Yenimahalle Tuvalet Açma

Tıkanıklıklar ile günlük hayatımızın her safhasında karşı karşıya kalabiliriz ve bu nedenle tıkanıklık sebeplerini iyi bir şekilde öğrenmemiz gerekir. Çünkü bazı kişiler, tuvaletleri kullanırken akıl almaz materyalleri pis su giderlerine attıkları için, tuvaletlerde tıkanıklıklar oluşabiliyor. Aynı zamanda binaların yaşlarının fazla olması da tuvalet tıkanıklıkları için ayrı bir etken. Çünkü bina yaşı ne kadar eski ise, tesisatlarda aynı çerçevede o kadar eski olacaktır. Yani, baskıya dayanamayan tesisatlarda, kaçaklar veya tıkanıklıklar oluşacaktır. Yenimahalle tuvalet açma hizmeti verdiğimiz firmamızda buna yönelik olarak hizmet verdiğimiz için, siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmeti en kaliteli şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Bunun için tuvalet açma hizmetimizden sizlere genel çerçevede bahsetmeye çalışalım.

Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklıkları Sebepleri

Tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıkların büyük bir bölümü, insani hatalardan kaynaklanıyor. Bu tür bir değerlendirme göz önünde bulundurulursa, firmamızın profesyonelliğine yakışır bir hizmet standardı oluşturmamız gerekmektedir. Çünkü Yenimahalle nöbetçi tesisatçı olarak ilk hedefimiz, sizlere günün her saatinde tuvalet açma hizmeti vermektir. Bunun yanında aşağıdaki gibi tuvalet tıkanıklıklarının sebeplerine yönelik bilgileri de firmamızdan alabilirsiniz. Peki, tuvalet tıkanıklıklarının sebepleri nelerdir?

 • Suda çözünmeyen ve kalın nitelikteki peçetelerin, tuvalet pis su giderine atılması,
 • Yanlışlıkla veya çocukların attığı yabancı cisimler veya oyuncakların pis su giderinde takılması,
 • Islak mendillerin pis su giderine atılması,
 • Binaların çevresel şartlar çerçevesinde oturması sonucunda pimaş boruların daralması,
 • Üst kattan atılan yabancı cisim veya peçete gibi maddelerin, alt katlarda kalması,
 • İnşaat sırasında pis su giderlerinin içerisine inşaat malzemelerinin kaçması, tuvalet pis su giderlerinde meydana gelebilecek tıkanıklıkların sebepleridir.

Ada Dekorasyon tuvalet açma firmamızın bu tür hizmetleri, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kapsamlı ve garantili bir şekilde sürdürülmektedir. Adresinize gelen Yenimahalle tuvalet açma ekibimiz, tuvaletinizin garantili bir şekilde açıldığını belirterek, adresinizden bu şekilde ayrılacaktır. Bu nedenle herhangi bir problem ile karşı karşıya kalma şansınız olmaz.

Kendi Yöntemlerimiz İle Tıkanıklık Açmak Mümkün Mü?

Yenimahalle tıkanıklık açma hizmetini 7/24 bir şekilde veren firmamız, bu alanda kendini kanıtlamaya devam etmektedir. Özellikle Yenimahalle 7/24 tuvalet açan firma olarak, bu özelliğimizi sizlere yalnızca hizmet alanında göstermiyoruz. Ayrıca her türlü bilgi akışını sağladığımız için de, hizmetlerimizin yanında, hizmetlerimize yönelik olarak gerekli bilgileri de alabilirsiniz. Peki, kendi yöntemlerimiz ile tıkanıklık açmak mümkün mü? Elbette. Bunun için bazı teknikler var ve Yenimahalle tuvalet açma firması olarak sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

 • Kostik: Kostik bir kimyasaldır ve tıkanıklık açma yöntemleri arasında sıklıkla tercih edilir. Kimyasal olma özelliğine sahip olduğu için, tıkanıklık sebeplerini eritir ve tıkanıklığın ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kostik kullanımında dikkatli olmanız gerektiğini de unutmayınız. Kimyasal olduğu için vücudunuza zarar verme olasılığı oldukça yüksektir.
 • Susta Tel: Susta tel ile tıkanıklık açmak, firmamızın spiral şekilli tıkanıklık açma yöntemine benzerlik göstermektedir. Bu benzerlik genel çerçevede hizmetin sunum şeklinde kaynaklanır. Susta telin ucunu, tıkanıklık olan tesisatın içerisinde sokup, saat yönünde çevirmeniz ise yeterli olacaktır. Bu durum tıkanıklığın açılması için yeterli olabilir. Aynı zamanda susta teli her türlü yapı marketten kolaylıkla temin edebilirsiniz.
 • Pompa: Geleneksel bir yöntem olan pompa ile tuvalet tıkanıklıklarının açılması oldukça basittir. Su olan gidere, pompa ile baskı uygulamanız durumunda, basınçlı bir su ortaya çıkacak ve bu şekilde tıkanıklıklar açılmış olacaktır.

