasını sağlar.

Pompa işe yaramıyorsa ince uzun ve esnek bir tel bulunmalıdır. Bu tel ile giderdeki pislikler giderilebilir. Bu da işe yaramıyorsa nalburdan alacağınız kimyasal bir çözücü, giderdeki pislikleri çözer ve giderin açılmasını sağlar.

BU YÖNTEMLER DE İŞE YARAMADIYSA TEK YÖNTEM KALDI

Bu yöntemleri denedikten sonra da gider açılmadıysa yapmanız gereken tek şey Ada Dekorasyon’u aramak. Bu yöntemlerle açılmayan gider, büyük çaplı bir tıkanıklıktır. Bu aşamada Ada Dekorasyon aranmalıdır.

ADA DEKORASYON: 05532672191

Ada Dekorasyon’u arayın ve işinin ehli ustalarımız gelip arızaları hemen gidersin.

Lavabo tıkanma probleminin yanı sıra Ada Dekorasyon, kanal açma, kanalizasyon tıkanıklık açma, pis su gideri açma, gider değişimi, tuvalet gider tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, klozet tamiri, sifon tamiri , duşa kabin tamiri ve duşa kabin montajı, klozet montajı gibi tüm işlerinizi en iyi şekilde hallediyor.

asd
Yenimahalle tıkalı lavabo gideri açma ustası

Ada Dekorasyon, Yenimahalle’nin yanı sıra tüm Ankara geneline tesisat hizmeti veriyor.

Ada Dekorasyon, ev ve işyerlerinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarına da tesisat hizmeti veriyor.

Ada Dekorasyon 7/24 hizmetinizde.

ADA DEKORASYON: 05532672191