Bir Planlayıcı Bulmak İçin İpuçları

Evinizdeki sorunlara veya onarımlara yardımcı olması için bir tesisatçıya ihtiyacınız olabilir. İyi bir müzisyen bulmak çok çaba gerektirmez. Böyle bir tesisatçıya ihtiyacınız olacak, sorunları çözebilecek ve aynı zamanda evinizde çalışmasına ihtiyaç duyduğunuzda ona güvenmeniz gerekecek. Kişiyi evinize davet etmeden önce doğru kişiyi bulduğunuzdan emin olmanız gerekir. Evinizde sıhhi tesisat işini üstlenecek tesisatçı bulmak için bazı yararlı ipuçları.

Ünlü Kişilerden Bilgi Almak:

İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir tesisatçı bulmanın en kolay ve güvenilir yollarından biri, aileniz, arkadaşlarınız, komşularınız veya geçmişte bir tesisatçının hizmetlerini kullanmış olabilecek diğer tanıdıklarınızla iletişime geçmektir. Tesisatçı tanımını onlardan alabilirsiniz. Ayrıca size çalışmaları, uzmanlıkları, dakiklikleri ve evinizde çalışmak için onlara güvenip güvenemeyeceğiniz hakkında bilgi verebileceklerdir.

Yerli film izlemek:

Yaşadığınız dizinde arama yapabilirsiniz. Bu kitaplarda adı geçen tüm insanlara güvenmek mümkün değildir ve doğru kişiyi seçmek için araştırma yapmanız gerekecektir. Sadece meşru insanları bulsanız bile, onları sormalısınız. Sonunda projeniz için bir tesisatçıya karar vermeden önce birkaçını kısa listeye alabilirsiniz. Yerel bir kurye işinizi gerçek zamanlı olarak halledebilir ve onun numarasını ve adresini görebilirsiniz. Ayrıca, bölgenizde çalıştığı müşterilerden yaptığı çalışmalar ve güvenilirliği için kefil olabilirsiniz.

Sarı Sayfaları Kullanma:

Sabrınız ve zamanınız varsa sarı sayfalarda tesisatçı arayabilirsiniz. Bir tesisatçı bulmak için internete bakın. Görmek için iyi gözlere ihtiyacınız olacak çünkü kullandıkları metin çok iyi. Birkaç tesisatçı bulup deneyebilirsiniz. Birini seçmek için en az üç tanesini yazmalısınız. Ne ücret aldıklarını ve sundukları hizmetleri görün. Sonlandırmadan önce, devlet tarafından işletilen çeşitli kurumlardan yardım alarak itibarlarını doğrulayın.

Çevrimiçi arama:

İnternette bir müzisyen arayabilir ve birçoğunu bulabilirsiniz. Sadece lisanslı tesisatçıları aramak en iyisidir. Tanıdığınız kişilerden veya mektuplar aracılığıyla tesisatçılarınız olsa bile, ABD gibi inceleme sitelerinden müşterilerinin yorumlarını almak daha iyidir. Eviniz için güvenilir bir tesisatçı bulmak için Plumbers.com. Lisans durumunu sormanın yanı sıra, geçmişi ve aleyhindeki işle ilgili şikayetler veya suçlamalar hakkında ayrıntılı bilgi toplayın.

Better Business Bureau ile kontrol edin:

Daha emin olmak için, Better Business Bureau’nun ilgili işletmelerle ilgilenen yerel bir şubesine sahip biri hakkında bilgi edinmek en iyisidir. Müşteri şikayetleri ve koşulları hakkında size ilgili tesisatçı bilgilerini sağlayabileceklerdir. Ayrıca ne olduğunu ve davaları nasıl çözeceğinizi de bileceksiniz.

Danışman Mimarlar ve Mimarlar:

Evinizde veya ofisinizde çalışmış olabilecek mimarlardan veya müteahhitlerden de faydalı bilgiler alabilirsiniz. İnşaatçıların çoğu, sıhhi tesisat ve elektrik işlerini, inşaat sürecine müdahale etmeden bu görevleri yerine getiren taşeronlara yaptırmaktadır. Taşeronlar, işinizi sizin yerinize yapması için bir tesisatçı gönderebilir. İşi iyi bilen ve güvenebileceğiniz birini bulabilirsiniz.

Sizin için çalışacak bir Toronto tesisatçısını seçmedeki en önemli faktörler, uzmanlığı ve iş kalitesi ve evinizde çalışabilmesi için güvenilirliğidir.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!