Yukarıda bahsedilen tüm yöntemler, Ada Dekorasyon tuvalet açma firmamızın önerdiği yöntemlerdir. Ancak tamamı basit tıkanıklıklar için geçerli olduğu için, üst nitelikteki tıkanıklıklarda işe yaramaz. Bu nedenle Yenimahalle nöbetçi kanal açma firmamıza taleplerinizi ilettiğinizde, sizlere gece veya gündüz fark etmeksizin hizmet verebiliriz.

Yenimahalle Tuvalet Açma Hizmetimiz

Tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıkların başarılı, sonuç odaklı ve güvenilir bir şekilde ortadan kaldırılması, Yenimahalle tuvalet açma firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır. Hizmetlerimizin tamamı hem profesyonel, hem de sonuç odaklı olduğu için, hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir problem ile karşılaşmanıza imkân verilmez. Peki, Yenimahalle tıkanıklık açma hizmetimizde nelere dikkat edilir?

 • Hizmetimizin daha iyi sonuçlar vermesi adına, kameralı tıkanıklık gözetleyici cihazlar kullanılır ve bu cihazlar ile tıkanıklıkların sebepleri öğrenilir.
 • Tıkanıklık açan robot cihazla ise, tıkanıklıkların ortadan kaldırılması sağlanır. Bu cihaz, susta tel ile aynı sisteme sahip olup, tüm üst düzey tıkanıklıkları ortadan kaldırmaktadır.
 • Hizmetlerimiz Yenimahallede 7/24 gider açma odağı üzerinde hareket etmekte olup, gece veya gündüz fark etmeksizin hizmet verilmektedir.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizden, hem profesyonel, hem de üstün hizmet prensibine uygun olarak yararlanabilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen hizmet standartları, Yenimahalle tuvalet açma firmamızda ön planda tutulan değerler arasındadır. Hizmetlerimizi sizlere sunarken, Yenimahalle kanal açma firması olduğumuzun bilincinde olarak hareket edip, hizmetlerimizi bu şekilde sürdürmekteyiz.

Yenimahalle Tuvalet Açma Firması

Tuvalet açma konusunda ihtisaslaşmış olan firmamız, kullandığı teknikler ile de her geçen gün adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Yenimahallenin en iyi kanal açma firması olduğumuz için de, siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi en kaliteli şekilde ulaştırmayı kendimize hedef edinmiş durumdayız. Peki, tuvalet tıkanıklıklarını nasıl ortadan kaldırıyoruz? Sizlere bu hizmetimizden bahsetmeye çalışalım.

 • Tuvalet tıkanıklıklarının açılması için yapılması gereken öncelikli işlem, tıkanıklığın sebebinin ve yerinin belirlenmesidir. Bunun için de tıkanıklık içi gözetleyici kameralar kullanılır ve bu kameralar ile kırmadan tuvalet açma işlemi sorunsuz bir şekilde hayata geçirilir.
 • Kırmadan, profesyonel bir şekilde tıkanıklık açma işleminin yerine getirilmesi için, spiral şekilli tıkanıklık açan robotlar kullanılır. Bu robotların uzun telleri, pis su giderinin içerisine sokulur ve dönerek ilerlemesi sağlanır. Böylece tıkanıklığa sebep olan durumlar kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmış olur.

Spiral şekilli tıkanıklık açan robot ve kanal içi gözetleyici cihaz ile tuvalet tıkanıklıklarını açan Ada Dekorasyon kanal açma firmamız, sizlere profesyonel bir hizmet ulaştırmaktadır.

Yenimahalle Tuvalet Açma Fiyatlarımız

Tıkanıklıkların ortadan kaldırılması, profesyonel bir hizmet sunulması, alanında uzman personeller ile sistemsel olarak hareket edilmesi, Ada Dekorasyon firmamızın prensipleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda profesyonel bir firma olduğumuz için tamamen müşteri memnuniyetini düşündüğümüzden dolayı, hizmetlerimiz ile alakalı herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmazsınız. Çünkü Yenimahalle kanal açma firmamızda, uygun fiyatlı hizmetlerimizi en profesyonel ve güvenli şekilde sizlere sunmak en önemli amacımızdır. Bunun yanında;

 • Hizmetin mesafesi,
 • Tıkanıklığın derecesi,
 • Kullanılan ekipmanlar ve
 • Tıkanıklığın açılması için gerekli ek işlemlere göre, fiyatlarımızı belirlemekteyiz.

Uzun yıllardır bu alanda kapsamlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti verdiğimiz için, hizmetlerimizin devamlılığı konusunda herhangi bir problem ile karşılaşmanız mümkün değildir. Yenimahalle tuvalet açma hizmetimizden yararlanmak istediğinizde ise, bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. İletişime geçmeniz durumunda, hizmetlerimiz ile ilgili tüm detayları öğrenebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız tekniklerin profesyonel olarak işlemesi için de, alanının en iyi ustaları ile çalışmaktayız. Yenimahalle tuvalet açma hizmetimiz bu nedenle profesyonel olarak işler ve kaliteden ödün verilmeden sizlere ulaştırılmış olur. Sizlerde verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere iletişim numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilme şansına sahip olabilirsiniz.