Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklıkları evlerde en fazla can sıkan su tesisat sorunları arasında yer alır. Ankara’nın Yenimahalle gibi önemli semtlerinde bu sorun çok daha fazla yaşanmaktadır. Yenimahalle tıkalı tuvalet açma ekibi olarak bölgede yoğun çalışmalar yürüttüğümüzden bu sonuca ulaşabilmekteyiz. Ada tesisat olarak bölgede ihtiyaç duyulduğu anda 7/24 su tesisat hizmeti vermekteyiz. Yenimahalle tuvalet açma firmasına ihtiyaç duyuyorsanız sizlerde gönül rahatlığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri için kullanılan birçok farklı yöntem vardır. Öncelikle eski usul kırıp dökmeler tarih olmuştur. Bunun yerine çok daha etkili ve önemli teknolojik araçlar kullanılmaktadır. Bu araçların neler olduğu konusunda bilgi vermeden önce öncelikle herkesin çok daha fazla merak ettiği bir konuya değinmek istiyoruz. Tuvaletler neden sürekli tıkanır? Bu sorunun cevabını birçok kişi fazlası ile merak ediyordur diye düşünüyoruz. Yenimahalle tıkalı tuvalet açma firması olarak bizlerde sizlere bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Tuvaletlerin tıkanmasına neden olan hatalı davranışlar şöyle olmaktadır;

 • Tuvalete peçete, ıslak mendil gibi suda zor eriyen ürünlerin atılması tuvaletlerin tıkanmasına neden olur.
 • Tuvalete düşen sert cisimler yine tıkanıklığa neden olur.
 • Saksıların toprağı, kedi kumu, elektrik süpürgesinde biriken pislikler yine tuvaletleri en fazla tıkayan şeyler arasındadır.
 • İnşaat sırasında tuvalet giderine atılan çimento, alçı ve diğer inşaat malzemeleri yine tuvaletin tıkanmasına neden olur.

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Su tesisat ustası olarak Ankara genelinde son teknoloji cihazlar ile oldukça profesyonel bir biçimde tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Üstelik bizlere Ankara’nın neresinden ulaşırsanız ulaşın 30 dakika gibi bir sürede adresinize gelebiliyoruz. Tuvalet tıkanıklığında süre son derece önemli olduğundan sizlere kısa sürede ulaşım sağlamak bizlerin öncelikli görevleri arasındadır. Sizlere nasıl hızlı bir şekilde hizmet verdiğimiz hakkında bilgi verecek olursak. Bu konunun üstesinden gelebilmemiz öncelikle gezici ekiplerimiz ve Ankara’nın çeşitli noktalarında yer alan bekleme istasyonlarımız sayesinde mümkün olmaktadır. Çağrı merkezlerimize düşen arıza kayıtları ekiplerimize yönlendirilmekte ve ekiplerimizde kısa sürede adreslere ulaşım sağlamaktadır.

Kameralı cihaz ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemi kullandığımız en önemli yöntemlerden biridir. Tıkanıklığın yerini tespit etmek ve tıkanıklığa neden olan unsurları anlamak için kameralı cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Eskiden bunun için ne yazık ki boruların kırılması gerekmekteydi. Ancak günümüzde kullanılan bu son teknoloji kameralı cihazlar ile buna asla gerek kalmamıştır. Yenimahalle tuvalet açma ekibi olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz anda en iyi şekilde hizmet vermeyi görev bilinci haline getirdik. Bu sebeple de sizlere en iyi yöntemler ve ustalık ile hizmet vermeye çalışıyoruz.

Robot cihazla tıkalı tuvalet açma işlemi öncesinde yine kameralı cihazlar kullanılır ve bu cihazlar ile tıkanıklık bölgesi tespit edilir. Sonrasında bu robot cihazların yay helozonlu uçlarına uygun aparat takılarak tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir. Tıkanıklığa neden olan unsura göre özel uçlar takılır ve kısa sürede tıkanıklık açma işlemi tamamlanır.

Evde tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Birçok kişi internetten ya da çevresinden duyduğu bazı yöntemleri evinde uygulamakta ve tuvaletini açmaya çalışmaktadır. Bunlar kısa süreliğine de olsa belki işe yaramaktadır. Ancak kesinlikle bu yöntemler sizlere geçici olarak çözüm sunacaktır. Bu geçici çözümler yerine sizlerde Yenimahalle tıkalı tuvalet açma firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunu yaptığınızda çok daha etkili yöntemler ile kısa sürede tıkalı tuvalet sorunundan kurtulabilirsiniz. Sizlere 7/24 hizmet vermek üzere çağrılarınızı beklemekteyiz. Bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma Hizmet Noktalarımız

 1. 25 MART MAHALLESİ
 2. ANADOLU MAHALLESİ
 3. AŞAĞI YAHYALAR MAHALLESİ
 4. ATA MAHALLESİ
 5. AVCILAR MAHALLESİ
 6. BARIŞ MAHALLESİ
 7. BARIŞTEPE MAHALLESİ
 8. BATI SİTESİ MAHALLESİ
 9. BEŞTEPE MAHALLESİ
 10. BURÇ MAHALLESİ
 11. ÇAMLICA MAHALLESİ
 12. ÇARŞI MAHALLESİ
 13. ÇİĞDEMTEPE MAHALLESİ
 14. DEMETEVLER MAHALLESİ
 15. DEMETGÜL MAHALLESİ
 16. DEMETLALE MAHALLESİ
 17. EMNİYET MAHALLESİ
 18. ERGAZİ MAHALLESİ
 19. ERGENEKON MAHALLESİ
 20. ESENTEPE MAHALLESİ
 21. GAYRET MAHALLESİ
 22. GAZİ MAHALLESİ
 23. GÜVENTEPE MAHALLESİ
 24. GÜZELYAKA MAHALLESİ
 25. IŞINLAR MAHALLESİ
 26. İLKYERLEŞİM MAHALLESİ
 27. İNÖNÜ MAHALLESİ
 28. İVEDİKKÖY MAHALLESİ
 29. İVEDİKOSB MAHALLESİ
 30. KALETEPE MAHALLESİ
 31. KARACAKAYA MAHALLESİ
 32. KARDELEN MAHALLESİ
 33. KARŞIYAKA MAHALLESİ
 34. KAYALAR MAHALLESİ
 35. KENTKOOP MAHALLESİ
 36. KUZEY YILDIZI MAHALLESİ
 37. MACUN MAHALLESİ
 38. MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
 39. MEMLİK MAHALLESİ
 40. OSTİM MAHALLESİ
 41. OSTİM OSB MAHALLESİ
 42. ÖZEVLER MAHALLESİ
 43. PAMUKLAR MAHALLESİ
 44. RAGIP TÜZÜN MAHALLESİ
 45. SERHAT MAHALLESİ
 46. SUSUZ MAHALLESİ
 47. TEPEALTI MAHALLESİ
 48. TURGUT ÖZAL MAHALLESİ
 49. UĞUR MUMCU MAHALLESİ
 50. VARLIK MAHALLESİ
 51. YAKACIK MAHALLESİ
 52. YENİ BATI MAHALLESİ
 53. YENİÇAĞ MAHALLESİ
 54. YEŞİLEVLER MAHALLESİ
 55. YUKARI YAHYALAR MAHALLESİ
 56. YUNUS EMRE MAHALLESİ
 57. YUVAKÖY MAHALLESİ
 58. Ankara Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma