Yenimahalle Turgut Özal Mahallesi Tesisat Ustası

50 bine yakın nüfusu ile Ankara’nın en kalabalık Mahalleleri arasında olan Turgut Özal Mahallesinde yaşayan vatandaşların en çok şikayet ettiği sorunların başında tesisat ve kanalizasyon giderlerinde yaşanan arızalar. Evlerin eski olması, tesisat sisteminin kötü yapılması ve bu aşamada kullanılan kalitesiz malzemeler tesisatlarda sürekli olarak sorunların çıkmasına neden olmaktadır.

Turgut Özal’da yaşayan vatandaşlar da ev ve işyerlerindeki tesisat problemlerini tamir ettirmek için usta arayışına girdi. Ada dekorasyon olarak 20 yıldan fazla deneyimimiz ile Turgut Özal ile Yenimahalle başta olmak üzere tüm Ankara’ya hizmet veriyoruz. Siz de ev ve işyerinizeki boru tıkanması, su gideri arızaları, tuvalet tıkanması, duşakabin tamiri ve montajı, klozet tamiri ve montajı, tüm tesisat değiştirme gibi sorunları Ada Dekorasyona bırakın.

BANYO VE TUVALETTEKİ TIKANMALAR NEDEN OLUR?

Tuvalet ve banyo giderlerinde yaşanan tıkanmaların belli başlı nedenleri vardır. Tuvalete atılan mendil ve tuvalet kağıtları, burada düşen oyuncak ve diğer gereçler, tıraş olurken lavaboya giden tüy ve saçlar, inşaat sırasında borulara kaçan ve temizlenmeyen hafriyatlar boruların tıkanmasına neden olmaktadır.

TIKANAN GİDERLER NASIL AÇILIR?

Tıkanmalarda ilk olarak evde bulunan gereçlerle tıkanıklık açılmaya çalışılmalı. El sustası, Kimyasal lavabo açıcı, kimyasal kostik ve el pompası kullanarak tıkanan giderleri açabilirsiniz.

Ancak giderdeki sorun daha büyükse bu işlemler işe yaramaz. Bu nedenle hemen Ada Dekorasyonu arayın ve tesisat işlerinizi en çabuk şekilde halledelim.

TURGUT ÖZAL MAHALLESİ SU TESİSAT USTASI İÇİN TEL: 05532672191

Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet veriyoruz..

“Yenimahalle Turgut Özal Mahallesi Tesisat Ustası” için bir yorum

  1. Emrah ustanin eline saglik temiz iscilik cikardi herkese tavsiye eserim

Yorumlar kapatıldı.